|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čistilo za preproge
25.8.2005 19:49:24   
Annny
Ali uporabljate kakšno posebno čistilo za preproge ali samo posesate? Mi smo že pred časom vrgli ven skoraj vse tepihe, samo v sobi od tamalčice je en velik- nisem ziher, da bi ga čistila s kakšnim čistilom, ker se plazi po njem, potem grejo pa rokice v usta...
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čistilo za preproge
25.8.2005 19:52:24   
SANDY
Mi ga mamo tud samo v Trinini sobi, tolk velikega da se gor igra. Pa ga samo sesamo, ker še ni bil tako kritično umazan, da bi ga mogli s čistilom - zaenkrat ;)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čistilo za preproge
25.8.2005 19:57:21   
Anonimen
Jaz enkrat na leto odtrogam tepihe v čistilnico. Najlažje, najbolj kvalitetno, za par jurjev. Sicer jih pa samo posesam.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čistilo za preproge
25.8.2005 20:24:19   
Anonimen
Ja, jaz ga v dnevni sobi vsake toliko časa namežem s tisto peno, ki je za tepihe in nato posesam. Se mu pozna, da je lepši:love:. Sicer pa vsak Mišin bruh sproti odstranim, nato pa še s tistim spreyem proti madežem na preprogi našpricam. Jaz to pač moram početi, nima kaj.
V čistilnici je pa na kile za plačat, a ne Meta? Ma za tega našega bi milijone tam pustili, smo ga komaj uspeli gor prinesti, tako je težek.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čistilo za preproge
25.8.2005 20:46:05   
cmokec
Jaz tepih in seežno operem z Batagel šamponom, sam ne vem, če ni samo za sesalec.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čistilo za preproge
25.8.2005 21:28:41   
freyakali
Za preproge obstaja prav šampon (Vanish), iz katerega se naredi pena, ki se nanaša na preprogo. Nato se vse skupaj posesa. Meni se to zdi prezamudno:zmeden: Imam raje globince ko posesaš in pustiš da se posuši :bravo::bravo::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čistilo za preproge
25.8.2005 22:00:13   
Olgica
Wanish za preproge-FANTASTIČNA stvar.:bravo::bravo:

Ravno včeraj sem spet čistla tepih-je kot nov, pa tudi barve kar nazaj oživijo.

Res je super tut za usnjene sedežne!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čistilo za preproge
25.8.2005 22:57:26   
artista7
obstaja vanish za preproge, čistiš s peno. se obnese.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Čistilo za preproge
26.8.2005 7:15:15   
Anonimen
Kis dobro odstrani vonj, pa še škodljiv ni tako.

Jaz ne čistim z čistili, ravno iz tega razloga, ki si ga navedla Anny.

Lp!:rozica:

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Čistilo za preproge
26.8.2005 14:02:09   
Anonimen
Ja Splišni, na kilo. Ampak ni tako drago. Jaz imam dva velika volnena tepiha, da jih komaj nesem (vsak sigurno 20-30 kg), pa dam za oba skupaj cca. 6 jurjev.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?