|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
21.11.2011 13:25:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Najhuje je pa da imam spodaj materino znamenje zato raje ne brijem ker sem si ga že po pomoti prvič in se krasta dolgo ni zacelila.


to si daj pa pri dermatologu odstranit. jaz sem imela nekaj 3D znamenj po telesu in so se mi včasih kam zataknila, kar ni dobro. sem jih dala lasersko odstranit in je super user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.11.2011 14:02:45   
Aleš*
Ursa,  ko je človek star 45 je v najboljših letih in prehaja v še boljša. Spolnost takrat ni mrtva, niti v zatonu ampak se zelo razvija, če človek ne zanemarja odnosov in telesa. No hočem reči, da sploh ni nujno, da se človek počuti spolno mrtvega...
Občasno prebiram en angleški forum o spolnosti, kjer je glavna zvezda izkušena in modra gospa, ki jih šteje čez 70. Pa kljub temu opisuje zelo živahno, pestro in izpolnjujoče spolno življenje.

Tudi to, če se doma sprehaja gola, meni ni čudno. Dokler otroci niso najstniki, je to čisto OK. Potem jim postane nerodno.
Doma smo vendar sami domači ljudje, ki skrbimo drug za drugega... Golota je povsem naravna stvar (bolj kot obleka) in jaz jo doma ne vidim kot kaj čudnega.


< Sporočilo je popravil Aleš* -- 26.11.2011 14:06:16 >

(odgovor članu ursa91)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.11.2011 19:15:28   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Aleš*

Ursa,  ko je človek star 45 je v najboljših letih in prehaja v še boljša. Spolnost takrat ni mrtva, niti v zatonu ampak se zelo razvija, če človek ne zanemarja odnosov in telesa. No hočem reči, da sploh ni nujno, da se človek počuti spolno mrtvega...
Občasno prebiram en angleški forum o spolnosti, kjer je glavna zvezda izkušena in modra gospa, ki jih šteje čez 70. Pa kljub temu opisuje zelo živahno, pestro in izpolnjujoče spolno življenje.

Tudi to, če se doma sprehaja gola, meni ni čudno. Dokler otroci niso najstniki, je to čisto OK. Potem jim postane nerodno.
Doma smo vendar sami domači ljudje, ki skrbimo drug za drugega... Golota je povsem naravna stvar (bolj kot obleka) in jaz jo doma ne vidim kot kaj čudnega.



Lepo napisano...Upam, da še kej beremo od tebe v prihodnje (pa ne samo na spolnosti)...user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Aleš*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
28.11.2011 10:12:56   
ronja
Tudi to, če se doma sprehaja gola, meni ni čudno. Dokler otroci niso najstniki, je to čisto OK. Potem jim postane nerodno.

Odvisno od otrok, mene ni nikoli motilo, da se nismo skrivali. Ni glih, da bi kuhali goli, ampak ni pa nihče vlekel vseh oblek v kopalnico. Še zdaj ne kompliciramo glede tega, saj so moja družina, ne gledam jih kot spolne partnerje... Tudi taščo sem dostikrat videla v sp. perilu in obratno, če je pač tako naneslo, pa se mi to ni zdelo nič takega. Bom pa malo pazila, ko prideta malidve in bodoči sine v občutljiva leta, ziher je ziheruser posted image . A pa ti po pravici povejo, če jih vprašaš - da vem, a moram potem tudi poleti na vikendu doma skoz modrc od kopalk nosti (ga sovražim)?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Aleš*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
28.11.2011 14:12:45   
NovakovJoža
Pri nas smo tudi vsi bol odprte narave. Edini nerodni čas je prišel ko sta v hišo prišla oba zeta... takrat res od začetka malo bolj paziš... vendar z leti še oni postanejo ''domači''. So pa res prva srečanja malo bolj smešna user posted image

_____________________________

Vsaka ženska je nemočna, dokler se ji ne posuši lak na nohtih.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
29.11.2011 17:20:05   
Aleš*
A pa ti po pravici povejo, če jih vprašaš - da vem, a moram potem tudi poleti na vikendu doma skoz modrc od kopalk nosti (ga sovražim)?


Naša starejša dva nista, samo bolj zapirat se začno v kopalnico in pobegnejo, če je kdo bolj na lahno oblečen ali gol. Ko sešteješ dve in dve (njihova leta in odmikanje), ti je kuj jasno in si v prihodnje bolj rezerviran z njimi.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
25.5.2012 8:00:54   
bimabo
ma primerno ???? seveda je primerno-zakaj pa ne ??? prav lepo je videt urejeno mucico, še bolje obdelovat takšno mucico....leta ne igrajo nobene vloge.....nosiš pač tisto v katerem se najbolje počutiš. Jst se ne bi branil 45letnice z obrito muco na črtico......RAJCING

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
25.5.2012 12:36:50   
Anonimen
ženska je pač urejena in se počuti sexi, hvala bogu

(odgovor članu ursa91)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
10.2.2013 22:29:08   
mimi112
Kako zanimivo, midva sva pa že preko 60. Naše dlake pa so res že kar sive - tu pa tam je še kaj temnega, če si jih obriješ so vsaj za 4 mesece do pol leta temne nato pa zopet britje, da skrijemo sivino. Leta pač opravijo svoje.

In ker hodiva na morje na Koversado se je treba uredit, al pač ne, saj tam vidiš vse mogoče.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
13.3.2013 9:22:19   
Nastija
o dizs, s čem se obremenjuješ....pa kaj pol če jo ima, hvala bogu da skrbi za urejenost, da ne rata vsem na morju slabo, ker se izza kopalk vidijo dolge dlake....edino to da se gola sprehaja pred tabo...ne vem no.

(odgovor članu mimi112)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
13.3.2013 10:15:46   
Anonimen
hmmm.

(odgovor članu Nastija)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
13.3.2013 10:16:01   
Anonimen
in kaj potem?

(odgovor članu Nastija)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
13.3.2013 10:16:49   
Anonimen
sexi se samo počuti, stara je 45 let...

(odgovor članu Nastija)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
13.3.2013 10:18:06   
Anonimen
sedaj se bodo oglasile vse 35,40 + ki se počasi bližajo, da so ženske v teh letih tudi sexi, je je ena na 100

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
13.3.2013 10:18:30   
Anonimen
Ali pa raje na 500, ostale pa so zgubane itd.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
31.3.2013 20:12:27   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali pa raje na 500, ostale pa so zgubane itd.



Slabo si jih peglal.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?