|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črpanje mleka
10.12.2011 14:02:40   
luksy
Zanima me če ima katero takšno izkušnjo.moja mala ima en mesec.na začetku sma se borile, ker ni hotela dude in ni mogla zaspat, če ni bila do konca sita. prvih 14 dni sem imela dovolj mleka, potem pa sem ji začela dodajat ker me je neprestano hranjenje ubijalo. sedaj sem jo polenila in se začne jokat na prsih takoj ko se more mal potrudit da teče. po vsakem dojenju si tudi še pumpam. jem tudi tametil tablete, zanima me če bi si začela iztiskat mleko na vsake pol ure al na uro ali bi se mi mleko povrnilo in bi ga imerla dovolj???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: črpanje mleka
10.12.2011 14:11:54   
MoonEve
Čimprej pokliči katero izmed zelo prijaznih svetovalk iz LLLI, vse tudi same mamice. Ni problema, če to storaiš kar danes, saj so na voljo tudi med vikendi user posted image

Dojenje.net

Tudi meni so zelo pomagale, ko sem potrebovala nasvet.


Ne obupaj nad dojenjem in čimprej zaključi z dodajanjem..

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu luksy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: črpanje mleka
10.12.2011 19:32:03   
ares1
jaz sem pri drugi hčerki dobila mleko nazaj s črpanjem. Še ko je mleko nehalo tečt sem si črpala. Kapljo po kapljo in v enem tednu so bili rezultati. Je pa dolgotrajno in utrujajoče to brizganje. Kar veliko časa ti vzame. Poskusi čimveč dojit na koncu pa še dobro izbrizgat, četudi nič ne priteče. Vso srečo

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: črpanje mleka
11.12.2011 19:17:08   
luksy
hvala za nasvet!!to tudi počnem kolker mi le uspeva in se mi da!!!!

(odgovor članu ares1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.12.2011 22:39:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu luksy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?