|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tek ko dojiš
3.9.2005 14:35:00   
evci
mene pa zanima, če lahko tečeš, ko dojiš. tri mesece po porodu sem šla teč pa tamala potem sploh ni hotla pit. a mislite da tek vpliva na mleko?
hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   tek ko dojiš
3.9.2005 17:10:56   
Jančika_
Dvomim. Jaz sem začela teči 4m po porodu in ni bilo nobenih problemov. Lahko pa poskusiš tako, da greš teči po dojenju. Tako je itak lažje, ker so dojke prazne.

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tek ko dojiš
3.9.2005 17:15:17   
Naja31
Jaz sem tudi sla ze tect pa se je potem normalno dojil.
Imej pa dober modrc, ker fejst bolijo ko teces.

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   tek ko dojiš
3.9.2005 18:55:29   
2ursae
jaz sem pa ravno prebrala:

Pia67 je na forumu "Čvekanje v pričakovanju" napisala:

"lahko začnem laufat čez optimističnih 6 tednov. Pa še takrat baje ne smem takoj punčke dojit ... , ker mlečna kislina v mišicah okisa mleko in takega dojenčki ne marajo. Kaj vse ne izveš iz knjig. Praksa bo prinesla svoje."

to je najbrž to, kar muči tudi tebe...

pozdravček



(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   tek ko dojiš
3.9.2005 19:04:09   
Jančika_
Na tekaških forumih lahko najdeš linke (zdajle se mi jih res ne da iskat), kjer piše, da ni prav nobenih dokazov, da mlečna kislina prehaja v mleko. Pravzaprav niti niso vsi strokovnjaki mnenja, da je to, kar nam povzroča musklfiber, mlečna kislina, ampak pravijo, da gre za poškodovana mišična vlakna.

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.9.2005 19:25:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu evci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   tek ko dojiš
3.9.2005 19:27:05   
Primoza
evci je napisal/a:

mene pa zanima, če lahko tečeš, ko dojiš. tri mesece po porodu sem šla teč pa tamala potem sploh ni hotla pit. a mislite da tek vpliva na mleko?
hvala in lp


Vztrajnostni športi lahko zmanjšajo produkcijo mleka, na samo kakovost pa ne vplivajo.

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   tek ko dojiš
3.9.2005 22:00:39   
2ursae
potem se pa opravičujem, le pomagati sem želela

pozdravček

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   tek ko dojiš
4.9.2005 11:09:01   
BaniT
Jaz sem tudi mislila, da je kriva mlečna kislina; no potem pa ni   

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   tek ko dojiš
4.9.2005 15:59:55   
Abby
Priporoča se, da se doječa mamica ukvarja s športom takoj po dojenju, ne vem pa, zakaj. Sem pa to zasledila v strokovni literaturi, ne iz kakih govoric. Itak pa naj normalno športno udejstvovanje ne bi vplivalo na dojenje.
Sama se nameravam v prihodnjem tednu udeležiti skupinske vadbe, ko se bodo le-te začele. Problem pa je, bolj kot karkoli drugega, čas.

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




Ime
suzi89

Katero ime Vam je bolj všeč?

Melanie (84%)

Amy Lee (16%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!