|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dilema
11.5.2012 0:05:10   
klaudica
Za našo user posted image smo imeli že dolgo izbrano ime, ki pa ga zdaj ne bomo mogli uporabit, saj sta ga uporabila moj brat in njegova, seveda sta nam ga na nek način "ukradla", saj sem že pred nosečnostjo povedala, katero ime mi je lepo za punčko. Istega imena pa zdaj seveda nočem uporabit. Štos je v tem, da je bilo to ime fajn, je bilo internacionalno, dokaj kratko, ne preveč pogosto in ne preveč redko. Zdaj pa imam na ožjem seznamu eno ime, ki mi je zelo všeč, pa je žal zelo pogosto in eno ime, ki mi je tudi všeč, vendar malo manj, je pa redko. Po kakšnem ključu naj se odločim? Ali izbrat zelo pogosto ime ali bolj redko, pa čeprav za malenkost manj všečno kot tisto pogosto? Težko se odločim, ker če dam na tehtnico obe imeni, je plus pri prvem, da mi je malo bolj všeč, minus pa to da je zelo pogosto. Pri drugem pa glih kontra. Ker imam sama ne tako pogosto ime, ne vem, kako se počutijo tisti z zelo pogostim, a jih moti, da jih je toliko ali jim je fino. Do zdaj sem mislila, da je bolj fino imeti manj pogosto ime, zdaj pa ko toliko razmišljam o omenih, nič več ne vem. Pomagajte.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dilema
11.5.2012 8:30:13   
Najaa
Izberi ime, ki ti je všeč. Midva ko sva zbirala imena, nisva nikoli gledala kako pogosto je. Edino da ni v ožji familiji.

(odgovor članu klaudica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dilema
11.5.2012 8:44:05   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Izberi ime, ki ti je všeč. Midva ko sva zbirala imena, nisva nikoli gledala kako pogosto je. Edino da ni v ožji familiji.


podpis pod tole, če smem!

Pa še dodala bi, da imamo tudi pri nas vsi bolj pogosta imena, pa to nobenega ne moti.

Jaz menim, da neko ime ne bi bilo tako pogosto, če ne bi bilo lepo in všečno. user posted image  
Tako, da se ne obremenjuj s pogostostjo, ampak izberita ime, ki vama je bolj všeč user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dilema
11.5.2012 20:48:51   
mayci
Tudi jaz se strinjam s predhodnicama, izberi tisto ime, ki ti je bolj všeč.
Tudi, če je otrok s tem imenom že veliko, tvoj user posted image bo vseeno unikaten. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
12.5.2012 10:18:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dilema
12.5.2012 10:55:40   
Nina00
Izberi tisto, ki vama je bolj všeč. Saj ime, ki danes ni tako zelo pogosto, lahko že jutri rata zelo pogosto. Potem pa ti ostane ime, ki ti ni tako zelo všeč in je pogosto.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dilema
14.5.2012 14:07:03   
Zamima
mi smo tudi mislili, da smo dali zelo pogosto ime, pa zdaj le tu pa tam srečam katero punčko s tem imenom (Zala), v vrtcu vsa ta leta ni bilo niti ene, ne v njeni skupini in ne v sosednji :)

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dilema
14.5.2012 14:15:12   
Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Izberi ime, ki ti je všeč. Midva ko sva zbirala imena, nisva nikoli gledala kako pogosto je. Edino da ni v ožji familiji.


enako

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dilema
18.5.2012 20:25:23   
LinLin
Jaz imam zelo pogosto ime, pa me to ni nikoli motilo...mi je všeč :)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dilema
26.5.2012 23:12:08   
betty.ford
ja, če imata sestrični ali bratranca enako ime, zna biti kar čudno. predvsem, če se veliko družite.

mi2 sva bila v malček podobni dilemi in sva se nazadnje odločila za drugačno ime: ki pa je seveda lepše od prvovšečnega.

(odgovor članu LinLin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?