|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nova vloga za znižano plačilo vrtca
9.12.2011 15:43:33   
vila
Pozdravljene. Sem iskala staro temo, pa je nisem našla, dans sem dala vlogo za znižano plačilo vrtca, OD mi velja do 9/2012, pa mi je referntka rekla, da je vseeno, če da vlogo mož, ker se bo v vsakem primeru OD računal na novo. Tako da, mi ne pomaga nič, če da vlogo mož.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nova vloga za znižano plačilo vrtca
9.12.2011 20:11:07   
*pepelka*
Vlogo je potrebno oddti do konca meseca. Vsi izračuni se bodo delali na novo in bodo v veljavi od 1.1.12 dalje. Vlogo pač odda en od staršev in je povsem vseeno ali to stori mož, ali pa ti. Izračun bo enak.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nova vloga za znižano plačilo vrtca
9.12.2011 20:33:07   
benika
OD se bo računal na novo, ko ti stara odločba poteče. In ne,ni važno kdo vlaga, ti ali mož, izračun je enak v vsakem primeru.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nova vloga za znižano plačilo vrtca
9.12.2011 21:40:16   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: benika

OD se bo računal na novo, ko ti stara odločba poteče. In ne,ni važno kdo vlaga, ti ali mož, izračun je enak v vsakem primeru.


ne vem no, če je tako user posted image
Jaz sem bila ravno ta teden zaradi vloge za vrtec na CSD in so mi rekli, da bodo tudi OD ob enem na novo preračunali, čeprav mi velja odločba do 31-8-2012.
Saj razlike ne bo nobene... ker nimamo nobenih ekstra dragih avtov, prihrankov in rent... Tako je meni razložila referentka.
Glede tega kdo odda vlogo (oče ali mati) je pa res vseeno, saj se upoštevajo dohodki cele družine.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nova vloga za znižano plačilo vrtca
10.12.2011 11:59:22   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: benika

OD se bo računal na novo, ko ti stara odločba poteče. In ne,ni važno kdo vlaga, ti ali mož, izračun je enak v vsakem primeru.


ne vem no, če je tako user posted image
Jaz sem bila ravno ta teden zaradi vloge za vrtec na CSD in so mi rekli, da bodo tudi OD ob enem na novo preračunali, čeprav mi velja odločba do 31-8-2012.
Saj razlike ne bo nobene... ker nimamo nobenih ekstra dragih avtov, prihrankov in rent... Tako je meni razložila referentka.
Glede tega kdo odda vlogo (oče ali mati) je pa res vseeno, saj se upoštevajo dohodki cele družine.


Tisti, ki trenutno prejemate otroški dodatek, ga boste ne glede na uveljavitev nove zakonodaje prejemali do takrat, kot je navedeno v odločbi.



Samo zaradi uveljavitve novega zakona vam ni treba oddajati nove vloge.



Primer: Če vam pravica do otroškega dodatka velja do marca 2012, boste otroški dodatek do takrat prejemali še skladno s staro oziroma trenutno veljavno zakonodajo. Vlogo za nadaljnje prejemanje otroškega dodatka boste tako morali oddati v februarju 2012.



Lahko pa se odločite in vlogo oddate že v decembru. V tem primeru bo center odločal po novem zakonu in ob otroškem dodatku odločil na novo še o drugih pravicah, ki jih morda prejemate.



Novo vlogo za otroški dodatek morajo v decembru oddati tisti, ki jim stara odločba preneha z 31. 12. 2011, ali tisti, ki želijo to pravico uveljaviti prvič oziroma na novo (na primer če se jim je v decembru rodil otrok).



Svetujemo, da o oddaji nove vloge od 1. decembra 2011 dalje razmislijo predvsem tisti, ki imajo dijaka, ki še ni dopolnil 18 let. Po novem, od 1. januarja 2012, namreč dijaki do 18. leta starosti ne bodo več upravičeni do državne štipendije, bodo pa starši zanje lahko uveljavljali višji otroški dodatek.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?