|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zanositev
31.10.2015 8:06:27   
vekybel
tasyjka oprosti ker se nisem nič oglasila, začela sem piti tablete in tako da bom videla če nam uspe hitro mi bo ostalo še kaj tablet pa ti pošljem, če nisi kej že zrihtala?? Javi da vem!

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: zanositev
5.11.2015 8:42:39   
tasyjka
oj vekybel hvala za ponudbo,ampak sem že dobila tablete in jih tudi jaz že jem...pa da vidimo,če bo kaj...upam da nama obema rata..user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: klomifen-pomoč
8.11.2015 0:24:14   
rosse
Tale sex na vsake dva dni ... mi je za nekaj časa prav priskutil zakonsko življenje.

(odgovor članu Libra)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: klomifen-pomoč
15.3.2017 18:05:16   
erika2
Pozdravljene!
Upam da se mi katera javi. Imam problem. Klomifen tabletke rabim. Je kateri srecki nosecki slucajno ostala kaksna skatlica.

(odgovor članu rosse)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: klomifen-pomoč
25.7.2017 12:48:30   
Nete
Pozdravljene!
Tudi jaz sem končala prvi cikel jemanja clomida. Zanima me, kdaj nastopi menstruacija oz. kdaj se pojavijo znaki zanositve ter kakšni.
Hvala!
Lp

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: klomifen-pomoč
31.7.2017 0:19:09   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Nete

Pozdravljene!
Tudi jaz sem končala prvi cikel jemanja clomida. Zanima me, kdaj nastopi menstruacija oz. kdaj se pojavijo znaki zanositve ter kakšni.
Hvala!
Lp


Jaz sem zanosila po clomidu. Jemal sem ga tri mesce in je uspelo. Cikle sem mela dolge 31 dni, da sem noseca pa sem ugotovila s testom, ker je 35 dan se nisem imela in sem ga za foro naredla... znaka pa cisto nobenega, da nam je uspelo.. no in nasa strucka ima ze 5 mescev :)

(odgovor članu Nete)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: klomifen-pomoč
1.8.2017 11:33:47   
Nete
Me veseli! Lepo je slišat pozitivne izkušnje! Jaz imam drugače cikel dolg 28-30 dni. Danes je 29 dan..in čakamo kaj bo ;-) občutki pa kot zmeraj..malo zvijanja, malo boleče prsi.. Upam, da enkrat pa le bo ;-)

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: klomifen-pomoč
1.8.2017 21:46:24   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Nete

Me veseli! Lepo je slišat pozitivne izkušnje! Jaz imam drugače cikel dolg 28-30 dni. Danes je 29 dan..in čakamo kaj bo ;-) občutki pa kot zmeraj..malo zvijanja, malo boleče prsi.. Upam, da enkrat pa le bo ;-)


No jaz sem prej imela amenorejo in sem najprej jemala dabroston in ni pomagal, po klomidu pa koncno vzpostavitev pribloznega cikla in uaaala user posted image

(odgovor članu Nete)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: klomifen-pomoč
2.8.2017 14:53:47   
Nete
Jaz pa sem mislila, da bom po clomidu še kakšen dan prej dobila menstruacijo.. ma to čakanje je moreče..clomid sem jemala od 3. dne, torej bi morala ovulacija bit tudi prej..ne vem..mal mi je ta clomid tudi na psiho udaril user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: klomifen-pomoč
2.8.2017 15:21:56   
madjanca
Jaz sem ga jemala 5-10 dne po dve tableti na dan... pa sem imel tako dolge cikle.. ker lahko do ovulacije pride tudi kasneje... ni pravila. In tudi vsaka ima drugace... pri meni sumijo celo, da sem jo imela se kasneje, ker je mali zamujal in so mi na koncu sprozli porod..

(odgovor članu Nete)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: klomifen-pomoč
2.8.2017 19:32:57   
Nete
Ja res, pri vsaki in vsakič je lahko čisto drugače. Kako dolgo pa sta prej že poskušala? Midva že 3 leta, vmes en splav, potem kar nekaj pregledov in sedaj mi je gin predpisal clomid. Kaj pa stranski učinki zaradi jemanja, si imela kakšne?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: klomifen-pomoč
3.8.2017 8:39:08   
Katte
Meni je klomifen skoraj vsakič pomagal zanositi. V parih letih sem ga jemala šestkrat. Imam svoje ovulacije drugače. Jemala sem samo po polovičko. Nobenih stranskih učinkov. Samo mogoče sem malo bolj čutila ovulacijo. Delovalo je štirikrat. Ampak je bil dvakrat SS, zdaj nazadnje sem pa morala na UPN.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Nete)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: klomifen-pomoč
3.8.2017 9:17:32   
Nete
Jaz pa jemljem po 2 tableti na dan..me pa od ovulacije dalje špika v desnem jajčniku, da včasih zjutraj kar težko vstanem..sedaj m še vedno nisem dobila..čakam kaj bo..je pa res, da je to moj prvi cikel s clomidom in moram bit potrpežljiva ;-)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: klomifen-pomoč
3.8.2017 13:53:14   
madjanca
Uspelo po dobrem letu.. ampak brez klomida sploh ne bi slo, ker nisem imela menstruacij (v letu dni 7x, od tega 5 sprozenih.. torej samo 2 moji) in posledicno tudi ovulacij.. dabroston pa je bil presvoh... sem pa bolje prenasala clomid kot dabroston...

(odgovor članu Nete)
Neposredna povezava do sporočila: 114
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?