|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 7:14:31   
Vivaldi
Živjo,
zanima me, kdaj (v katerem tednu) in kako ste za nosečnost povedali svojim domačim - ste jim pripravili kaj luštnega, ste kar bleknili, so vas odkrili ...
In seveda, kakšna je bila njihova reakcija. user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 7:29:12   
amyZ
Uh...jaz sem naprej povedala svoji mamic, takoj po prvem pregledu, v 7t. Pokazala sem ji UZ in ker je bil splet okoliščin tak, da smo prej tudi nekaj hodili okoli zdravnikov, sploh ni vedela za kaj se gre. user posted image  Reakcija: ene pol ure je rabila, da je premlela novičko, ker je bila šokirana. Rekla je, da je ves čas čakala kdaj bo babica, zdaj pa je to tako nahitro user posted image . Potem pa seveda čestitke in objem.

Potem sva v 8t povedala še moji tašči in tastu. Sem mislila, da bo moj povedal pa je rekel naj jaz in sva se čez mizo dogovarjala: dej ti reč, ne ti reč. Hehe... No, potem pa jaz bleknem ven: Morava vama povedat, da pričakujeva. In sta takoj vedela zakaj se gre user posted image  Itak tašči solze v oči, tast čist navdušen, objemčki.

Niso bili najbolj navdušeni ko sva rekla naj najprej zadržijo zase, do naslednjega pregleda in če bo takrat vse ok, rizičnost mimo, potem bodo lahko naprej povedali. In so seveda ves čas težili kdaj lahko povejo in v 12t, ko sem dala zeleno luč, je v naslednjih 5min zvedelo več ljudi, ki jih jaz skoraj ne poznam kot pa vedo tisti, ki jih user posted image .

Očetu sem povedala v 12t, prav tako sestric. Očetu sem rekla, ja nič, dedek boš user posted image  In je bil prav tako šokiran, ostal kar brez sape, tako da sem mu rekla: Saj bo, saj bo user posted image . Še dolgo je rabil da je doumel, čeprav se mi zdi, d atudi zdaj še ni čisto. Je le ati.user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 8:14:24   
Anonimen
Midva sva dala natisit 2 majici "Naj babi" in 2 majici "Naj dedi" in sva jih dala takoj po prvem pregledu. Njegova dva sta imeli že vnuke, pa najprej sploh zakapirala nista kaj hočeva povedat, ko pa sta, je bilo pa veselje user posted image . Moja dva pa še nista imela vnukov in sta takoj zakapirala, potem pa v jok pa objemat pa šampanjec it iskat v hladilnik user posted image

(odgovor članu amyZ)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 8:21:31   
tix
midva sva obakrat nekje okrog 12t nekaj praznovala in sva kar takrat vsem povedala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 8:23:35   
Pajama
Midva pa sva počakala na nuhalno. Najavila sva se na kosilo in po njem sva rekla, da imava en luškan video. Vsi so čakali kaj bo in potem kar nekaj časa potrebovali, da se jim je posvetilo. Čeprav je moj rekel, da na posnetku pa je naš mali... user posted image

No, potem so bili pa čisto evforični in srečni. user posted image

Moram pa priznati, da je bilo zelo težko čakati z novico. Sama sem bila prepričana, da se itak že vidi. A se je splačalo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 8:36:20   
tasa_m
Mi smo povedadli, ko je mala praznovala RD.
Je rekla, da mora vsem nekaj dat in je razdelila kuverte v kateri je bila slikica in pregleda, zraven pa napisano za vsakega pozdravno sporočilo.
Povedala sva v 10 tednu.

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 10:06:55   
lenčy
medva sva povedala takoj po nuhalni, torej nekje 12t. sva dedke in babice povabila na večerjo in jim pokazala slikice. najprej nobenemu ni blo nič jasno, saj so mislili, da se bova poročilauser posted image no potem pa solzice v očeh in vsi so bli veseli, še posebej, ker je bil to njihov prvi vnuk.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 13:05:59   
Anonimen
Prvotno je bilo v planu, da poveva po prvem pregledu. Ker sem imela tako čuden občutek, sem rekla, da bova povedala, ko pridejo moji prvič k nama. Pripravila sem jim dudico, gor napisala PDP in prihajam ... ter zavila v lično škatlico. Žal sem dva dni pred tem začela krvaveti, tako da so zvedeli kar po telefonu- bili so zelo veseli. Ko smo se videli, sem jim dala še škatljico z dudico. V planu je bilo, da v novem stanovanju nalepim čez otroško sobo še trak "Prihajam ...". Potem tega nisem naredila. Imela sem spontani splav, lepi spomini so še ostali.

(odgovor članu lenčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 14:24:45   
naja17
Po NS smo bili vsi pri tašči za RD in sem ob skupni predaji darila jaz čestitala in rekla, da upam, da bo mela čas za še enega vnuka počuvat... No, pol smo se pa že objemal... Naslednji dan smo bli pa zmenjeni z družbo na eni vselitveni in ko se je vse umirilo, je moj dal flašo chivasa na mizo in reku, da mava neki za povedat in smo se spet objemal in kušval user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 18:05:09   
Anonimen
Midva sva obojnim staršem povedala na poročni dan v 25. tednu user posted image Mojim je bilo itak že vse jasno in so samo čakali, da sama poveva. Kljub pozni uradni objavi so bili zelo veseli. Njegovi pa prej sploh niso nič opazili in so kar potrebovali ene par dni, da so prišli k sebi. Pa še kasneje sva kar nekajkrat slišala očitke, da se take stvari pove takoj user posted image Najprej sva nameravala povedati po NS, potem pa sva se odločila, da poveva na poroki (če že prej ne bo postalo očitno). Tega sva se držala in bova tudi naslednjič skušala novico o novem družinskem članu zadržati zase do morfologije.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
5.3.2012 19:39:30   
Klaudia
Prvič me je mama pogruntala še preden sem povedala sama in se je potem nekako samo razvedelo naokoli.

Drugič smo pa tašči in tastu dali slikco iz NS v okvir in zavila kot darilo od Miklavža. Prvo jima ni bilo jasno, ampak sta kmalu pogruntala.
Domačim pa smo povedli preko majčke, ki jo je nosila hčer. Spredaj je bila slikica punčke in spodaj pisalo EDINKA,
zadaj pa punčka z dojenčkom in spodaj napis DO MAJA 2012. To smo ji oblekli, ko so bili vsi zbrani pri kosilu in potem smo čakali kdo bo prvi opazil...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
6.3.2012 7:24:35   
Lunca1
Midva sva mojim podarila knjigo o nosečnosti, je oče tudi kakšno minuto rabil, da je dojel. user posted image Tamala je bila namreč čisto prva vnukinja.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
7.3.2012 13:58:47   
*zmajčica*
HAha...Mi smo tudi boj hudomušno povedali...ampak takoj po prvem pregledu, ker nismo mogli bit tiho. :)

V 1. user posted image smo babicam in dedijem dali majčke delat, na katerih je pisalo Janurja bom ponasna babi/dedi.
zdaj v 2. user posted image sva pa kupila knjigice z naslovom rad te imam babi/dedi!! In v vsako še napisala posvetilo!!

Odziv je bil neverjeten!

_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
7.3.2012 14:22:03   
uškinamama
Možu: po mojem je boljše, da se vsedeš...On: aaaaa, pridi sem, objem....

Mama: Evo, pa boš nona...Mama: upam, da bo punčka, čestitam. (dobili sina)

Tata: Ugani kaj? On: ti si polna presenečenj, pridi sem ,objem, solze

Tašča: povedal, mož. Bomo dobili dojenčka. Ona: kaj ti to treba....user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
12.3.2012 8:05:06   
katerina
najboljše mi je bilo, kako je zvedela moja mami: govorila mi je, kako je bila na obisku pri moji sestrični in je rekla, da 'saj ona bo pa marca rodila'. sem rekla: 'jaz pa julija'.
glih tolko, da je ni kap....

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako ste povedali svojim domačim?
12.3.2012 8:35:08   
abubabu

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Možu: po mojem je boljše, da se vsedeš...On: aaaaa, pridi sem, objem....

Mama: Evo, pa boš nona...Mama: upam, da bo punčka, čestitam. (dobili sina)

Tata: Ugani kaj? On: ti si polna presenečenj, pridi sem ,objem, solze

Tašča: povedal, mož. Bomo dobili dojenčka. Ona: kaj ti to treba....user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Današnji dan živimo le danes zato uživajmo v njem :)


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?