|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički za decemberčke?
23.8.2005 14:38:02   
Minka Pobalinka
Odločam se med Quinny Speedy Sx in xl confortom? Zanima me tudi, če se da namontirat vrečo v Speedija in če je za kratke sprehode v jasno ne premrzlih razmerah primerna tudi lupinica ali bi morala biti košara?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vozički za decemberčke?
23.8.2005 14:43:54   
Mina1
Absolutno Speedya;), košaro toplo priporočam8)8)8) za prve mesece, drugače pa Cabrio + zimska vreča. Če boš imela košaro, ne rabiš vreče, drugače pa obvezno vreča, če ni košare. Pozimi drugače ne gre. Seveda bosta hodila na sprehode tudi pozimi in snegecu;)

V soboto sem v KIKI v Celovcu videla fenomenalne komplete za Speddya oz. za Maxi Taxi ali Quinnya.

pa-pa Mina1


(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vozički za decemberčke?
23.8.2005 14:49:35   
Minka Pobalinka
Tudi meni je speedi nekako bolj pri srcu.. košare ne bo, ker je predraga :grrr:.. bo pa lupinica. A si mislila Quinnijevo zimsko vrečo za lupinico ali kako? A je ta kombinacija sploh izvedljiva :zmeden:

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vozički za decemberčke?
23.8.2005 14:58:32   
Mina1
Ja košara je draga, jaz sem svojo že prodala.

Za Cabrio dobiš prav Quinnijevo vrečo, ki je iz istega super materiala kot recimo sedežek. Načeloma dobiš v isti barvi, drugače pa skombiniraš, če je glih ni.

Sem jih letos videla tudi v Baby Centru, pa v soboto v KIKI v Celovcu.

Glede na to, da ne bo košare, skoraj obvezno rabiš tole zadevo, da ne bo piškotek zmrznil;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vozički za decemberčke?
23.8.2005 16:01:44   
arielca
Pri nas bomo tut decembrski in smo se odločili za Speedija v kombinaciji s košaro. Voziček sva kupila v julijski akciji Baby Centra, košaro pa zdej v avgustovski, tko da smo prišli kar poceni skoz. Če boš Quinnyja kupovala pri nas, so najcenejši v BC, ker so generalni zastopniki.

Aja, pa Speedi je res super! :bravo:

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vozički za decemberčke?
24.8.2005 11:51:04   
SaaS
Jaz sem rodila lani novembra. Košare nisem kupila, ker se mi je zdelo čisto preveč. Celo zimo sem uporabljala zimsko vrečo in je bilo čisto v redu. Velikokrat pa sem malega peljala ven tudi v lupinici, (brez vreče), malo bolj sem ga pač zadekala in tudi ni bilo problema. Če bi se še enkrat odločala, spet ne bi kupila košare...

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vozički za decemberčke?
24.8.2005 11:56:27   
Minka Pobalinka
Super..hvala za odgovore! Meni se tudi zdi košara čisto preveč.. rabiš jo dva meseca stane pa skoraj toliko kot cel voziček. :grrr:

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vozički za decemberčke?
24.8.2005 21:09:46   
smeja2
jaz ti predlagam da kupiš rabljeno košaro!
Pride dosti ceneje, ohranjene so pa itak vse ful ker se jih rabi sam tistih par mescov na začetku!
lp

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vozički za decemberčke?
24.8.2005 23:29:06   
andrejaz
Tudi jaz sem lansko zimo mislila, da bo za sprehode dovolj lupinica z zimsko vrečo. Vendar ker sem bila z mojim :duda: rada veliko zunaj in tudi gorenjske zime so zelo mrzle, sem kasneje ugotovila da brez košare ne bo šlo. Tako sem pač košaro kupila kasneje Sem pa v košari namesto odeje uporabljala, kar zimsko vrečo.
Res pa imam model ki je samo 3xl in ni comfort.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?