|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne najdem imena
11.4.2012 0:24:31   
missyMateja
Kaj storiti? Na zadnjem pregledu, mi je G povedal, da dobimo deklico, prej pa je bilo dvakrat rečeno, da fantka. Za fantka še imam eno ime, ki mi je všeč, za punčko pa mi ni prav noben všeč. Ena so prepogosta, druga pa mi na drug način niso všeč. Mož je glede imen precej indiferenten oz. to prelaga name. Ker se približuje rok poroda, meni pa nobenoime ni zares všeč, me grabi panika. A se je še kateri kaj podobnega dogajalo in na kakšen način ste rešile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne najdem imena
11.4.2012 7:57:42   
janapan
Ne obemenjuj se s tem kako pogosta so imena, mogoče lahko deklici daš ime, ki ti nekaj pomeni. Moja druga hči je dobila ime po moji babici, ki se je imenovala Rozalija, mi smo ime skrajšali in je Zala - jih je miljon ampak ne predstavljam si, da bi bilo moji hčerki ime kako drugače.

(odgovor članu missyMateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne najdem imena
11.4.2012 8:15:45   
aprilčica07
Naša tamala je Julija - jih je tudi ogromno..... Mojemu je blo to ime najbolj všeč, meni pač malo manj (navijala sem za Evo, ki jih je še več). Ampak kot je napisala predhodnica, ne predstavljam si, da bi imela mala drugo ime.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne najdem imena
11.4.2012 8:33:42   
LuLu
Ni treba paničarit. Tudi ko že rodiš imaš mislim, da 30 dni, da daš otroku ime. Jaz sem pri prvem takoj vedla, ker sem imela ime Jana za punčko, ampak je prišel pubec in je pač Jani, za drugega pa niti nisem hotela vedeti ali je P ali F. In komaj takrat, ko sem zagledala črnolaso punčko sem vedla kako ji bo ime user posted image
Nika... je pogosto, ampak drugo ji ni pasalo. In ni mi žal.
Anja je bilo še v igri, ampak to ime bi ji dal, če bi bila svetla, in bolj tiha, tako kot njen bratec. user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne najdem imena
11.4.2012 8:50:05   
tulpek
Js imam rok čez 10 dni, pa še nimamo imena za fantka user posted image user posted image user posted image Mi nobeno ni dovolj všeč.
Naredi si vsaj seznam imen, ki bi jih lahko uporabila in boš potem v P videla, kaj otročku najbolj paše.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne najdem imena
11.4.2012 8:59:19   
manna
Jaz pa še zdaj, ko že imam dva otroka, nisem prepričana če so mi njuni imeni zelo všeč, če po pravici povem. Seveda si zdaj več ne predstavljam da bi ju poimenovala kako drugače, ker mi nekako pašeta k njunima obrazkoma... ampak vseeno bi lahko še kar izbirala imena. Z imeni je pri meni tako, da mi je v nekem trenutku (tednu/mesecu) lahko neko ime strašansko všeč, potem mi pa naenkrat ni več tolk všeč.
Če bi danes izbirala, bi jima dala drugačni imeni. Pa saj imata lepi imeni, vsi rečejo tako, ampak jaz bi še kar izbirala in izbirala... Saj s tako neodločnostjo ni pač nič narobe. Eno izbereš, ki veš da te ne bo nikoli "motilo". Najboljše, da izberete nevtralno, da vam bo vedno všeč. Recimo Ana. Čeprav jih je veliko, pa recimo v našem vrtcu ni nobene Ane...
Pa ne se sekirat preveč. Kakorkoli boste izbrali, bo lepo.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?