|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
12.9.2011 19:59:36   
ronja
V kakšnem športu se bo gibala, pa doma ne znam ugotoviti, ker nimam toliko spretnosti niti možnosti, da bi ji pokazala in da bi jo spremljala.

Napisala si tole - in logično sklepanje je, da ji potem moraš svega i svašta pokazat oz. jo vpisat, sicer ne moreš ugotovit, v kakšnem športu se bo rada gibala.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
12.9.2011 21:33:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

V kakšnem športu se bo gibala, pa doma ne znam ugotoviti, ker nimam toliko spretnosti niti možnosti, da bi ji pokazala in da bi jo spremljala.

Napisala si tole - in logično sklepanje je, da ji potem moraš svega i svašta pokazat oz. jo vpisat, sicer ne moreš ugotovit, v kakšnem športu se bo rada gibala.



Ne, to ni logično sklepanje, to je...ne vem kaj.

Logično sklepanje je, da ji omogočim, da spozna nekaj športov.
Še bolj logično je, da jih ne omogočim vseh naenkrat, ampak postopoma.


Kot sem napisala en post nazaj - ne vem, kaj ji bo všeč čez leto, dve, tri, pet, deset, še zase ne vem, kaj šele za otroka. Mi je pa všeč, da je možnosti dovolj in da lahko spozna vsakega. Do zdaj je hodila samo na plavalni tečaj (sori, ker ne znam pravilno plavat, čeprav smo se učili v šoli) in na gimnastiko, to še vedno hodi. V pojasnilo, da ti ne bo treba pri naslednjem odgovoru spet kričat.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
12.9.2011 21:38:09   
ronja
V pojasnilo, da ti ne bo treba pri naslednjem odgovoru spet kričat.

Saj nisem nikjer kričala - kolikor vem, so na forumih velike črke kričanje - pri meni so samo začetnice velike, kar je pač normalno pisanje. Tudi ni klicajev, ampak pike.

Lej, napisala sem, da lahko doma ugotoviš, kaj otrok rad počne - če se rad giba, rad riše, rad to ali ono... In tu se strinjava. Ti si potem napisala, da nimaš pojma, kaj specifičnega bo otroka zanimalo, ker se tega doma ne da ugotovit - in zato sem napisala, da za kako hudo specifiko je predšolsko obdobje malo zgodaj, ker je večina teh tečajev bolj splošnih.
Kar se plavalnega tečaja tiče, se meni zdi zelo v redu stvar - zato pa sem šla delat vse tečaje za vaditeljauser posted image - če bi mislila, da so brezveze, se ne bi učila, kako učit.

Vsak po svoje - meni bi bilo škoda 4 dni na teden, to ej vse.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
12.9.2011 21:40:06   
Leela

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Je pa res, da vsak dela s svojim otrokom po svoje. In to spoštujem. Da ne bo pomote. Moja bo pač otrok narave in če zaradi tega kasneje ne bo 'brihta' in bo končala le poklicno šolo, naj kar gre. Samo, da bo srečna v tem, kar je in kar ima.



To si zelo lepo napisala. Vsak naj dela po svoje, smo različni. Treba je delat kaj paše tebi in otroku in ne kaj mislijo drugi, da je najboljše (preveč ali premalo)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
12.9.2011 21:42:25   
betty.ford
svojega otroka sem pri 4. letu vpisala v keramični krožek, ki ga je imel v sklopu vrtca... pobrala sem ga kakšno uro kasneje na istem mestu. 1x tedensko. da je rad hodil, je dokazal s tem, da je želel na krožek tudi takrat, če je vrtec tisti dan preskočil.
in še vedno je ponosen na vse svoje izdelke.

dodatno sem ga želela navdušiti nad karatejem. pa je rekel, da ne bo hodil, čeprav se stalno nekaj spakuje v smislu ninj. tudi prav. načeloma bi mu koristila disciplina, ki se jo tam naučijo, a če noče, ga ne bom vpisovala.
prav tako ga ne gane atletika, telovadba etc. je gibalno dovolj razvit, prav tako mu omogočamo dovolj gibanja, da očitno ne potrebuje še dodatne vodene spodbude.
plešemo doma, ob glasbi... nismo neki talenti, a pri tem uživamo. mislim, da je to ravno smisel plesa. užitek in sproščanje telesa.

angleščino se učiva sproti, bo za naše mulčke tako ali tako kmalu drugi jezik.
glasba pa se mi zdi pomemben dejavnik že od prvega dne... ko pa bo začutil, da želi sam ustvarjati, mu bom omogočila tudi to - če ne bo šlo preko šol pa imam sama nekaj glasbene izobrazbe.

mika me plavalna šola. po drugi strani pa je večji užitek, če gremo namesto tega denarja vsi skupaj na bazen.

občudujem mame, ki vozijo svoje otroke na ž-miljon krožkov. priznam, da bi jih verjetno tudi sama, če bi mi čas in finance to omogočale. in gledam, da večina otrok uživa, to je njihov način preživljanja časa. in takšni otroci se manj dolgočasijo s starši, user posted image  
mene, npr. priznam, sta me kdaj kar sita.user posted image  (takrat gremo rajši v družbo)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
12.9.2011 21:43:40   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: Leela


IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Je pa res, da vsak dela s svojim otrokom po svoje. In to spoštujem. Da ne bo pomote. Moja bo pač otrok narave in če zaradi tega kasneje ne bo 'brihta' in bo končala le poklicno šolo, naj kar gre. Samo, da bo srečna v tem, kar je in kar ima.



To si zelo lepo napisala. Vsak naj dela po svoje, smo različni. Treba je delat kaj paše tebi in otroku in ne kaj mislijo drugi, da je najboljše (preveč ali premalo)


še moj podpis. pod obe.user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
12.9.2011 21:43:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In se ti zdi, da je potrebno v PREDŠOLSKEM OBDOBJU sprobat vse mogoče športe, da boš ugotovila, kateri točno ji sede?


A sem kje napisala, da je potrebno vse user posted image .


Ne, jaz vpijem user posted image .

No, mogoče bi morala tudi ti kdaj zares, ti ne bi škodilo.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 12.9.2011 21:44:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
12.9.2011 21:49:24   
ronja
Aha, okidokiuser posted image . no, saj po moje se vse strinjamo s serendipity - vsak po svoje ptiček poje. Koliko kakemu otroku sede dejavnosti je odvisno od otroka in od dejavnosti in konec koncev od staršev.
Kar sem hotela povedat, je to, da se včasih starši bojijo svoje otroke "učit" določeno dejavnost, ker pač niso profiji v tem - pa za otroke to ni tako zelo pomembno, ker se veliko naučijo sami in ker v tem zgodnjem obdobju itak še niso na tako visoki stopnji učenja, da bi vedno rabili profi vodenje. Če so vsi veseli, ko grejo, super - jeseni je navadno tako - spomladi pa se je vsaj v našem vrtcu začelo zatikat (otroci bi rajši bili zunaj).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
12.9.2011 21:50:28   
ronja
2x isto.

< Sporočilo je popravil ronja -- 12.9.2011 21:51:00 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
13.9.2011 11:06:39   
corfu
Point vsega na koncu je, da je otrok srečen, zadovoljen, no vsaj pri nas...ne glede na to na koliko dejavnosti hodi. Naš je letos prvošolček in ni izrazil nobene želje po dodatnih popoldanskih dejavnostih. V sklopu šole se je odločil za interesno dejavnost šport in pamet je boljša kot žamet, ki potekata v podaljšanem bivanju. Odkar je v šoli opažam da je bolj utrujen in da bi ga takoj ko pride domov obremenjevala s tem da naj hitro poje kosilo in se pripravi na novo dejavnost si ne predstavljam, za njega bi bil do napor in ne užitek in sprostitev.
Sama uživam ko ga opazujem kako v sobi sestavlja lego konce in se prepušča svoji domišljiji in fantaziji user posted image  se igra zunaj na igralih...Bistvo vsega pa je, da zaradi popoldanski dejavnosti ne začnemo kot družina razpad in se vozit na vse mogoče konce, bistven je tudi kvalitno skupaj preživet čas in pa pogovor, saj le tako lahko poznamo drug drugega, naše občutke, želje, potrebe...Jaz sama kot odrasla oseba nisem sposobna poleg službe in otrok še 4x ali 5x hodit na dodatne dejavnosti, ali katere izmed vas hodi? Ali je to sposoben samo vaš otrok?

< Sporočilo je popravil corfu -- 13.9.2011 11:08:01 >


_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
13.9.2011 13:24:04   
Anonimen
Uh ... zdaj ne vem kaj je prav in kaj ne .. najbrš tako kot marsikje, da je treba zdravo pamet uporabit in otroka poslušat ... naša je začela pri slabih 2h letih obiskovat plesno-gibalne urice v vrtcu, ker se mi je zdelo, da ji bo všeč, ker tudi doma rada veliko pleše. No in je bil zadetek v polno, ker je te urice zelo rada obiskovala. Je pa res, da sem jo to v bistvu samo prišla iskat v vrtec 45 minut kasneje, saj so imeli te urice v vrtčevski telovadnici, vodila jih je pa pomočnica vzgojiteljice. Letos bomo pa še videli kaj bo, ker smo zamenjali vrtec pa še ne vem kakšne so sploh možnosti, če sploh so kakšne.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
18.9.2011 19:32:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

No, mene pa zanima, v kakšne popoldanske dejavnosti vključujete svoje predšolske otroke. Telovadba, tečaj angleščine, plesanje, glasbena šola... (pri kateri starosti)?


Stara je 4 leta in pol in je nismo vključili v nobeno popoldansko dejavnost.......

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
14.12.2013 0:20:02   
sončekleila
Pozdravljene

Jst sm svojo punčko vpisala na plesni tečaj in se seveda zelo dobro obnese jaz sem ful zadovoljna in ona ful rada pleše tko da če ste v dilemi kam peljat če ste seveda v lj
so punceres zakon..... pa še tamala je čist utrujena po eno urnem skakanju :-) in seveda lahko še sodelujete.....
oglejte si link začnejo pa spet z januarjem

https://www.facebook.com/pages/Plesno-gibalne-urice-Brihte-za-najmlaj%C5%A1e/612128218824598?notif_t=fbpage_fan_invite

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
14.12.2013 0:22:16   
sončekleila
Pozdravljene

Jst sm svojo punčko vpisala na plesni tečaj in se seveda zelo dobro obnese jaz sem ful zadovoljna in ona ful rada pleše tko da če ste v dilemi kam peljat če ste seveda v lj
so punceres zakon..... pa še tamala je čist utrujena po eno urnem skakanju :-) in seveda lahko še sodelujete.....
oglejte si link začnejo pa spet z januarjem

https://www.facebook.com/pages/Plesno-gibalne-urice-Brihte-za-najmlaj%C5%A1e/612128218824598?notif_t=fbpage_fan_invite

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?