|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jane isofix platform
6.5.2012 19:20:25   
spektr
Pozdrav vsem!
Z ženo pričakujeva punčko v začetku avgusta, imava pa že 3v1 od Jane slalom R. Zanima me, če ma kdo izkušnje z jane-jevo isofix platformo. Sem gor se s klikom pritrdi lupinico, baje je super, seveda ima pa to tudi svojo ceno user posted image

Govorim o tem: http://www.youtube.com/watch?v=4U8Z_OheLgc

Ne vem pa, ali je to samo za lupinico, al je potem možno naprej tudi kak avtosedež priklopit gor. Vidim, da ima Jane nove avtosedeže 'exo', ki se jih kupi s tem podstavkom vred. Nikjer pa ne piše ali na ta podstavek paše recimo tudi lupinica Jane. Če ja, bi se splačalo kupiti takšen avtosedež in potem za začetek na podstavek 'priklapljati' lupinico.

A kdo ve kaj več? :-)

http://www.janecarseat.co.uk/jane-exo/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jane isofix platform
6.5.2012 20:08:42   
murncek
Hojla,

tudi sama sem kupila takšen voziček, vendar pa omenjenega isofixa nikjer ne dobim za kupit. Kot so mi razložili v Pikapolonici, je omenjeni isofix namenjen le za lupinico. Kljub temu pa bi ga rada kupila. Kakšen predlog, kje se ga da dobiti?

(odgovor članu spektr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jane isofix platform
6.5.2012 22:18:25   
Aria79
Živijo,

tudi jaz imam ta voziček, ampak se mi zdi pa nastavek isofix kar predrag, glede na ceno samega vozička, jaz full gledam, če bi ga dobila kje iz druge roke. Tako bo najbrž še najbolj ugodno. Zaenkrat sicer še nisem imela sreče user posted image

(odgovor članu murncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jane isofix platform
6.5.2012 22:18:34   
spektr
ja, nekaj casa nazaj se je na bolhi prodajal, sicer pa angleski ebay, oz. Tujina. Tam je tega dosti.
Je pa kar drago, glede na to da pride v upoštev samo za lupinico. Zato me zanima, če so pri janeju kaj
dlje od tega razmišljali.

(odgovor članu murncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jane isofix platform
6.5.2012 22:22:24   
Aria79
Ja tistega na bolhi se spomnim, ampak je bil še vedno preveč. user posted image

(odgovor članu spektr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jane isofix platform
7.5.2012 8:59:40   
spektr
Ja, saj vem, res je precenjeno tole. Bi bilo pa super, če bi lahko še avtosedež na tak način pritrdil kot lupinico. Potem, bi človek mal lažje 'reskiral' :-)

(odgovor članu spektr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jane isofix platform
7.5.2012 21:22:47   
murncek
V začetku junija jih dobijo v Pikapolonici. Cena bo bojda bolj ugodna - cca. 150€. Sedaj je bil čez 200€. Rabljene pa so nam v materinski šoli odsvetovali, tako kot tudi vse rabljene avtosedeže, saj v primeru karambola, sedež in isofix ne delujeta več tako kot bi morala.

(odgovor članu spektr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jane isofix platform
8.5.2012 8:20:57   
spektr
Aha, good to know. Mene še zanima, kje ponavadi vozite dojačke? Spredaj ali zadaj? Ker za spredaj, tale podstavek se mi zdi ne pride tolk v upoštev, ker ni isofix-a. Da se sicer s pasovi, samo pomoje to nima smisla potem.

(odgovor članu murncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jane isofix platform
8.5.2012 8:28:25   
Masha_M
Mi smo ga imeli pri prvem in ga bomo uporabljali tudi zdaj. Sem neznansko srečna, da ga imamo in se mi zdi vreden vsakega evra. Kupili smo ga v Italiji skupaj z vozičkom in poleti 2010 je bil Isofix nekaj čez 100 €. Danes ga tam prodajajo po 135 €. Vsega skupaj smo za Jane Slalom Reverse + Isofix podstavek plačali cirka 200 € manj kot bi pri nas.

(odgovor članu murncek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jane isofix platform
8.5.2012 8:33:52   
spektr
Aha, a pa si mogoče kje zasledila, se da te nove avtosedeže od Janeja tudi spraviti na ta podstavek mogoče?

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jane isofix platform
8.5.2012 8:41:37   
Masha_M
Nisem zasledila, ker me sploh ni zanimalo. Sploh ne vem zakaj bi jih spravljal tja gor, saj imajo avtosedeži za od 9kg naprej že integriran svoj podstavek z Isofix pritrditvijo. Mi imamo zdaj Britax Romer Safefix plus pa je sedež in podstavek vse v enem kosu, se nič ne ločuje. In moram priznati, da mi tudi ne bi bila všeč ideja, da bi se sedež kam natikal na podstavek, saj se mi že masa samega sedeža + teža večjega otroka + sile pri trku zdijo veliko preveč za nekaj, kar ne bi bilo trdno in iz enega samega kosa. user posted image Enostavno ne vidim prednosti tega, saj avtosedeža ne daješ večkrat dnevno ven in notri kot lupinico in je zato irelavantno na kakšen način je pritrjen. Ko je sedež v avtu pritrjen, ostane na svojem mestu vsaj kako leto. ;)

(odgovor članu spektr)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jane isofix platform
8.5.2012 8:51:11   
spektr
A točno ja. Na to pa sploh nisem pomislil, da imajo avtosedeži to že integrirano. Ja potem je itak brez veze..Kje v Italji ste pa kupili ta isofix?

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jane isofix platform
8.5.2012 9:44:24   
Masha_M
V Monfalconu (mislim da je to po naše Trbiž) v trgovini Nido di Grazia.

(odgovor članu spektr)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jane isofix platform
8.5.2012 10:04:01   
spektr
Hvala lepa :)

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jane isofix platform
16.7.2012 19:38:53   
murncek
Prodam novega, nerabljenega, še zapakiranega. Tel. . 041 844 629

(odgovor članu spektr)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jane isofix platform
18.7.2012 13:58:48   
vitezzvezda25
Pozdravljeni,

sama sem zainteresirana za nakup vozička Jane in ker sem se pripravljena peljati po njega tudi v Monfalcone, bi prosila za informacijo, če še ta trgovina Nido di Grazia tam obstaja ali ne. Gledala sem že na spletu, pa nikjer nisem našla nobene informacije, da je v Monfalcone, le v Milanu oz. v bližini Milana. Sedaj imajo še poletna znižanja in v primerjavi s slovenskimi cenami res prideš ceneje skozi za 200€.

Če kdorkoli ve, kje se nahaja ta trgovina v Monfalcone, bi bila zelo hvaležna za informacijo.

Hvala in lep dan.

(odgovor članu murncek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jane isofix platform
18.7.2012 16:23:52   
murncek
Sama sem tak voziček kupila preko splet samone strani www.bimbo.si za 660 eur cel komplet samo voziček.Res pa je, da ni letnik 2012. V Pikapolonici je enak (tudi ne letošnji) za 950 eur. Dokupila sem še isofix im me je vse skupaj prišlo manj, kot če bi v Pikapolonici kupila samo voziček. Moram pa priznat, da sem na začetku zgubljala živce brez isofiksa.

(odgovor članu vitezzvezda25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jane isofix platform
19.7.2012 9:45:43   
murncek
Se opravičuje za zgornje napake... sem na telefonu tipkala user posted image

Hotela sem še dopisati, da preko spletnega nakupa (bimbo) dobiš tudi dve leti garancije na voziček. Kako je z garancijo, če voziček kupiš v tujini, pa ne vem. Mislim pa, da je definitivno lažje reševati zaplete doma, kot pa v tujini.
No, pa v Pikapolonici še vedno ni za dobiti isofixa. Najverjetneje ga tudi ne bo. Sama sem ga naročila pri njih že Januarja letos, pa še vedno ni nič z njimi. Samo prazne obljube mi dajejo (no, saj vem, da prodajalke niso nič krive).

(odgovor članu murncek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jane isofix platform
27.7.2012 11:12:22   
Moyci
Živjo,

mene tudi zanima kje je ta trgovinaa Nido di Gra v Manfalconeju, ker na netu ravno tako najdem da je samo pri Milanu. Prosila bi za kakršnokoli informacijo, ker je v tej trgovini res cenejši isofix za jane kot pa kjerkoli kjer sem do sedaj iskala.

Hvala

(odgovor članu murncek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jane isofix platform
16.8.2012 10:27:49   
LadyMa
Midva sva kupila voziček Jane tudi v Monfalconu, vendar v trgovini "Tutto per il bambino". Ta trgovina se nahaja na samem trgu nasproti cerkve. Imava pa tudi garancijo 2 leti. Voziček pa naju je prišel tudi ceneje kot v SLO.

(odgovor članu Moyci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?