|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katastrofalne razmere in delo Kranjske po
24.8.2005 22:17:08   
Pajaca
Mi smo se mimo kr peljali v lj, ker nisem hotla it v kr. Pa so me mel za fino damo ki se zmišljuje, pol je pa ena zdravnica iz kr (je raje ne omenjam, ful fejst zdravnica) rekla, da kaj se zgražajo, da ona dela tam, pa bi nardila isto. Da je kr postal čisti poden in da so spremembe nujno potrebne, sam dokler ne bo drugega vodstva se ne da narediti nič... zdej sicer majo drugo vodstvo.

Zdej sploh ne bom razmišljala.... lj in pika.

Bila sem ful zadovoljna in mi je bilo super.

Je pa res da najdeš povsod zadovoljne in nezadovoljne.

(odgovor članu Nelly 27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Katastrofalne razmere in delo Kranjske po
25.8.2005 10:24:23   
Anonimen
:duda: Bravo za fantka !!!
Tudi jaz ne morem verjeti da se kaj takega dogaja!
Tudi jaz sem pred porodom zaupala 6.čutu in sem šla na lastno pest v porodnišnico, pa se je vse lepo končalo.Moja gin.v Lj, je bila na dopustu, me je poslala k drugemu gin.,ki pa me po roku sploh ni pregledal, samo CTG, nič ultrazvoka, mali :duda: zmanjkovalo plodovnice in so mi potem čez dva dni sprožili porod v Nm porodnišnici, s katero sem bila kar zadovoljna.
Jaz mislim da je od porodnišnice - porodnišnice odvisno na kakšno strokovnost naletiš.
Meni je bilo rečeno da v nosečnosti sploh ne smeš pomislilti na kak Aspirin, tako da mi ne gre iz glave da ga dohtarji predpisujejo!
Lepo se crkljajta in srečno!

(odgovor članu Nelly 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   Katastrofalne razmere in delo Kranjske po
26.8.2005 10:40:48   
Anonimen
Tudi nas veseli, da se je vse srečno končalo!
Ti moram pa povedat, da sem se sama rodila v Kranjski porodnišnici, včeraj 27 let nazaj in takrat je bila to nova stavba. Moja mami pravi, da ne bi šla nikoli v življenju več tja rodit. Meni so pri porodu zlomili ključnico in me poslali tako domov, neoskrbljeno. Mami sploh ni vedela, zakaj zajočem, ko me je položila ne levo stran. Šele ko me je prišla babica pogledat na dom sta ugotovili skupaj, da so mi zlomili ključnico in da imam še vedno zlomljeno! Po hitrem postopku so me peljali v Ljubljano, kjer so mi s povoji naredili osmico. Stara sem bila pa komaj nekaj dni.
Tako, da tudi jaz ne bi šla nikoli tja rodit.

(odgovor članu Nelly 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Katastrofalne razmere in delo Kranjske po
26.8.2005 13:51:15   
Anonimen
Zdaj sem se spomnila, zaradi zgodbe o ključnici.
Moja sestra je pred 12 leti rodila v Kranju fantka. Takrat še ni bilo rooming-ina, ampak so otroke nosili zjutraj po viziti. Sestra je rodila prejšpnji dan popoldne in ko so zjutraj nosili otročke in naj bi ga ona sploh prvič videla, ji ga enostavno niso prinesli. Kot da ni nič. Potem je pa le vsa prestašena vprašala, kje jenjen otrok, pa ji je sestra osorno odgovorila: "Vaš ima pa ključnico zlomljeno." In je šla.
Komentar ni potreben.

(odgovor članu Nelly 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?