|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šolske potrebščine
6.6.2012 10:44:20   
Ženkica
Želela bi slišati še vaše mnenje; naša mala navihanka gre letos v 1. razred. V šoli smo dobili 2 ponudnika za knjige in ostale potrebščine; Mladinska knjiga vs. Kopija-nova.

Predvidevam, da ste ostali dobili podobno. Je kdo že kaj naštudiral kako je s cenami; so enake oz. je bolje kar zaupati Mladinski knjigi in basta??

Hvala za vaša mnenja,
ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šolske potrebščine
6.6.2012 10:51:33   
alda
že 8.let kupujem pri KOpiji nova in imam same pohvale: če je kar koli narobe uredijo brez stroškov in vprašanj, vedno dodajo kako darilce, kar otroke še dodatno razveseli,..pa tudi med letom brez problema kaj naročiš in pride v dnevu -dveh!
Le prvo leto sem kupila pri MK in so mi kljub seznamu dali napačne DZ , in ker smo jih že ovili v prozorno folijo jih tudi zamenjati nismo mogli, zato da jaz pri njih ne naročam nič več!

..je pa predvsem pri zvezkih fajn, da pošljejo prav tistga ta pravega in ne 100- 1 različico, potem pa se lovi okoli in išči ta pravga

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šolske potrebščine
6.6.2012 10:57:36   
nyna84
Malo primerjaj cene na internetu. Učbeniki so enaki, ne glede na to, kje naročiš, zato je čisto vseeno, ali je to mladinska knjiga, kopija-nova, DZS, emka, ..... Razlika je edino v ceni.
Jaz ponavadi naročam kar preko interneta (ponavadi na EMKA), ker mi tako vzame najmanj časa, cene lahko primerjam med različnimi ponudniki, ni treba hoditi preverjati v knjigarno, če so dobili, pa plača se po povzetju (tu potem tudi zaupanje ni problem)

Pozorna bodi edino na to, da je avtor točen, pa leto natisa učbenika preveri. Pogosto se namreč dogaja, da učbenike "posodobijo", zato se lahko malo razlikujejo.

Pa uspešen nakup. user posted image





_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šolske potrebščine
6.6.2012 10:58:31   
ZARA
Mah, jst sem jih vsako leto takoj junija ali pa začetek julija v DZS, ker so imeli na MP en 20% popust.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šolske potrebščine
6.6.2012 11:55:14   
*pepelka*
Oddala sem naročilo pri kopija novi kar preko spleta s kodo, ki jo imaš gor na naročilnici. Za prvošolčke dajo še nahrbtnik vsako leto zraven

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šolske potrebščine
7.6.2012 8:58:12   
nyna84
Še nekaj sem včeraj videla. Mladinska knjiga ima do konca junija 3 % popust na učbenike in 25 % popust na šolske potrebščine. Je bilo v reklamen prospektu Qlandije.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šolske potrebščine
7.6.2012 12:45:30   
F*S*M
Delovne zvezke sem naročila, kar pri založbah ki jih izdajajo, kar se pa tiče drugih potrebščin, pa bo treba kr mal pogledat, ker nekatere cene so meni malo nore.



_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šolske potrebščine
9.6.2012 10:44:21   
Shorty_
Jaz sem s kodo naročila pri kopiji in po izkušnjah prijateljev so veliko bolj zanesljivi kot MK.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šolske potrebščine
10.6.2012 11:27:48   
*žaži*
Mene pa zanima kaj pomeni s kodo?

Hvala user posted image

< Sporočilo je popravil *žaži* -- 10.6.2012 11:28:12 >

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šolske potrebščine
10.6.2012 11:41:21   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Mene pa zanima kaj pomeni s kodo?

Hvala user posted image


Šole založbam pošljejo seznam potrebnih stvari, potem pa založbe posredujejo kodo, s katero enostavno dobiš točen seznam, kaj TVOJ otrok potrebuje. Kodo bo otrok prinesel iz šole, verjetno skupaj s katalogi.

EMKA ima tudi varianto, da sama vtipkaš šolo in razred in dobiš seznam.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šolske potrebščine
19.6.2012 7:20:28   
Aika77
Jaz že vsa leta kupujem v Mladinski knjigi. Zadnji dve leti pa kar na Emki naročim. Sem zelo zadovoljna. Dobili smo paket brezplačno na dom, konec avgusta. Noter je bilo vse kar smo kupili, do zadnje svinčnika in ravnila. Pa še darilca so bila v paketu. Letos mo ponovili vajo, saj imajo še 3 % popust na učbenike in delovne zvezke in 25% popust na potrebščine. Jaz sem super zadovoljna z njimi.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Šolske potrebščine
19.6.2012 15:56:09   
HuAnita
Kljige in del. zvezke v Mlad. knjigi, ostalo pa v Muellerju ali l'Eclercu. Predvsem potrebščine so tam bistveno cenejše, sem bila prvo leto skeptična pri barvicah, šilčkih ipd., ampak so se malo boljše znamke barvic super obnesle, tudi izbira se mi zdi kar ok, tudi cenovno je razpon, da si lahko kupiš najcenejše ali pač daš malo več in na dolgi rok morda prihraniš....

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
19.6.2012 17:52:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Šolske potrebščine
19.6.2012 20:41:41   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

Oddala sem naročilo pri kopija novi kar preko spleta s kodo, ki jo imaš gor na naročilnici. Za prvošolčke dajo še nahrbtnik vsako leto zraven


jaz tudi! user posted image Prav super imajo sedaj to urejeno. Vneseš kodo in ti ven že vse izpiše za ustrezno šolo. Mene je lani ful jezilo ker ni pasal noben ovitek na učbenike. Potem sem se pa s folijo matrala. No, zdaj sem pa kar pri kopiji vse naročila, z zvezki vred in USTREZNIMI folijami za vse! user posted image user posted image
Pa plačilo po povzetju ko dostavijo, torej zadnji teden v avgustu. Pa kaj češ lepšega. user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Šolske potrebščine
24.6.2012 9:19:19   
muco
Jaz bi naročil po spletu ( emka ), ampak .....učbeniki, delavni zvezki, fino fajn...., problem nastane pri ostalih potrebčinah. Izkat moraš vsako radirko posebej, pa zvezke..., pol pa še ne vem al bo taprav al ne .user posted image
Verjetno bomo učbenike in knjige v emki, ostalo pa v lokalni papirnici, kjer teta točno ve ....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Šolske potrebščine
24.6.2012 9:22:01   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: muco

Jaz bi naročil po spletu ( emka ), ampak .....učbeniki, delavni zvezki, fino fajn...., problem nastane pri ostalih potrebčinah. Izkat moraš vsako radirko posebej, pa zvezke..., pol pa še ne vem al bo taprav al ne .user posted image
Verjetno bomo učbenike in knjige v emki, ostalo pa v lokalni papirnici, kjer teta točno ve ....

no pri kopiji novi to ni težava ker je na seznamu vse :) in samo poklikaš pa š cenovno so ugodni :)

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Šolske potrebščine
27.6.2012 13:56:43   
vegedina
Pozdravljeni, prebiram tele vaše komentarje, pa ugotavljam, da vas je večina funkcionalno nepismenih. Pišete, da ima MK 25% popust na vse šolske potrebščine. A res? Bi bilo krasno, ja. Dajte si tole prebrat, kar je prilepljeno.





*3 % POPUSTA pri nakupu učbenikov in delovnih zvezkov ter 25 % POPUSTA pri nakupu izbranih šolskih potrebščin – samo ob naročilu do 5. julija 2012.


Popust velja do 5. julija 2012 oziroma do prodaje zalog. 3 % popust velja za vse učbenike potrjene s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost, kulturo in šport za šolsko leto 2012/13 in pripadajoče delovne zvezke. 25 % popust velja za posebej označene šolske potrebščine. Posebna ponudba velja pri nakupu v spletni trgovini Emka.si, z naročilnico ter v vseh knjigarnah in papirnicah Mladinske knjige. user posted image

In da je tudi ta popust na izbrane, posebej označene artikle, datumsko limitiran. Pa tudi vsi ostali ponudniki... Dajte malo prej na njihovih straneh preveriti ponudbo, kvaliteto in ceno. Zakaj ropate otroke veselja, in jim ne daste možnosti, da sami izberejo motiv, npr. na zvezku, ne pa da namesto njih, naredi to tujec, ki pojma nim, kaj je vašemu otroku všeč? Najbolj žalostno pa je, da tega ponavadi tudi starši ne vedo ali pa ne upoštevajo. Mislim tisto, kar je v razumskih mejah. Peljite jih v papirnice, naj občutijo vznemirjenje ob vstopu v šolo, sploh prvošolčki. Spomnite se svojih občutkov, ko so vas starši peljali po šolskih nakupih... To so spomini, ne oropajte svojih otrok za njih.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Šolske potrebščine
27.6.2012 14:29:55   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: vegedina

Pozdravljeni, prebiram tele vaše komentarje, pa ugotavljam, da vas je večina funkcionalno nepismenih. Pišete, da ima MK 25% popust na vse šolske potrebščine. A res? Bi bilo krasno, ja. Dajte si tole prebrat, kar je prilepljeno.


*3 % POPUSTA pri nakupu učbenikov in delovnih zvezkov ter 25 % POPUSTA pri nakupu izbranih šolskih potrebščin – samo ob naročilu do 5. julija 2012.

Popust velja do 5. julija 2012 oziroma do prodaje zalog. 3 % popust velja za vse učbenike potrjene s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost, kulturo in šport za šolsko leto 2012/13 in pripadajoče delovne zvezke. 25 % popust velja za posebej označene šolske potrebščine. Posebna ponudba velja pri nakupu v spletni trgovini Emka.si, z naročilnico ter v vseh knjigarnah in papirnicah Mladinske knjige. user posted image

In da je tudi ta popust na izbrane, posebej označene artikle, datumsko limitiran. Pa tudi vsi ostali ponudniki... Dajte malo prej na njihovih straneh preveriti ponudbo, kvaliteto in ceno. Zakaj ropate otroke veselja, in jim ne daste možnosti, da sami izberejo motiv, npr. na zvezku, ne pa da namesto njih, naredi to tujec, ki pojma nim, kaj je vašemu otroku všeč? Najbolj žalostno pa je, da tega ponavadi tudi starši ne vedo ali pa ne upoštevajo. Mislim tisto, kar je v razumskih mejah. Peljite jih v papirnice, naj občutijo vznemirjenje ob vstopu v šolo, sploh prvošolčki. Spomnite se svojih občutkov, ko so vas starši peljali po šolskih nakupih... To so spomini, ne oropajte svojih otrok za njih.

No, se da tudi na malo lepši način povedat in nas ni treba žalit vse povprek kot da smo neka polpismena nižja vrsta.
Če bi prebrala vse komentarje, bi to glede popustov vse vedela. In če jaz omenim, da ima MK 25 % popust, tega ne povem z namenom, da jim delam reklamo, ampak da na akcijo le opozorim, ker sem jo prejšnji dan slučajno zasledila. In če koga zanima, se bo pozanimal, kaj ta akcija vključuje in katere so omejitve. pa še povedala sem, da velja le do konca junija. Mislim, da ni nobena blond (pa ne mislim na barvo las, da ne bo pomote user posted image ), da bi šla na nos na glavo vse kupiti samo zato, ker piše akcija.user posted image
In seveda je lepo iti z otrokom v knjigarno po vse potrebščine (to je vsekakor poseben čar za otroka), da vidi, kaj vse bo rabil, pa da lahko aktivno sodeluje pri zbiranju in nakupovanju. Ampak učbenike je pa kljub temu lažje naročiti preko interneta.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu vegedina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Šolske potrebščine
27.6.2012 14:57:31   
vegedina
Če je napisano zate žalitev, tudi prav. Če podajaš informacijo, je pošteno do ostalih, da jo podaš v obliki, ki ni zavajajoča. Ti pa si navedla, da ima MK 25% popust na šolske potrebščine. Ja, res pa je, da si navedla, da je to do konca junija. Jaz pa sem v izogib nepotrebnim peripetijam, navedla kompletno informacijo. In če je žalitev, da je večina ljudi funkcionalno nepismenih, zakaj je pa potem nič koliko zgodb oseb, poznam kar nekaj teh osebno, ki so se zapičile samo v 25%, nato pa jih je ta površnost pri branju krepko udarila po denarnici, potem sem vesela, da bo ali je koga zbodla, in ga v bodoče prisilila k preciznemu branju, tudi drobnega tiska, kajti tam je srž vseh zgodb, dobrih ali pa slabih. in če si starši ne vzamejo toliko časa za svojega otroka, da del.zvezkov ne gredo kupiti v knjigarno, mimogrede pa še potrebščine, potem res ne vem, za kaj so si pripravljeni vzeti čas.... Morda za tekanje od Hofra, Lidla...., Mercatorja, in primerjati, kje je ali bo cent ceneje... Dajmo otroke že od malega naučiti brezosebnega stika, in mu naročajmo stvari preko interneta, trgovina pa je samo ulico ali dve od našega doma... In potem se čudimo, da otroci čepijo samo pred računalnikom, saj je le ta vsemogočen. Le od kje jim ta ideja, in kdo jim daje vzor? Lep dan.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Šolske potrebščine
27.6.2012 15:21:00   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: vegedina

Če je napisano zate žalitev, tudi prav. Če podajaš informacijo, je pošteno do ostalih, da jo podaš v obliki, ki ni zavajajoča. Ti pa si navedla, da ima MK 25% popust na šolske potrebščine. Ja, res pa je, da si navedla, da je to do konca junija. Jaz pa sem v izogib nepotrebnim peripetijam, navedla kompletno informacijo. In če je žalitev, da je večina ljudi funkcionalno nepismenih, zakaj je pa potem nič koliko zgodb oseb, poznam kar nekaj teh osebno, ki so se zapičile samo v 25%, nato pa jih je ta površnost pri branju krepko udarila po denarnici, potem sem vesela, da bo ali je koga zbodla, in ga v bodoče prisilila k preciznemu branju, tudi drobnega tiska, kajti tam je srž vseh zgodb, dobrih ali pa slabih. in če si starši ne vzamejo toliko časa za svojega otroka, da del.zvezkov ne gredo kupiti v knjigarno, mimogrede pa še potrebščine, potem res ne vem, za kaj so si pripravljeni vzeti čas.... Morda za tekanje od Hofra, Lidla...., Mercatorja, in primerjati, kje je ali bo cent ceneje... Dajmo otroke že od malega naučiti brezosebnega stika, in mu naročajmo stvari preko interneta, trgovina pa je samo ulico ali dve od našega doma... In potem se čudimo, da otroci čepijo samo pred računalnikom, saj je le ta vsemogočen. Le od kje jim ta ideja, in kdo jim daje vzor? Lep dan.

Nikogar nisem nameravala zavajati, pa tebe očitno tudi nisem, če si šla preveriti, kaj ta akcija vključuje. Ko sem videla debato, sem se spomnila, da sem prejšnji dan zasledila akcijo in to omenila. Nisem pa prepisovala reklame, ker je nisem imela na dosegu. In pri nas ne tekamo od trgovine do trgovine, ker jih nimamo na izbiro. In se mi niti ne zdi smiselno, ker bi več porabila za bencin, kot pa privarčevala pri cenejših potrebščinah. Poleg tega v našem koncu premoremo samo eno knjigarno, kjer je treba vse delovne zvezke in učbenike naročiti in potem je treba hodit preverjat ali so jih dobili, da se jih kupi, preden jih spet vse prodajo. Zato naročimo preko neta (ampak samo učbenike in delovne zvezke).
Ne moreš nas vseh metati v en koš. Sicer pa ... pameten odneha user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu vegedina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Šolske potrebščine
27.6.2012 15:31:20   
vegedina
Imaš prav, zato tvojega pisanje ne mislim komentirati. Ni vredno. In samo v vednost, nisem šla preverjati informacije, kot vehamentno trdiš, temveč jo vem že zelo dolgo. In napisala sem jo v kompletni interpretaciji, z razlogom, da se ne zavaja soljudi. In veš, vsak ima svoj izgovor, zakaj česa ne more narediti... Konec debate.

< Sporočilo je popravil vegedina -- 27.6.2012 15:33:43 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Šolske potrebščine
28.6.2012 11:02:19   
KSIA
EVO, jaz sem že drugo leto naročila učbenike in dz v Modrijanovi knjigarni in resnično sem zelo zadovoljna. Za darilo sem dobila otroške majčke, ki so zelo kvalitetne. user posted image . Pa še 5% vsega kar kupiš ti naložijo na njihovo kartico in dobroimetje lahko koristiš kadar hočeš. Lahko še isti dan za kakšne zvezke in ostale potrebščine ali pa za knjige. Lahko naročiš tudi preko spleta, kar je super.
So pa zelo prijazni. Lani sem imela reklamacijo, ker sem naročila napačen učbenik in so mi ga brez problema menjali. user posted image

(odgovor članu vegedina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?