|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečina v prsnici...
7.12.2011 10:58:40   
diana 28
Vem, da mi verjetno ne boste mogle kaj dosti pomagati pa vendar bi povprašala, če ima morda še katera podobne izkušnje s podobnimi bolečinami in če morda katera ve kaj bi to lahko bilo.  Zadnje čase imam težave z bolečinami v prsni kosti oz. prsnici. V bistvu je kot bi me bolela kost med prsmi. Pojavlja se mi sicer vsake toliko in po določenem času izgine. Bolečina se pojavi pri normalnem gibanju z ramo, pri globjem dihanju in izpraznjenju pljuč ter pri spanju na boku. Pojavi se že zjutraj in preko dneva včasih malo pojenja. Je pa res, da ni to neka huda bolečina ampak topa bolečina.

Morda bi morala it do zdravnice...res ne vem kaj narediti, ker ni neka huda stvar, ampak me že malo skrbi.

Če morda katera ve kaj bi to bilo bi res prosila za odgovor. Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečina v prsnici...
7.12.2011 14:01:56   
polho3006
No mene je bolelo za prsnico, ko sem imela težave z želodcem. Imela sem noro povišano žel. kislino ki se je stekala v požiralnik in zaradi tega me je bolelo za prsnico. Bolečina je bila najbolj izrazita zjutraj. Čeprav se sliši smešno, ampak mene je najbolj zabolelo če sem dvignila obe roki.
Ko so se uredile zadeve z želodcem me je nehalo boleti za prsnico. Se pa bolečina še pojavi občasno, ampak po kri rupuruta se zadeva umiri.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečina v prsnici...
7.12.2011 16:39:11   
hmm...
Tudi mene je bolelo za prsnico in sem imela težave z povečano želodčno kislino.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečina v prsnici...
7.12.2011 18:43:38   
diana 28
Najprej hvala za odgovore... Zanima me če se to čuti, da se ima povečano žel. kislino?  Jaz nimmam nekih težav z želodcem...vsaj, da bi vedela ne... Zdi se mi kot bi me bolelo na stičišču-med prsi... user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečina v prsnici...
8.12.2011 12:13:56   
kayica24
Lahko pa imaš kostno-mišično bolečino..To je zelo pogosto...In traja nekaj časa...Na dotik te tudi boli?

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečina v prsnici...
8.12.2011 16:04:37   
diana 28
Na dotik me ne boli. Bolj ob globokem vdihu ali izdihu in gibanju ramena(roke).... Verjetno bo res bolj kostno-mišična bolečina. Nisem pa vedela, da je to pogosto. Me je kar skrbelo že.

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?