|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozdravček oktoberčice
23.8.2005 20:32:02   
Nik&Taja
Večer!

Kako ste kaj? Jaz sem kar uredu, samo utrujenost me vedno bolj daje, da o kilogramih sploh ne govorim. Sem v 31.tednu in sem se zredila za 11kg. Ampak to povsod v stegna, rit, joške, uglavnem povsod.

Zdej se učim še malo za izpite, imam še dva. Upam, da jih bom naredila. Ne vem kako bi bilo, če bi v službo hodila, kajti non stop sem utrujena, pa noge in križ me bolijo. Ampak saj bo boljše ko bom rodila.

Komaj čakam na našega pikca:modri:. Ja fantek bo, in dala mu bova ime Nik.

V šolo za pozno nosečnost pa greva 21. septembra (prej ni), tako da upam, da ne bo že prepozno. Kupiti moram še vse dude, flaške in še vse kar spada zraven.

Lepo se imejte, in lep večer še naprej:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
23.8.2005 20:56:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nik&Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 8:00:48   
bena
Pozdravljene! Tudi jaz sem v 31. tednu, vendar se počutim ful dobro. Še vedno hodim v službo in tudi bom do konca septembra. Če povem po pravici, postanem čist depresivna, ko pomislim, da bom zadnje dni septembra morala na porodniško, saj ne vem kaj bom do poroda delala doma. Razmišljala sem, da bi vsaj še prvih 14 dni porodniške hodila štiri ure v službo, pa so mi na CSD rekli, da to menda ne gre. Zato se bom z mojim ginekologom poskušala dogovoriti, da mi PDP piše bolj pozno, prva dva tedna v oktobru pa me da v bolniško za štiri ure. Upam, da bo šlo.
Gospodinjska dela opravim sama, pa tudi stanovanje čistim sama. Vse še delam enako kot pred nosečnostjo, čeprav se res nekoliko prej utrudim. Nato pol ure počivam, pa spet naprej, dokler ni vse počiščeno.
Skratka, ne počutim se nič kaj nosečo, če me ne bi vsake toliko na to opomnil moj srček, ko pobrca, pa tudi bauheca se ne da spregledati.

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 9:38:27   
MojcaG
hello!
tudi jaz se počutim fajn in polna energije, vsa gospodinjska dela opravim sama in še rajši kot pred nosečnostjo. edino bolj okorna sem, sklanjanje je postalo že prava umetnost. :)- in obvezno se moram vsak dan sprehajat, čeprav sem včasih tako zadihana ko kaka lokomotiva.

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 10:30:25   
Felicity
Živjo,
jaz sem tudi pridelala že več kg, se prav bojim naslednjega pregleda, ker mi sestra stalno teži. So mi predlagale celo sadni dan, ma ni še šlo skozi. Zredila sem se za 7 kg. kakšne probleme lahko imamo pri porodu, če imamo preveč kg? Katera ve?
Meni osebno se 7kg ne zdi pretirano, je pa res da sta še dva meseca do konca. :ups:
Imam pa še veliko za naredit, preden pride :duda:.
Šola za starše (začetek septembra), papirji na CSD, en mesec dela, nakupi...

A še katera razmišlja o porodu z EA? Meni se to zdi cool. Teži mi pa to, ker sem od PO oddaljena cca 50/60km.

Lepo se imejte.

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 11:07:44   
soncek&luna
oj,
tudi meni kg delajo probleme :zmeden2:... opazila sem, da mi je zacela voda zastajat v telesu - roke (prste) imam kot kake male cevapčiče :)-, v obraz pa sem kot lunca :(... sicer hrano konzumiram kot prej, ne jem popolnoma nic vec kot prej - najvec 3x na dan...hmmm...ne vem od kje potem ti kg :((... od zacetka nosecnosti sem pridobila 12kg... od tega 4 samo v prejsnjem tednu :zmeden:
ja no, bomo videli kaj bo moj G rekel na to v ponedeljek... takrat bom tudi mojega :modri: videla 9nebesa

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 11:15:05   
soncek&luna
felicity
tudi jaz premisljujem o porodu z EA in da bi rodila v Postojni. meni se tudi zdi cool.
moram naslednji teden v postojno, da si ogledam porodnisnico pa se en kratek seminar moras dat skoz, ce hoces v PO rodit z EA.

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 11:34:50   
Udb
Jaz sem se že odločila, da bom rodila z EA. V Nm je to zastonj in baje, da če si zmenjen (jaz sem že), potem se ziher dobi.

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 11:48:52   
soncek&luna
udb, blagor tebi... kolikor imam informacije, je v lj porodnisnici EA samo, ce je anastezit dezuren oz. dopoldan baje brez problema...
me pa zanima kako je na jesenicah...mogoce bi tja sla rodit, ker mi je blizje... zdaj pa po enih informacijah lahko rodis z EA kadarkoli po enih pa samo ce je "spet" anastezit dezuren :zmeden2:
a katera ve?

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 12:11:10   
rumena
Za EA v Ljubljani vem, da to opravijo, če je slučajno anastezist prost, drugače pač odpade. Za druge kraje pa ne vem. Se nisem kaj dosti zanimala, ker me je injekcij bolj strah, kot pa same bolečine. No ja smo različne:ups:. Ko ste že ravno pisale nekaj o vaših pregledih pri 30. tednu, meni ni pa nič povedala ne koliko je :duda: težka, ne spola, edino to vem da je z ritko navzdol. Ene imate pa res srečo s temi gin.

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 12:25:16   
bebika
Ojla punce!
Naj vam samo na hitro odgovorim na vprašanje glede EA na Jesenicah. Moja prijateljica je pred enim letom rodila tam in gre nekako takole: pokličeš na Jesenice, poveš zakoj kličeš in te naročijo na pregled, tam se z zdravnikom vse pomenita in mislim, da se dogovorita še za kakšen pregled, lahko pa tudi že za datum poroda. Tko da (vsaj tako mi je kolegica povedala)te naročijo in zjutraj prideš in rodiš z EA.
Upam, da sem vam kaj pomagala, če pa vas slučajno še kaj več zanima, jo bom pa z veseljem vprašala in vam povedala.

lep sončen dan še naprej

bebike

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pozdravček oktoberčice
24.8.2005 13:28:36   
pi
Pozdravljene,

tudi jaz se še počutim kar vredu glede na to da nosim :duda::duda: v trebuhu. Upam le da bom ostala oktobrčiča, da ne bom padla v september.
Mene pa zanima kako je kaj s sexom pri vas ? Ste še kaj aktivne ? Upam da ni vprašanje preveč osebno.

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pozdravček oktoberčice
25.8.2005 8:47:15   
Nik&Taja
nič, zdaj je v postelji mir!!!!

bogi moj dragi, je čist fertig, k mora mal stradat!!!!

od 30 do 36 t baje ni priporočljivo!!!!

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?