|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2012
16.6.2015 12:46:41   
marantz
Jaz sem tudi pri njej in zaenkrat...khmmm kar zadovoljna. HB nimam nobenih posebnih problemov, so pa pregledi pri njej ekspresni. Jaz sem vedno v 5ih minutah fertik, slekla pa sem se samo prvič. Vsi ostali pregledi so minili z vprašanji kako ste, se dobro počutite, kakšen je izcedek, dejmo pooslušat srčka, se vidimo čez en mesec.
Ne vem pa kako je v primeru, če imaš kakšne probleme.


< Sporočilo je popravil marantz -- 16.6.2015 12:48:15 >

(odgovor članu leilani)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Goriška 2012
17.6.2015 8:16:44   
chapita
Pozdravljne,

tudi jst sm pr njej in za enkrt sm ful zadovolna. Je pa res da so pregledi pri njej hitri. Karkoli sem jo vprašala mi je zmjri odgovorila.
LP

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Goriška 2012
17.6.2015 8:56:35   
nektarinka
hvala za odgovore...
za mano so prvi 3 meseci, zaenkrat nimam težav in upam, da bo tako tudi ostalo, niti me ne moti da so pregledi hitri, ampak ko jo kaj vprašam mi tako na hitro odgovori, da ne vem pri čem sem in potem iščem po googlu :)
sestra je seveda poglavje zase... :( babica mi je pa super, ona mi je dala največ informacij in tudi odgovori točno kar jo vprašaš - vsaj meni je.

Lep dan....

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Goriška 2012
17.6.2015 9:03:57   
leilani
Hmmm... sestre ne bi komentirala...včasih bi ji že po telefonu vrat zavila...

(odgovor članu nektarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Goriška 2012
17.6.2015 9:17:54   
chapita
Sestra je bila na začetku tudi meni čudna. Ko sm klicala da bi se naročila na prvi pregled, ker mi je test plus pokazal M pa ni blo od nikjer. Mi je rekla no prav rečmo da ste noseči, lahko kšn krt test tud kar tako plus pokaže in mi dala datum. Zdej mi je pa ratala fajn, k čakam notr mal poklepeta z mano in tako:) Babica je pa 1 A. Zelo fajn.

(odgovor članu leilani)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Goriška 2012
17.6.2015 10:19:28   
laraz
o kako lepo, nisem vedela za to temo!!! Sicer vidim, da je precej stara ampak sigurno se bo našla še kaka goričanka, ki pričakuje! Rok imam decembra, rodila bom itak v Šempetru, ginekologinja dr. Bizjakova (pri njej se vedno načakam... tudi do 5 ur) in sem z njo fulll zadovoljna... a je še kje kakšna nosečka za čvekanje in sprehode?

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Goriška 2012
17.6.2015 13:05:53   
PupaOdA
Ojla Goričanke, super da se lahko nekje najdemo user posted image
Sicer še nisem nosečka ali mama, ampak upam da me tudi mene doleti kmalu ta sreča.

Kar se tiče dr. Polenčič pa sem jaz še kar zadovoljna z njo. Kakšno leto ali dve nazaj, ko sem imela neke težave glede KT me je pregledala, izprašala brez karkoli (namreč njena predhodnica dr. Mohorko-Rijavec mi ni hotela UZ naredit zaradi takih težav, enostavno menjala KT in gremo naprej). Sedaj, ko sem bila na pregledu zaradi težav z zanositvijo si je pa tudi lepo vzela čas zame.

Sestra mislim, da je zelo po luni user posted image enkrat jo dobiš zlo fajn, drugič pa sitno.. Babica si pa zasluži vse pohvale in še kaj več.
Čakala pa pri njih nisem nikoli več kot kakih 10 minut v čakalnici.

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Goriška 2012
17.6.2015 16:07:03   
PupaOdA
Joooj punce, se vam opravičujem, sem očitno čisto na napačen forum zajadrala user posted image
Jst se pa čudim kako ste vse sam s trebuščki user posted image

Ma no sej slabih namenov nisem imela, upam pa da se vam bom kmalu pridružila.

Uživajte trenutke user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Goriška 2012
17.6.2015 18:30:22   
chapita
Nas je kar dosti Goričank nosečih :) sam po fb skupinah al pa v kakih drugih temah na forumu ni zasledit skor nobene.

PupaOdA tebi pa želim čim prej :)user posted image user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Goriška 2012
18.6.2015 10:29:52   
leilani
kere FB skupine? nism zasledila nobene...a lahko link na ZS...če ne pa nrdimo kšno novo skupino če ste za user posted image



PupaOdA sej nam boš hmali sledila user posted image

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Goriška 2012
18.6.2015 13:09:33   
laraz
v skupini Decemberk, kamor spadam sem iz gorice oz bliznje ok samo jaz in se ena iz malj dlje, drugace dve iz okolice Tolmina, ena Cepovanka... drugo vse iz lj in naprej... ne vem kje se skrivajo vse! a obstaja na fb kaksna skupina gorucank?

(odgovor članu leilani)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Goriška 2012
18.6.2015 13:12:44   
laraz
*goricank

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Goriška 2012
18.6.2015 21:18:11   
chapita
Pr nas sm jst pa ene tri so iz okolice. Da bi bla pa kšna posebna skupina pa jst ne bi vedla:)

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 313
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?