|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   morje 2012
13.12.2011 17:13:14   
roža03
Že kaj načrtujete kam na morje v letu 2012..mi smo do sedaj hodili kar nekaj let na Pag,pa bi leto malo spremenili lokacijo..Vleče nas v Zadar,zaton,malo nižje...pozna kdo kak dober apartma,blizu morja za 5 oseb...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: morje 2012
13.12.2011 18:01:07   
čaki
jaz imam blizu zadra samo za 4 os, razen če dva spita na kavču v dnevni sobi. carsko stanovanje, plaža in gospodarica!!! če te zanima, na zs.

ja jaz bi pa nekje na pašmanu...če ma katera za 4??

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: morje 2012
13.12.2011 21:39:42   
josephine27
čaki a mi lahko prosim na zs pošlješ kontaktuser posted image

_____________________________



(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: morje 2012
13.12.2011 22:26:13   
čupa
Mi smo bli letos na viru. krasen app, plaža, celo zdravnika smo rabli (za takrat 5 mesečnega otroka zaradu povišane TT) pa ni blo problema. Lastica je iz SLO ful sta vredi. ma pa že precej v naprej rezervirano, tak da ... Aja Najdeš jo še v iskalnik vtipkaš Apartmaji Lili. Ma full jih na voljo (mi smo bili v njenem app knez) Malo si poglej, maš tudi slikice gor

< Sporočilo je popravil čupa -- 13.12.2011 22:29:02 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: morje 2012
14.12.2011 19:34:05   
čaki
roža in josepina- dobita kup info, takoj ko utegnem. najbrž v petek popoldne, ok.

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: morje 2012
17.12.2011 8:23:30   
vicki
Mene res zanimajo ti apartmaji na Viru. Je kje blizu tudi trgovina, da se da zjutraj peš iti po kruh in na  kavico?
Kaj pa večerno dogajanje? Sicer smo mi bolj za mir in smo doslej vedno hodili tja kjer se skoraj nič ne dogaja.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: morje 2012
17.12.2011 14:57:11   
čaki
nikakor ne znam nakopirat strani od apartmaja.
gospa je nada šegota, privlaka, zadar
biogratska 10.
poizkusite najdet njeno stran.
je pa res krasna gospa, ima mislim ene 4 app, čist bliz plaže- kot nalašč za male mulčke. lohk greste tla na mivko-zraven je kamp, ali na drugo stran, je pa pesek. umes teh dveh plaž pa je betonirana. čist zraven app je trgovinca, za na hitro kaj kupit.
lohk pa pošlete na zs mail, pa bom moje slikce poslala.

(odgovor članu vicki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: morje 2012
28.3.2012 17:06:43   
Klavdija Lozinšek
Čupa, pogledala sem app zelo lepo, zanima me samo plaža, če je blizu in seveda kakšna je, ali je senca????Hvala za odgovore.

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: morje 2012
31.3.2012 22:10:57   
anomiska
ojla,
tudi mi iščemo nekaj blizu zadra oz. navzgor. Rabli bi appartma za dve družini (7-8 oseb). Predvsem nekaj prilagojenega otrokom. Blizu plaže, dvorišče, senca na plaži. A ve kdo za kaj podobnega? Sem pa tudi jaz že gledala apartmaje na Viru od ge. Lili, amak se bojim, da tam ni nobene sence na plaži daleč na okoli. Kakšen je Vir, tisti ki ste že bli tam?

(odgovor članu Klavdija Lozinšek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: morje 2012
18.4.2012 15:46:49   
rina22
Mi smo lani bili v Biogradu, letos pa nimam pojma, kam bi šli user posted image Želela bi, da bi se na plaži kaj dogajalo, da ni vse ravno čist "mrtvo". V Biogradu se mi je to zelo dopadlo, da si imel na plaži res VSE. Ko je mala postala lačna, sva ji kupla palačinko, pomfri, nuggetse,...

Mogoče kdo ve za kak podoben kraj? Na isto ne bi radi šli.. Sem slišala, da je baje v Vodicah podobno, ampak vsi govorijo, da je res gužva, da rado piha, da je hladna voda...

Rada bi našla kraj,kjer je fajn plaža za otroke, plus tega pa bi blo fajn, da je plaža taka, kot sem jo opisala zgoraj.. Pa da lahko zvečer greš na sprehod, pa se nekje nekaj dogaja..

(odgovor članu anomiska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: morje 2012
18.4.2012 20:07:43   
kimica86
čaki:

http://www.apartmani-hrvatska.com/osobna.asp?BR=4792&ObjektID=41103

Predvidevam, da so to apartmaji od gospe Šegote user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: morje 2012
23.4.2012 14:15:08   
Urhica
Zdravo,

mi smo bili lani v Sukušanu (blizu) Zadra. Nam je bilo zelo všeč in gremo letos zopet. App ob morju, senca na plaži, nizka voda, v mestu se nekaj dogaja za otroke - ampak ni gužve. Skratka meni je všeč, ker je vse kar rabiš (vsaj za nas) in ni gužve, prometa - kar mi gre najbolj na živce, ko greš zvečer na sladoled držiš otroka ves čas za roko, da ga ne povozi avto ali da se ne zgubi.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: morje 2012
24.4.2012 18:29:04   
majčica1508
Urhica.............mi prosim pošlješ kontakt za app na zs

(odgovor članu Urhica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: morje 2012
24.4.2012 18:29:45   
majčica1508
rina22....pol pa Makarska,Tučepi....tam se skoz kaj dogaja

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: morje 2012
14.5.2012 20:11:00   
trkulada
www.apartmare.com

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: morje 2012
4.6.2012 10:23:48   
povljana
Če bi kdo rad najel vikend hiško na Pagu (za družino), naj mi piše ZS.

(odgovor članu trkulada)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: morje 2012
4.6.2012 17:42:40   
noranate
povljana, imaš ZS user posted image

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
9.6.2012 10:45:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: morje 2012
13.6.2012 22:53:16   
nukašaja
Pozdravljeni,v AC Oliva Rabac imamo še prosto prikolico od 26.8 dalje,če mogoče koga zanima.L.P in lepe počitnice

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?