|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jagodna dežela Maribor
11.6.2012 20:34:38   
hmm...
Dober večer.

Ali ve katera kje je ta Dežela jagod v Mariboru in od kdaj do kdaj se jih da nabrati? Na netu pišejo lokacije, ki pa so žal že zastarele saj jagod tam več ni.

Hvala za odgovor.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jagodna dežela Maribor
11.6.2012 20:40:31   
petea
A ni Jagodne dežele več v Bohovi, ob cesti med Plinarno in Azilom?

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jagodna dežela Maribor
11.6.2012 20:48:20   
divna
Je še tam, ja.

Odprto vsak dan med 8 in 19. uro, tu nekje. Kako dolgo pa še bo, pa ne vem, žal.

lp

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jagodna dežela Maribor
11.6.2012 22:24:35   
susica
Ja jagodna je malo naprej od Azila za male živali Maribor, v bistvu je to med Teznom in Bohovo, iz Ptujske ceste imaš table, take jagode so narisane :)
jaz sem bila okoli 1 junija tam in mi je rekla da bodo do 15 -20 junija nekje odvisno kako dolgo bodo jagode.

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jagodna dežela Maribor
12.6.2012 7:44:43   
Brbs
in kakšne so jagode tam? verjetno ne čisto nešpricane?

kakšna je pa cena? sam nabiraš?

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jagodna dežela Maribor
12.6.2012 8:31:27   
susica
jagode so meni čisto ok, se jim vidi da niso industriske. če so čisto nešpricane nevem, nekaj dosti pa 100% niso ker je videt.
nabiraš jih sam preden greš noter ti zvaga posodo če jo imaš zraven, drugače imajo vedra tam za 1€ za kupit in pol ko greš ven ti vse spet zvaga, težo posode odšteje in plačaš 2€ po kilogramu jagod.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jagodna dežela Maribor
16.5.2013 11:54:54   
Blacky30
Kaj pa letos? Ve kdo, če bo kje v MB Jagodna dežela? Na tem mestu jih baje ni več.

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jagodna dežela Maribor
17.5.2013 8:37:28   
sončnica24
Jaz sem slišala da bi naj bile jagode če se pelješ po papeževi cesti proti Obiju na desni strani - tam nekje (upam da je dovolj razumljivo napisano), ker se morajo baje jagode na tri leta selit.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jagodna dežela Maribor
29.5.2013 8:41:59   
sončnica24
Blacky30 - potrjeno jagode so pri papeževi cesti, ograja in stojnice že postavljene.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jagodna dežela Maribor
29.5.2013 11:56:22   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Blacky30 - potrjeno jagode so pri papeževi cesti, ograja in stojnice že postavljene.


Res je, ampak bolj prometne ceste pa tudi niso mogli najt user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jagodna dežela Maribor
29.5.2013 21:31:19   
siskica
Tako je prestavili so jih. Strinjam se da je ta lokacija zares neprimerna, tam ko je prej bila pri plinarni sem dostikrat hodila s kolesom in opazla da se jih je dosti vozilo z avtomobili, tako da letos nevem kako bo s parkiranjem saj nikjer ni primernega mesta pa se kar prometno je. Mi pravimo tej cesti ko se sedaj mimo jagodne dezele peljes "cez pole" in poznam nekaj lastnikov teh polj in verjamem da nebojo zadovoljni s parkiranjem ob cesti. Skoda da so prestavili.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jagodna dežela Maribor
29.5.2013 22:23:59   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: susica

in plačaš 2€ po kilogramu jagod.



Joj da bi se nasi na nasem koncu kaj tazga spomnili. Tle jih prodajajo kot da bi ble zlate... tiste domace so 5 eur pol kila. Mislim js verjamem da so okusne pa dobre, pa domace, ampak cena pa je pretirana. user posted image

Mi pa gre na zivce, da je skoz za dez... nase na vrtu zgnijejo se preden dozorijo. Al pa jih polzi oglodajo :(

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jagodna dežela Maribor
30.5.2013 7:16:14   
metuljčica87
Kaj na Pobrežju zadaj za šolo jih več ni?

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jagodna dežela Maribor
3.6.2013 8:48:36   
sončnica24
Jagodna dežela odprta, sem se ravno včeraj mimo peljala, parkirni prostori zrihtani, odprta pa vsak dan med 7. in 21. uro. Za ceno pa ne vem, bi pa prosla če katera ve kolko je letos naj javi.

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jagodna dežela Maribor
7.6.2013 11:32:41   
soncek_ok
Torej če sem prav razumela so "deželo jagod" prestavili iz lokacije kjer je bila še lani (na Bohovi) na papeško cesto torej če se pelješ od čebelarskega centra / dvorec Betnava proti Obiju?
Se opravičujem če sem malo nerazumljivo napisala. Kje pa lahko potem potem parkiraš a kar ob cesti ali je urejeno parkirišče?
Za ceno bi pa tut jaz prosila, če ima morda katera podatek.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jagodna dežela Maribor
7.6.2013 15:25:42   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: soncek_ok
torej če se pelješ od čebelarskega centra / dvorec Betnava proti Obiju?



ja, točno tam, ne moreš zgrešit. Parking je urejen iz te ceste na travnik.

Za ceno pa ne vem, sem se samo mimo peljala user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu soncek_ok)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jagodna dežela Maribor
7.6.2013 19:39:30   
friki
2.20 evra za kilo
preverjeno

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jagodna dežela Maribor
7.6.2013 19:44:22   
soncek_ok
Super najlepša hvala obema za informacije user posted image

(odgovor članu friki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?