|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uhajanje vode
21.11.2011 15:30:21   
ares1
sem 6 dni po porodu in mi še vedno uhaja voda. Sploh je ne morem zadržati. To je bil moj tretji porod, zato me skrbi, da bodo te težave ostale kljub temu da delam vaje za utrditev medeničnega dna. Ima katera podobne izkušnje? kako rešit neprijwtno težavo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uhajanje vode
21.11.2011 16:31:03   
hmm...
Pomoje se bo učinkovitost teh vaj pokazala šele čez nekaj časa.user posted image Samo razmišljam.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu ares1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uhajanje vode
21.11.2011 19:29:58   
SMT3
http://journeytocrunchville.wordpress.com/2010/08/17/why-you-should-stop-doing-kegels/

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uhajanje vode
21.11.2011 19:56:18   
eva1
za 6 dni po porodu je to kar normalno! Jaz sem imela po tretjem porodu kar nekaj težav prvih nekaj tednov z obvladovanjem urina in blata, saj ne da bi se polulala, ampak sem mogla takoj ko me je pritisnilo na wc..ali pa res dobro stisnit, da sem zadržala! Baje da je to povezano tudi z velikostjo otroka(mali je bil 4240g in obseg glave 38.5cm)! Se je pa sčasoma uredilo tudi to, in po tam 3, 4 mesecih je bilo že čisto ok!

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uhajanje vode
21.11.2011 20:12:39   
ares1
upam, da se res umiri in vzpostavi normalno stanje, saj niti kam dlje od hiše ne moreš v takšni situaciji. Malo pa si me potolažila

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?