|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri depilator?
30.5.2012 22:39:17   
Brinčika
Zanimajo me vaše izkušnje s katerimi depilatorji ste zadovoljne? Ne vem za katerega naj se odločim ker je preveč ponudbe na tržišču, a ima mogoče katera tega: PHILIPS HP6400/00 Satinelle ?, kako ste zadovoljne z njim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri depilator?
31.5.2012 9:08:16   
kajajaka
Jaz imam doma SilkEpil.
Saj ne rečem, da ni dober, je čisto ok user posted image
ampak meni je pri kozmetičarki z voskom to vse precej hitreje in manj boleče (z epilatorjem me je bolelo, ker puli dlačico po dlačico, z voskom gre pa cel trak naenkrat) Sem tudi sama poskusila s trakovi, pa nikoli ni uspelo, da bi z enim potegom šle vse dlačice. To uspe le moji kozmetičarki user posted image
Premisli, da ti ne bo potem stal v omari kot meni (in še marsikateri).


(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri depilator?
31.5.2012 9:25:32   
čiba
Jaz Philipsovega pridno uporabljam že 8 let (ne vem kater model je - starina v glavnem). Je pa res, da me nič ne boli, imam pa tudi visok prag bolečineuser posted image . Ne predstavljam si, da bi si še kdaj pobrila noge z britvico.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri depilator?
31.5.2012 13:33:09   
brina_3
Se lahko le podpišem pod Kajajakauser posted image
Doma imam Phillipsov depilator Satinell ampak od kar sem pri kozmetičarki preizkusila vosek ga še nisem uporabila.
Vosek je hitrejši, manj boleč in men se zdi tudi bolj učinkovit user posted image

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri depilator?
31.5.2012 13:36:23   
diana 28
Jaz sem si dolgo samo z britvico vendar so postajale vedno močnejše. Sedaj uporabljam VEET lističe in po voskanju še epilator SilkEpil. Meni se zdi ok. Mislim, da so itak vsi približno enaki, ker dlako pač mora izpulit. Manj boli, če si prej malo namočiš kožo, da se zmehča in jo nato med epiliranjem še napneš.

Edino pri zadnjem depiliranju se mi je zgodilo, da imam sedaj lišaje na nogi zaradi lističev. Kot, da sem si potrgala povrhnjico. A se tudi kateri to dogaja? Mene je kar malo zaskrbelo.

< Sporočilo je popravil diana 28 -- 31.5.2012 13:38:03 >

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri depilator?
31.5.2012 18:06:48   
honey
Jaz imam en depilator od Brauna, ne vem, kako se imenuje, je pa že zelo star. Tako da razmišljam, da ko mi bo nehal delati, da si bom kupila takega, ki je mokro-suhi, se pravi, da se lahko depiliraš tudi pod tušem. Če že kupuješ, kupi takega, da boš to pod tušem opravila, spotoma. No, vsaj jaz tako mislim, ker meni je ful zamudno se najprej stuširat potem pa še depilirati. Res pa je, da si noge bolj poredko depiliram, ker jih že toliko let, da že skoraj nimam dlak, tako da ga 1x na 2 meseca zalaufam. Podpazduho si moram pa nekje na 2-3 tedne podepilirat zdaj poleti. Pozimi me pa ne moti tako grozno, pa počakam, da grem h kozmetičarki na brazilsko, pa mi ona povoska pazduhe.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?