|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svatovska oblačila
3.7.2012 20:23:55   
matejchy
Povabljeni smo na poroko in na vabilih piše da moramo biti vsi v črno belih oblačilih. Zdaj pa išečm oblekco v tej kombinaciji pa me zanima, če je mogoče katera kje vidla kakšne lepe oblekce, včeraj sem pregledla vse trgovine v europarku vendar nisem našla nič primernega. Vsak nasvet dobrodošel user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svatovska oblačila
3.7.2012 20:56:42   
urška
Ma jaz bi sla v crni obleki zraven pa bele sandale, bel pas in torbico.
Crno bele oblekce ne bi hotla imet.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svatovska oblačila
4.7.2012 10:38:29   
susica
o jej, kako lahko nekdo zahteva kaj moreš oblečt?? a je to nova moda??? dajte me razsvetljit :)
kaj pa kak c und a si že pogledala, emoprium, zara nimajo nič.

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Women//Kollektion/Abendmode

tu je kar nekaj oblekic črnih ali celo belo črnih :)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svatovska oblačila
4.7.2012 11:10:55   
matejchy
v C&A še nisem bla bom šla pogledat mogoče kaj najdem user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svatovska oblačila
4.7.2012 11:29:11   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: susica

o jej, kako lahko nekdo zahteva kaj moreš oblečt?? a je to nova moda??? dajte me razsvetljit :)



Sicer jaz si ne bi nikoli in nikdar spomnila kaj takega, ampak nikoli ne reci nikoli. po moje gre za kakšno tematsko poroko, lahko pa da je zdaj to tud moderno. fotografiranje in to. Sem pa skoraj prepričana, da bodo tudi takšni svatje, ki se navodil o ČB ne bodo držali in sem prepričana, da jih nevesta ne bo nagonila domov user posted image

Men je prvi predlog, oziroma prva komentatorka najboljš povedala. eno črno oblekco, bele sandale in to je to. Bel trak v lase al pa črn, odvisno kakšno barvo las imaš, mogoče še belo torbico, če so ti fajn ti dodatki in je to to.

pa naj vam bo zabavno!

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svatovska oblačila
4.7.2012 11:48:21   
sazi
Sicer je tudi meni najbolj všeč ideja "urške". Če pa pravc iščeš črno-belo obleko, sem pa videla eno meni zanimivo v Oliverju.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svatovska oblačila
4.7.2012 11:54:27   
matejchy
verjetno bom kupla kr črno oblekco z belimi dodatki, upam da jo kje najdem, če pa kera opazi kakšno mi prosim naj javi kje jo je vidla. user posted image ja vse bo v stilu črno belo, od poročne obleke neveste do dekoracije... že vabila smo dobli črno bela user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svatovska oblačila
4.7.2012 13:23:09   
gsatalema
Kaj pa če kdo nima za nakup nove črno-bele kombinacije oblačil???user posted image . Tisti potem ne sme na poroko, ali znesek "odtrga" od vsote darila?user posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: svatovska oblačila
4.7.2012 13:38:33   
ronja
Ali pa si jih sposodiš od koga - večinoma poznamo koga s podobnimi merami, ki premore črne hlače ali belo majco, recimo;)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: svatovska oblačila
4.7.2012 14:13:22   
matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ali pa si jih sposodiš od koga - večinoma poznamo koga s podobnimi merami, ki premore črne hlače ali belo majco, recimo;)


mela bom oblekco, tak da hlače in srajca/majica odpade user posted image do septembra jo bom že nekje našla user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: svatovska oblačila
4.7.2012 14:17:21   
matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

Kaj pa če kdo nima za nakup nove črno-bele kombinacije oblačil???user posted image . Tisti potem ne sme na poroko, ali znesek "odtrga" od vsote darila?user posted image


Naša družina si bo za poroko kupla nova oblačila, zdaj bomo pač iskali v tej kombinaciji. Me pa zanima, če bomo vsi svatje v tej kombinaciji...

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: svatovska oblačila
7.7.2012 21:28:25   
Anonimen
V Zari nisi nič našla? Jaz sem tam pred leti kupila eno lepo črno obleko nad koleni, s širokim pasom belega blaga pod prsmi.
A krilo+srajčka pa ne pride v poštev? Hočeš pod nujno obleko?
Bele obleke jaz na poroko ne bi oblekla (razen kot nevesta user posted image ), zato bi (ob taki direktivi) oblekla črno obleko, bele dele pa bi dobila z dodatki. Mogoče kaj za v lase, kakšna fina bela tanka jopica, mogoče kupiš kak svilen bel trak in si ga zavežeš okoli pasu, torbica, čevlji, itd.

(odgovor članu matejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: svatovska oblačila
7.7.2012 22:43:13   
Anonimen
Tukaj imaš par fajnih zadevic, pa še poštnina je zastonj: http://search.nextdirect.com/shop/gatt2/1/cat/418/gatt3/1/0?nxti=0&nxtv=000&isort=bst&lang=sl&country=si&curr=EUR

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: svatovska oblačila
8.7.2012 10:06:18   
matejchy
Hvala vsem za nasvete, sem že našla črno oblekco, zdaj si morem kupit za zram še beli tanek pas in pa bel bolero, pa črne čevlje, da jih lahko nosim še kasneje.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?