|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
8.11.2011 18:34:48   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
- kosmiči "Knusperone" (čokoladni; 750g; 2,69€; Hofer)

jaz jih v Lidlu kupim....niti euro ne stanejo..., mislim pa da je 500g

Hvala - bom pogledala, ko bom tam.

Morajo biti pa pravzaprav čokoladne kroglice, ne klasični kosmiči (ploščati). Tile Hofer-jevi so kroglice.



ja kroglici kupujem..imajo pa še ploščice...ampak sedaj sem študirala in mislim, da je pakl 250 g...cena pa menda 0,79..


Ja, v Lidlu imajo te čokoladne kroglice in so kar dosti cenejše.
Mi tam kupujemo tudi kosmiče z arašidi in medom in tiste mešane s sadjem in oreščki ali čokolado. V glavnem, poceni in fino.

Pa ameriški toast definitivno v Lidlu. Cena malo manj kot €, se mi zdi. Tiramisu sladoled. mmmmmmmmmmmm

Lasagna iz hladilnika - 3,49€ za kg.

Probiotični mali trd jogurt. Cena okoli 17-20 centov.

Ok, to so naši obvezni iz Lidla user posted image
Aha, pa rozine v čokoladi, cena 0,69€

lp

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
8.11.2011 19:13:45   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

- energy drink "S-Budget" (250ml; 0,37€; Spar)



V Lidlu je še 10 centov ceneje. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
8.11.2011 19:15:14   
Kerensa*
Ja? Bom preverila okus. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
8.11.2011 20:32:48   
Barik@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja? Bom preverila okus. user posted image


pa poskusi še v črni plastenki xact (energijski napitek) 0,5 l je 35 centov (v akciji je po navadi okoli 29 centov), pa njihovo vodko oz rum z okusom je prb. 75 centov.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
8.11.2011 20:34:43   
Kerensa*
Na-a, alkohola pa že nekaj mesecev ne pijem več. Sploh.

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
8.11.2011 20:38:09   
ronja
Mi gremo sicer 2x na mesec, nanese to vsakič en voziček, torej recimo pol prtljažnika po volumnu, v evrih pa je celokupna mesečna kvota (torej ta dva nakupa in morebitni sprotni nakupi) cca 300€, zadnje čase pod tem, je bilo pa že tudi čez.

Organizacijsko zgleda to tako, da imava en kartonček (listek bi se zmečkal in zgubil, zato izrežem kartončke iz embalaže/šktale od čokolade, testenin...), na katerega piševa vse, kar rabiva (no, v gl. to delam jaz;). Potem en večer predno gremo, ga še vprašam, kakšne so zaloge v kleti: kako stojimo s testeninami (ker to je pri nas nujno, da jih je vsaj par oblikuser posted image ), pa raznimi drugimi osnovnimi hranami (riž, polenta, ovseni kosmiči,... včasih so bile to še paradižnikove mezge, paradižnik v koščkih ipd... zdaj imamo domače, trenutno je in še donat (zgaga v user posted image - obup! ga spijem več kot sicer v celem  življenju - ko sem rodila, pa je zadnja flaša čakala dol v kleti do te nosečnostiuser posted image ).

Ko še nismo meli toliko domače zelenjave, sva tudi večkrat naredila jedilnik (okvirni, ne za vsak dan in ne določeno, kaj bo kateri dan, samo pač spisek jedi, ki bi si jih želela jest v naslednjih 14ih dneh) in sva potem kupila po tem, kar smo rabili. Zdaj večino zelenjave dobiva od tašče in tasta, tako da prilagajamo jedlinik temu, kar dobimo:).

Če nekomu res ful zapaše ena stvar, lahko še vedno greva v trgovino, če česa nimamo. Sicer večina stvari zdrži - mocarela recimo komot zdrži 10 dni ali še več. zavedava se, da ko bojo mali večji, bova verjetno morala v trgovino vsak teden, da bomo lahko prinesli vse, kar bojo te kobilice pojedle (ker že zdaj njuna suhcena postava vara - pojesta kar precej za svoja leta - sploh pa za svoje kileuser posted image ).

Večinoma pa nama pašejo stvari, ki sva jih že prej nagledala, ker sva si jih že takrat zaželela in potem komaj čakava, da bova recimo imela čas naredit bučno lazanjo.

Nimava pa zamišljenega budgeta. se mi pa zdi, da več porabiš, če greš vsak dan v trgovino, ker nemalokrat kupiš še kaj, česar ne rabiš - in če je to 2x na mesec, tega ni veliko, če je pa to vsak dan, se pa nabere...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
8.11.2011 22:29:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   [Brisano sporočilo]
8.11.2011 22:31:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
9.11.2011 10:24:25   
poli*
Mi smo sami pridelali čebulo, por, krompir, fižol, solato (no, sedaj je ni več), korenje, peteršilj, paradižnik (naredili mezgo), špinačo.
Imamo svoja jabolka, hruške, slive (skuhali kar nekaj litrov marmelade).
V bistvu sedaj res samo papriko in nekaj solate kupujemo.
To se pa kar pozna, če moraš vse kupiti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
9.11.2011 12:02:46   
ronja
men sta sadje in zelenjava ful velik strosek - cim imas nekoga, ki te oskrbuje s svezim sadjem in zelenjavo, se to ful pozna na budgetu.

Ja, se strinjam! Mi dobimo sicer "samo" zelenjavo, ampak se že to ful pozna. Sploh ker mesa skoraj ne jemo oz. ga nekaj tudi dobimo (deda goji purane), tako da zdaj res veliko hrane dobiva domačeuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
11.11.2011 10:08:15   
Kerensa*
Nadaljevanje seznama...

KAVA:
- kava "Sunga" (100g; 0,37€; Lidl)
- kava "Barcaffe" (200g; 1,65€; Lidl)

VLOŽENO, KONZERVIRANO, ZAMRZNJENO, HLAJENO:
- rdeča pesa "S-Budget" (680g; 0,58€; Spar)
- kislo zelje "S" (1kg; lonček; 0,89€; Spar)
- ajvar "L" (pražen; nepekoč; 730ml; 1,29€; Lidl)
- kisle kumarice "S-Budget" (670g; 0,67€; Spar)
- kisla repa "Natureta" (1kg; 1,89€; Leclerc)
- ananasov kompot "Harvin" (567g; 0,79€; Lidl)
- pašeteta "Ham-Niam" (75g; 0,19€; Eurospin)
- mesni narezek "Ham-Niam" (100g; 0,45€; Eurospin)
- piščančji zrezki "Perdix" (panirani; 850g; Eurospin)
- oslič "-22" (1kg; 4,69€; Eurospin)
- ribje palčke "S-Budget" (18 kom.; 1,49€; Spar)
- pomfri ""Harvest basket" (1kg; 0,79€; Lidl)
- zelenjava "-22" (rezana; 16 vrst; 600g; 0,89€; Eurospin)
- špinača "Ledo" (pasirana; 450g; 0,50€; Leclerc)
- torta "Firenze" (750g; 3,99€; Leclerc)
- njoki "Combino" (500g; 0,79€; Lidl)
- cmoki "Frozen dream" (1kg; 1,99€; Lidl)
- mesna lazanja "S-Budget" (1kg; 3,49€; Spar)
- pizza "Tre Mulini" (3/1; 1,05kg; 4,99€; Eurospin)
- pizza "Dr. Oetker" (320g; 1,30€; Leclerc)
- čokoladni cmoki "Ledo" (400g; 1,53€; Leclerc)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
11.11.2011 14:05:01   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

KOPALNICA:

- WC obešanka "W5" (3 x 55ml; 1,29€; Lidl)



sicer tega ne bi smela napisat user posted image , sam te paket wc obešank je za en d***, takoj steče vse ven. Vsaj jaz mam take izkušnje, tak da če pol primerjaš a kupiš recimo od bref-a, ki je dražja in drži bolj dolgo al pa to, ki je sicer cenejša, vendar jo moraš pogosteje kupovat...


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
13.11.2011 0:26:26   
arabela*
Formil..iz Lidla, za črno in belo perilo..
me katera razjasni zakaj mi perilo kljub dodanemu mehčalcu, ne diši, kvečjemu je nek čudn vonjuser posted image

A se to nalije tja, kot običajno prašek ali se ga samo doda...?
jaz sem ga dala v stroj v eni krigliciuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
13.11.2011 9:11:42   
Najaa
Saraya, jaz sem ugotovila, da mi je perilo smrdelo, ker nisem zračila bobna od stroja. Zdej vedno pustim po pranju odprta vrata, pa od sušilca tudi. Lahko ti pa smrdi tudi, če daš preveč perila, če daš preveč/premalo praška, lahko smrdi od kakšne tkanine (moj je imel ene majice, od katerih je vse perilo smrdelo). 

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
13.11.2011 9:34:50   
Kerensa*
Enkrat dnevno nam štirim uspe pojesti skupaj en obrok. Večinoma je to nekakšna mešanica kosila in večerje. Pa še to ni vsak dan, saj se mimogrede zgodi, da katerega od otrok ni doma (predvsem Mladiča).

Ampak po dosedajšnji računici sem uspela sestaviti, da nas ta obrok za 29 dni (od 15.11. do 13.12.) stane cca. 140€. Če bi zneske in sestavine še malo obdelala, bi znesek zagotovo znižala še za najmanj cca. 10€. Vštete so pa osnovne jedi, meso, zelenjava, solata. Tudi hrana, ki smo jo mi navajeni (npr. chicken nugetsi, ribje palčke ali polnjene paprike iz konzerve). Celo 2x pizze in 2x cheeseburgerji iz McDonald'sa. user posted image

Če, na pamet rečeno, prištejem še enkrat tolikšen znesek za ostalo hrano (in pijačo), potem smo na računici cca. 280€ za vso hrano in pijačo za 4 osebe. Naše ge. Pes v to nisem štela.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   [Brisano sporočilo]
13.11.2011 10:31:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
13.11.2011 11:39:03   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Saraya, jaz sem ugotovila, da mi je perilo smrdelo, ker nisem zračila bobna od stroja. Zdej vedno pustim po pranju odprta vrata, pa od sušilca tudi. Lahko ti pa smrdi tudi, če daš preveč perila, če daš preveč/premalo praška, lahko smrdi od kakšne tkanine (moj je imel ene majice, od katerih je vse perilo smrdelo). 



do zdaj nikoli, saj ne smrdi, samo kot da ne bi dala mehčalca je vonjuser posted image

prej nikoli, včeraj sem pa prvič ta formil dala in poglejuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Za tiste, ki opravljate mesečne shoppinge
21.7.2016 19:25:37   
nakupnik
Morda bo komu koristba informacija.

Izbira optimalnega nakupa ni tako enostavna, kot zgleda na prvi pogled. Le maloštevilnim čas dovoljuje pozoren študij vseh katalogov ali obhod trgovin različnih ponudnikov, da si sestavijo optimalno košarico. Vložen čas in napor sta enostavno prevelika.

Aplikacija Nakupnik uporabniku omogoča enostaven in hiter pregled ponudbe izdelkov in alternativ na tržišču, sestavljanje lastnih seznamov, iskanje najbolj ugodnega nakupa iz lastnega seznama in še veliko.
Z odčitanjem črtne kode izdelka uporabnik pridobi pregled nad trenutno ponudbo za iskan izdelek pri posameznih ponudnikih. To so podatki o samem izdelku in ceni izdelka pri posameznem trgovcu. Če gre za akcijsko ponudbo tudi časovni obdobje trajanje akcije ali če je sama cena morda omejena na imetnike kartic. Prav tako uporabnik pridobi enake podatke za t.i. enakovredne izdelke. Gre za enak izdelek oz. dobrino, če je ta na voljo v drugi embalaži ali količini. Cene se tudi preračunajo na mersko enoto, tako da je uporabniku prihranjeno preračunavanje cen in s tem omogočena objektivna primerjava. Nakupnik je tako močno orodje pri sestavljanju optimalnega nakupa.
Aplikacija Nakupnik ima integriran bralnik črtnih kod ter tako omogoča hitro in enostavno odčitavanje črtnih kod. V ekipi Nakupnik se trudimo pokriti širok nabor izdelkov: drobna prodaja, tehnika, nadomestni deli... Skratka vsi izdelki, ki nosijo EAN ali UPC črtno kodo.

Več o aplikaciji in storitvi Nakupnik najdete na www.nakupnik.si.
Aplikacija je dosegljiva brezplačno na Play Store.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?