|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   subvencionirana malica v OŠ
19.7.2012 15:00:21   
vila
Pozdravljene, kako je po novem s subvencionirano malico v OŠ, ve katera, ali pa mogoče kakšen link do razlage? hvala

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: subvencionirana malica v OŠ
19.7.2012 17:29:41   
bskrle
Avgusta moraš vložiti vlogo.
PA cenzus je.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: subvencionirana malica v OŠ
19.7.2012 17:47:42   
enea
za subvencijo zaprosiš sama na csd,... če imate do 42% dohodka na člana na mesec, ti pripada,... kosilo je do 18%
oddati moraš do 31.8. 2012,... jaz sem že oddala in tudi dobila, imamo 40,..% dohodka in mi bodo 1/3 suvencionirali

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: subvencionirana malica v OŠ
23.8.2012 8:31:52   
FORZA
Nevem če sem prav nardila kar se tiče subvencije. Poslala sem obrazec za spremembo, da smo zaključili z vrtcem in da od 1.9. imamo dijaka in 1. r OŠ. Zraven sem napisala tudi subvencija in poslala potrdilo ki ga je sin prejel na šoli za subvencijo. Prejela sem odločbo za otroške in odločbo da nismo več upravičeni do znižanega plačila vrtca. Za subvencijo pa nič. Na CSD se mi noben ne javi oz. so kar naprej zasedeni. A mogoče katera ve če sem prav nardila al bi mogla za subvencijo posebej poslati vlogo za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: subvencionirana malica v OŠ
27.8.2012 16:49:25   
ČebelicaMaja
Forza nisi prav naredila- jaz sem bila 10 dni nazaj na CSD in sem morala za vse to oddat nov obrazec- sem imela pripravljeno oboje, pa je rekla, da tu ne gre samo za spremembo in da moram na novo, edino OD ne bova odkljukali, ker mi velja še do novembra... hitro oddaj še enkrat novo vlogo, ali pa vsaj osebno pojdi vprašat...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: subvencionirana malica v OŠ
28.8.2012 10:51:33   
FORZA
ČebelicaMaja hvala. Ja res je nisem prav nardila in sem že včeraj poslala novo vlogo. Uf ko bi že lahka imela odločbo v rokah pa bom spet čakala.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Primerjava porodov
florecita

Tiste, ki ste rodile (vsaj) 2x: Zanima me, kako bi opisale svoja prva 2 poroda?

1. porod lažji,hitrejši in z manj bolečinami (19%)

2. porod lažji, hitrejši in z manj bolečinami (33%)

Oba približno enaka (23%)

2. porod hitrejši,vendar bolj boleč (24%)


Število vseh glasov: 144

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!