|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
13.3.2012 18:01:17   
kajajaka
Živjo
Naši 3,5 letnico smo kupili sedež Maxi cosi Rodi, prej je imela Maxi cosi Priori.
Pa imam občutek, da se kar izgubi v njem, da je še premajhnauser posted image (je zelo drobna, visoka 1m in težka 12,5 kg).
Priori pa ji je premajhen (trakovi za rameni in glava že do vrha stola...
Poleg tega me nervira zapenjanje pasu, ker moram čisto v avto zlesti, da jo zapnem - sama ne more zapeti, ni dovolj močna.

In tako sem iskala in odkrila sedež Römer Evolva 1-2-3
Všeč mi je, ker ima bolj velike bočne zaščite, bi jo najbrž bolj "objel" in ker se zapenja posebej v sedežku.

Ker ni najbolj poceni, me pred nakupom zanima vaše mnenje, če kdo ima ta sedež.
Cena pri nas 200€, v Nemčiji od 170€ naprej- samo ne vem koliko pride še poštnina... Najbrž si na koncu na istem user posted image

Torej kako ste zadovoljni, če ste imeli prej še kakšnega drugega - kakšna je primerjava...
Vnaprej hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
13.3.2012 20:15:08   
majčica1508
Ko sem jaz gledala 2 meseca nazaj je bil v Angliji 99€....sam nisem imela nobenega,da bi mi poslal.....
Tko,da še kar kupujem,sicer se mi ne mudi,ker za v en avto imamo,rabim bolj za rezervo....
Drugač jih imaš v Nemčiji že za 130€ barva rdeča-črna..........Je tok enih linkov,da nevem kje sem že vse gledala...
Bom pogledala,pa sporočim.....

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
14.3.2012 13:46:21   
pikatara
Mi imamo dva, naročila sem ju z Nemčije. Otroka sta not odkar sta lupinice prerastla. Mala ima 88 cm in 10 kg in se notri super počuti, je pa še v prvem delu, še nismo razstavili.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
14.3.2012 14:21:22   
krogec
ena sodelavka ga ima že dolgo časa in je ful zadovoljna; nedolgo nazaj ga je kupila svakinja in je tudi ful zadovoljna - njena 4-letnica je tudi bolj drobižkasta in je premajha za druge sedeže za to starost;
pri nas ni bilo tega problema, ker je pupa med velikimi in je pri 3,5 komot začela uporabljati Romerjev kidfix (pri tem sedežu se mi dopade, ker se ga da naredit malo bolj v ležeči položaj in pupi glava nič ne niha med spanjem), pred Romerjem sem domov privlekla Maxi-cosi Rodi in je bil čisto neuporaben - sploh ni mogla sedet noter in je šel čez dva dni nazaj v trgovino


< Sporočilo je popravil krogec -- 14.3.2012 14:27:04 >


_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
14.3.2012 21:16:15   
kajajaka
Hvala za odgovore punce user posted image ,
bom res še malo pobrskala po netu, ker baby center npr. ga ima celo za 245€ user posted image  kar se mi zdi res preveč.

Majčica če najdeš link za kakšnega poceni v tujini se priporočam user posted image

(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
15.3.2012 7:40:07   
zaspancek1
Mi smo naročili s teh strani:
www.pramworld.co.uk
www.babyprofi.de
www.kidsroom.de

V Angliji je navadno najcenejši, jepa zato poštnina tam nekje 40 EUR, iz Nemčije je tam slabih 20 EUR, je pa sedež zato malo dražji. Poglej in prmerjaj - Evolva plus je npr. dvakrat prišla ceneje iz Nemčije, navadna Evolva pa je bila cenejša iz Anglije.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
15.3.2012 7:44:40   
zaspancek1
Sicer pa smo tudi mi zelo zadovoljni z Evolvami. Starejši sine je že pri dveh letih in pol bil dovolj velik za npr.Cybexa 15-36kg (še naslon za glavo je bilo potrebno dvigniti za eno stopnjo), vendar smo vseeno raje vzeli Evolvo (ker je tako otrok vsaj prisiljen, da je na miru v avtosedežu, pri naslednji skupini je bolj prost - avtomobilski varnostni pas namreč omogoča precej prosto gibanje), kjer je še danes (pri 3 letih) lahko pripet s pasovi avtosedeža. Res pa je čisto na zadnji stopnji, tako da bomo kmalu morali vzeti pasove stran. 

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 15.3.2012 7:46:20 >

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
15.3.2012 10:28:41   
kajajaka
zaspancek1 najlepša hvala za odgovor in linke! user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
16.3.2012 9:55:51   
Mesečnica
Mi imamo Evolvo že malo več kot tri leta, in to za oba naša starejša fanta. Nama z možem je bila tako všeč, da imamo 4, po dve v vsakem avtomobilu. Prvo smo kupili (oz. so nam jo kupili stari starši) še pri nas, v BC, ostale tri pa sva naročila pri Pramworldu. Takrat je bila cena v BC cca. 240 evrov, midva pa sva jo pri Pramworldu dobila za 100 funtov + 36 funtov poštnine, kar je takrat (leta 2009) zneslo 154 evrov. Zdaj je menjalni tečaj malo slabši, tako da bi bilo to malo dražje.

V torek pa sem pri pramworldu za našega tretjega fanta naročila nov avtosedež (http://www.pramworld.co.uk/product/12622/Britax_First_Class_Plus_2012_Max), ki je stal 100 funtov, poštnina pa je prišla 25 funtov (očitno se je poštnina pocenila). Skupaj je to preračunano slabih 150 evrov. Ne boste verjeli, sedež sem danes že dobila!

Če se ti ne mudi z nakupom in če nisi izbirčna glede barve, se ti pri Pramworldu splača malo počakati na kakšno zelo znižano ceno - mi smo vse tri Evolve kupili močno znižane, ta sedež zdaj pa je bil tudi 60 funtov cenejši od običajne maloprodajne cene. Sicer pa ima Pramworld cene vedno nekoliko znižane, tako da s tem že prihraniš za poštnino in Anglije in te dejansko vse skupaj pride precej cenejše kot pri nas.

Aja, pa Evolvo išči pod firmo Britax (Romer je združen z Britaxom, Evolva je dejansko Britaxova).

< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 16.3.2012 9:58:37 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
16.3.2012 10:02:20   
Mesečnica
Evo, sem preverila: trenutno najcenejšo Evolvo pri Pramworldu dobiš za 100 funtov. če je poštnina enaka, kot je bila pri našem naročilu, boš za vse skupaj plačala le 150 evrov.

http://www.pramworld.co.uk/product/12698/Britax_Evolva_123_2012_Max

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
16.3.2012 11:02:43   
Anonimen
Tudi mi imamo evolvo pri dediju in babici v avtu. In se mi zdi super sedež. Smo jo ravno tako naročili pri pramworldu in je s poštnino vred prišla 150€. Ravno danes sem pa naročila še Kidfixa preko te spletne strani in bo tudi prišel 150€ s poštnino vred ... torej evolva nas je prišla 100€ ceneje, kidfix pa skoraj 50€ ceneje kot pa če bi ju nabavili v BC.

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
17.4.2012 15:32:16   
kajajaka
user posted image
še dobro, da smo malo počakali user posted image

v lesnini brdo bodo po 150€ user posted image  kar je enako kot anglija ali Nemčija s poštninami...
JUHUUUU user posted image
šibamo ponj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
18.4.2012 6:22:59   
zaspancek1
Je res ugodna cena, zato ti svetujem,da ga gres iskat takoj zjutraj v cetrtek.Lesnina je zadnje case precej oblegana,v soboto npr.je pred 9. ze ene 20 ljudi cakalo pred vhodom. Pa tudi sicer imajo glede na polno parkirisce vec obiska.

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 18.4.2012 6:24:44 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtosedež Römer Evolva 1-2-3
18.10.2015 22:50:12   
crasula
Pozdravljeni,
mene pa zanima, če vas je kaj motilo, ker se Evolva ne da nastaviti v "ležeči" položaj, ko je otrok že v avtosedežu? Izbiram namreč med Evolvo in pa Advansafixom. Razlika v ceni je očitna. To je edina stvar, ki me pri Evolvi moti. A ste malega 1 letnega otroka vozili potem prezežno v "ležečem" položaju ali pokončnem? Kakšen je sploh naklon? to nikjer ne prikažejo.
Hvala in lp

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?