|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč pri risanju
5.9.2005 12:42:33   
Alika
Najprej vsem skupaj lep pozdravček na novi ringaraji.Se še full lovim po forumih in nč ne najdem
Pa rabim seveda en nasvet.
Odločila sem se,da bom letos za Novo leto otrokom podarila vrečke iz blaga,na katere pa bi rada kaj narisala.Motiv načeloma že imam-to naj bi bil en tak srčkan sneženi mož.Tuki pa nastane problem
Ne vem,kako naj to spravim na blago-slikco namreč.Rada bi risala z Marabu reliefnimi barvami.Ampak jz nism glih tip človeka za prerisovanje .Mi lahko prosim pomagate z idejami kako naj narišem snežaka na blago?!
Lp Alika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoč pri risanju
5.9.2005 12:48:32   
Anonimen
najprej vzemi en flomaster pa s tistim v grobem na blago nariši kar želiš pol pa čez z barvami da ne boš preveč zafušala če je blago dokaj tanko lahko tut daš na papir narisanga snežaka spodaj pa nekam proti svetlobi nasloniš recimo na okno pa še prerišeš na blago s flomastrom al pa s šiviljsko kredo še boljš k gre fajn preč.

lp, lara

(odgovor članu Alika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoč pri risanju
5.9.2005 13:03:05   
Vlasta1
vzames indigo in na primer zobotrebec ali kaj podobnega in sliko prerises iz lista na blago.

sam moras mocno pritisniti.


lp in veliko uspeha.

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoč pri risanju
5.9.2005 13:06:00   
klavdijas
Jaz imam svincnik, narisem na papir in zadevo prepeglam na blago. Kupi se pa v trgovinah, kjer prodajajo stvari za vezenje.

Lp,


               Klavdija

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomoč pri risanju
5.9.2005 13:36:50   
Alika
Klavdija,mi lahko prosim poveš v katerih trgovinah to prodajajo?Vezla še nism nikol in tud ne vem kej bi dobila kej za to.

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pomoč pri risanju
5.9.2005 14:20:40   
klavdijas
Kupila sem ga v Gumbu v Skofji Loki. Mislim, da bi ga morale imeti vse trgovine s pozamenterijo.

LP,

            Klavdija

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pomoč pri risanju
5.9.2005 15:27:45   
m_m
Joj Alika

Ne mi tega delat Veš kaj naredi: vzemi raje nekaj brezčrtnih belih listov papirja (ali kakšne pač imaš na razpolago, beli te najmanj ovirajo) in dobro glej tega snežka 5 min. Potem pa ga skrij in ga ne glej več!!! Še bolše je, če najdeš kako fotografijo snežaka in ga enako opazuj par minut. Potem boš avtomatsko v mislih združila obe podobi. Potem pa, če si zaupaš, greš lahko kar direkt risat na blago, če ne, uporabi one prazne papirje. Vem, misliš si da je to težko. AMPAK NI NEMOGOČE. Pa vsakega posebej zmečkaj. Ne prerisuj. Vsak naslednji bo boljši. Ko ti bo končno eden všeč, si pripravljena Pogumno ga nariši na blago in ne škili na zmečkance. Naj te ne zmoti prva "napaka", ki jo narediš. Ko se ti bo odprlo, boš vidla, da ne boš mogla nehat Bo te vrečke dobu vsak v žlahti svojo. Če si še vedno ne zaupaš, naredi kako vrečko ekstra. Za rezervo in za bolj sproščeno vzdušje.

Res upam, da ti bo uspelo za pogum.

Maja

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?