|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ceno s...
24.7.2012 12:26:09   
Tutan
Zanima me zgornje.
Vem, kakšna je cena v trgovini in kakšna je cena dodatkov. Ampak me je pa malo na rit vrglo, ker sem pogledala koliko hočejo za rabljene in mi je 900€ absolutno preveč (s summer kitom, zimsko vrečo in previjalno torbo, pa dobrouser posted image ).
Ok, voziček je drag - vem in sem se s tem sprijaznila, ker mi odgovarja v vseh zahtevah + najlepši je. In ok, lahko si ga privoščim sedaj, prej si ga nisem mogla. Vse štima. Prečekiram po koliko se prodajajo rabljeni - pod 680€ ga težko najdeš (osnovno naštimanega, brez kakšnih dodatnih zadevščin). Večinoma se rabljeni vozički prodajajo za pol cene? Po koliko ste jih ve prodale? Dejansko prodale, ne dale ceno na bolho user posted image .
Malo iz čiste računice, malo iz firbca. In starost vozička ob prodaji, če vam ni odvečuser posted image user posted image

No, in še podvprašanje: Kje ste ga kupile? Ga je katera naročala iz tujine in za kakšno ceno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
25.7.2012 13:16:12   
pasijonka
Jaz ga še nisem prodala, sem se pa enkrat vmes spomnila, da bi ga imela v drugi barvi in me je zanimalo, za koliko bi ga lahko prodala. Takrat je bil star nekje 10, 11 mesecev. Za komplet z zimsko vrečo, previjalno torbo, adapterji za MC lupinico in senčnikom sem imela kupca za 900 €. Je bil oz. je še pa res čudovito ohranjen. Tako da ja, Stokkeji držijo ceno, kar pomeni, da ga boš tudi sama lahko še vedno prodala dalje. Pa tudi kupujejo se, meni je telefon skoraj pregorel, sploh nisem mogla verjet, koliko je bilo povpraševanja.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
26.7.2012 21:00:55   
benji
Tudi jaz sem gledala rabljene pa potem kupila raje novega, saj sem želela malo rabljenega in lepo ohranjenega, pa so se tudi meni zdele cene napram novemu nekam visoke.
Sicer pa sem najugodnejšo varianto našal tule: http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/Stokke-Kinderwagen/Stokke-Xplory-Complete-Kinderwagen/
Poštnina pride 40 €.
in tukajle : http://www.babyprofi.de/STOKKE-Kinderwagen-XPLORY-hellgruen-Babyschale-CARRYCOT-2012.htm (poštnina 22 €)

V obeh spletnih prodajalnah so tudi ostali dodatki precej cenejši kot pri nas. Tako da če vzameš še kaj dodatne opreme je prihranek še večji.


(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
27.7.2012 10:06:44   
Tutan
Uf, benji, hvala za tole. Sicer sem gledala tuje strani, predvsem angleške, pa je poštnina precej dražja od tegale.
Drugače pa, odlično.
Katere barve pa imate?
In kaj od dodatne opreme ste kupile? user posted image
Ali ima katera ta trdi kovček za spodaj?
A ste ga kombinirale z Maxi Cosi lupinico (pasijonka mislim, da si omenila, da si v kompletu ''prodajala'' adapterjeuser posted image ). Ima katera slikco, kako zgleda MC na stokke-ju? user posted image

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
27.7.2012 12:52:38   
pasijonka
Ja, mi smo imeli adapterje za MC lupinico. Ti pa iskreno povem, da smo jih uporabili izključno nekajkrat za obiske pri pediatru, drugače pa striktno košaro.

Jaz res ne razumem staršev, ki vozijo otročke v lupinicah na sprehode:-( Pred kratkim sem opoldne, v najhujši vročini, videla eno ponosno mamico (na obrazu je nosila tisti blažen nasmešek), ki je porivala voziček, gor pa črna lupinica s čisto majhnim škratkom, prekrita še s plenico! Ne morem povedati, kako se mi je zasmilil otrok. Evo, prav morala sem povedati, čeprav ne spada ravno v temo....

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
27.7.2012 14:54:45   
benji
Ker vozek še zapakiran čaka na potnika user posted image  zaenkrat dodatkov nisem kupovala. Bom sproti videla kaj potrebujem in kaj ne.
Lupinice sigurno ne mislim gor montirat, to je tudi meni čisto mimo. Mi res ne izgleda ne vem kako udobno. Zato pa imam košaro. Lupinica bo za v avto in nič drugega.

Sigurno bom nabavila še zimsko vrečo, za previjalno torbo, senčnik, in kak summer kit bom pa videla s časoma ali potrebujem ali ne.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
27.7.2012 16:26:01   
Tutan
To je res.
Sem pa pri prejšnem Quinnyu imela adapterje dodane in smo jih občasno vseeno rabili. Otrok zaspi v avtu, na hitro bi skočil v trgovino in to je super rešitev.
+ 2x oz 3x letno letimo z letalom (in je tudi super opcija - čeprav imam še vedno Zappa na zalogi za to, smo ga pri prvem ravno iz tega razloga dokupili).
Se pa strinjam - otrok + lupinica in kakšni sprehodi, tole res ne gre skupaj. Zato je košara user posted image

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
27.7.2012 21:34:21   
Anonimen
Stokkeja nimam in ga nebi kupila, če bi bil 200€, bi pa komentirala tole:

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Se pa strinjam - otrok + lupinica in kakšni sprehodi, tole res ne gre skupaj. Zato je košara user posted image

Ja lupinica + dolg sprehod + otrok, ki še ne drži samostojno glavice (tam do nekje 4 mesecev) res ni najboljša kombinacija. Je v tem obdobju lupinica res le za tisti čas ko je otrok v avtu pa še to največ cca. pol ure v kosu. Samo ko pa otrok samostojno drži glavo pokonci pa ni nobenih ovire oz. razloga da otrok v lupinici nebi bil dlje če mu paše, in če se gre tako na sprehod ... se pač gre big deal.

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
27.7.2012 21:49:30   
pasijonka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Stokkeja nimam in ga nebi kupila, če bi bil 200€, bi pa komentirala tole:

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Se pa strinjam - otrok + lupinica in kakšni sprehodi, tole res ne gre skupaj. Zato je košara user posted image

Ja lupinica + dolg sprehod + otrok, ki še ne drži samostojno glavice (tam do nekje 4 mesecev) res ni najboljša kombinacija. Je v tem obdobju lupinica res le za tisti čas ko je otrok v avtu pa še to največ cca. pol ure v kosu. Samo ko pa otrok samostojno drži glavo pokonci pa ni nobenih ovire oz. razloga da otrok v lupinici nebi bil dlje če mu paše, in če se gre tako na sprehod ... se pač gre big deal.



Bi še jaz tole komentirala: Ali otrok drži ali ne drži glave, nima nobene veze. Problem lupinice je položaj, ki lahko povzroči dihalno stisko, zato naj bi bil otrok v tem položaju največ do 45 minut, potem ga je potrebno vzeti ven, da se prediha. Tako sem jaz slišala od pediatrov in fizioterapevtov. Pa da ne omenjam, da je lupinica salamensko vroča v teh poletnih dneh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
27.7.2012 21:58:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pasijonka


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Stokkeja nimam in ga nebi kupila, če bi bil 200€, bi pa komentirala tole:

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Se pa strinjam - otrok + lupinica in kakšni sprehodi, tole res ne gre skupaj. Zato je košara user posted image

Ja lupinica + dolg sprehod + otrok, ki še ne drži samostojno glavice (tam do nekje 4 mesecev) res ni najboljša kombinacija. Je v tem obdobju lupinica res le za tisti čas ko je otrok v avtu pa še to največ cca. pol ure v kosu. Samo ko pa otrok samostojno drži glavo pokonci pa ni nobenih ovire oz. razloga da otrok v lupinici nebi bil dlje če mu paše, in če se gre tako na sprehod ... se pač gre big deal.



Bi še jaz tole komentirala: Ali otrok drži ali ne drži glave, nima nobene veze. Problem lupinice je položaj, ki lahko povzroči dihalno stisko, zato naj bi bil otrok v tem položaju največ do 45 minut, potem ga je potrebno vzeti ven, da se prediha. Tako sem jaz slišala od pediatrov in fizioterapevtov. Pa da ne omenjam, da je lupinica salamensko vroča v teh poletnih dneh.

Ja do dihalne stiske pa pride, ce je otrok, ki se nima vratnih misic dovolj razvitih/mocnih, predolgo v tem dvignjenem polozaju in mu glava pritiska vrat v prsni kos in s tem oza dihalne poti. Ko so enkrat misice dovolj mocne, da obvladajo glavo, tudi z dvignjenim polozajem ni nic narobe. p.s.: to so napotki fizeoterapevta.

(odgovor članu pasijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
27.7.2012 22:43:20   
pasijonka
Tole bo kar držalo, zagotovo je bolje, ko otrok drži glavico, vendar se dvignjen položaj vseeno ne priporoča nekje do šestega meseca, ker so tukaj še kolki in hrbtenica. Ampak to ni tema tukaj. Malo smo zasmetili, sorry.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
28.7.2012 18:04:56   
benji

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Stokkeja nimam in ga nebi kupila, če bi bil 200€,.....



Ker imam Stokke voziček se niti ne poglabljam v debate o drugih vozičkih, še manj pa podajam neumesne komentarje, in med vrsticami ocenjujem kupce le-teh, saj izdelka niti nimam, niti ne bom imela, in zato verjetno moje mnenje ni niti merodajno, kaj šele da bi koga zanimalo. Toliko o tem komentarju Otike.

Glede lupinice pa ... nisem nek strokovnjak a mi je vseeno že na prvi pogled jasno da je košara vsekakor bolj udobna.
Seveda je lupinica priročna, temu ne morem oporekati, kako škodljiva ali neškodljiva je, ne znam oceniti, sem se pa vseeno odločila da je na vozičku ne mislim uporabljati.
Verjetno občasna kratkotrajna uporaba ne bi smela pustiti negativnih posledic, se pa nekateri odločajo izključno za uporabo lupinice kar pa verjetno res ni najboljša izbira.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
28.7.2012 19:22:31   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: benji


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Stokkeja nimam in ga nebi kupila, če bi bil 200€,.....



Ker imam Stokke voziček se niti ne poglabljam v debate o drugih vozičkih, še manj pa podajam neumesne komentarje, in med vrsticami ocenjujem kupce le-teh, saj izdelka niti nimam, niti ne bom imela, in zato verjetno moje mnenje ni niti merodajno, kaj šele da bi koga zanimalo. Toliko o tem komentarju Otike.

Joj smo občutljivi ... a sem ti na kak žulj pritisnila? user posted image

Lej če te zanima zakaj, potem ti povem, ker sem naredila kar obširno študijo in na začetku je bil stokke favorit, ker mi je oblika več kot simpatična ... naravnost čudovita mi je ... ampak kljub vsemu so me od nakupa odvrnile določene pomanjkljivosti, ki jih pri vozičku enostavno nisem mogla požret ... naprimer to, da se sedež obrnjen v smeri stran od mamice ne da poležat ...

(odgovor članu benji)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
29.7.2012 13:51:30   
benji

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


Joj smo občutljivi ... a sem ti na kak žulj pritisnila? user posted image




user posted image user posted image user posted image ne gre za občutljivost. V tvoj komentar sem se spotaknila zgolj zato ker se mi je zdeč podcenjujoč in ciničen,...nevljuden in malce nesramen.
Avtorica je spraševala o ceni vozička in možnosti ugodnega nakupa in ne o mnenju kako se komu zdi neumno kupiti Stokke voziček.

Drugače pa priznam, poglobljene študije o vozičkih nisem delala,...vsak zase ve kaj mu je pomembno pri vozičku, če imaš pri vseh željah kljukico je model očitno pravi.
Preprosto in učinkovito. user posted image Kar je tebe tako zmotilo da se nisi odločila za nakup mene niti najmanj ne moti in ne vidim težave.
Me pa zato pri kakšnem vozičku zmoti kaj kar druge vidijo kot velik plus. Npr. velika kolesa, robusten dizajn, tri kolesa,.. pa še in še.

HB da imamo različne želje in potebe, sicer bi vse z enakim vozičkom okrog šibale user posted image , pa še industrija ne bi služila..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
29.7.2012 14:31:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: benji
user posted image user posted image user posted image ne gre za občutljivost. V tvoj komentar sem se spotaknila zgolj zato ker se mi je zdeč podcenjujoč in ciničen,...nevljuden in malce nesramen.
Avtorica je spraševala o ceni vozička in možnosti ugodnega nakupa in ne o mnenju kako se komu zdi neumno kupiti Stokke voziček.

Ja tole odebeljeno je resnično zgolj tvoje mnenje in nikakor moj namen user posted image

(odgovor članu benji)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
30.7.2012 9:58:26   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: benji


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Stokkeja nimam in ga nebi kupila, če bi bil 200€,.....



Ker imam Stokke voziček se niti ne poglabljam v debate o drugih vozičkih, še manj pa podajam neumesne komentarje, in med vrsticami ocenjujem kupce le-teh, saj izdelka niti nimam, niti ne bom imela, in zato verjetno moje mnenje ni niti merodajno, kaj šele da bi koga zanimalo. Toliko o tem komentarju Otike.

Joj smo občutljivi ... a sem ti na kak žulj pritisnila? user posted image

Lej če te zanima zakaj, potem ti povem, ker sem naredila kar obširno študijo in na začetku je bil stokke favorit, ker mi je oblika več kot simpatična ... naravnost čudovita mi je ... ampak kljub vsemu so me od nakupa odvrnile določene pomanjkljivosti, ki jih pri vozičku enostavno nisem mogla požret ... naprimer to, da se sedež obrnjen v smeri stran od mamice ne da poležat ...



Mene pa zanima, katere pomankljivost so te tako odvrnile?
Ker jaz, razen teže, ne najdem nobene. Me pa vseeno zanima. Sicer sem dosti vozičkala s kolegičinim, pa kar se tiče vodljivosti nimam pripomb. Pravzaprav ima kar nekaj prednosti, tudi višino otroka - drugi favorit je bil bugaboo, pa je otrok nekje čisto nizko - in ko sem primerjala ali težko ali to, mi je teža manj moteča (smo v hiši, imamo velik avto, tako težek pa zopet ni, da bi ga ne mogla dat v avto ali ven in to sama user posted image ).
Mislim, jaz sem se že odločila, res sem dobro razmislila, pa pri drugem otroku imaš malo izkušenj od prvega in veš, na kaj bit pozoren. In res, razen teže, ne najdem pomankljivosti.
Kaj pa si ti potem vzela?


Stokke punce - verjetno ste spregledale user posted image , ali je vzela katera trdi kovček za na ogrodje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
30.7.2012 10:31:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: benji


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Stokkeja nimam in ga nebi kupila, če bi bil 200€,.....



Ker imam Stokke voziček se niti ne poglabljam v debate o drugih vozičkih, še manj pa podajam neumesne komentarje, in med vrsticami ocenjujem kupce le-teh, saj izdelka niti nimam, niti ne bom imela, in zato verjetno moje mnenje ni niti merodajno, kaj šele da bi koga zanimalo. Toliko o tem komentarju Otike.

Joj smo občutljivi ... a sem ti na kak žulj pritisnila? user posted image

Lej če te zanima zakaj, potem ti povem, ker sem naredila kar obširno študijo in na začetku je bil stokke favorit, ker mi je oblika več kot simpatična ... naravnost čudovita mi je ... ampak kljub vsemu so me od nakupa odvrnile določene pomanjkljivosti, ki jih pri vozičku enostavno nisem mogla požret ... naprimer to, da se sedež obrnjen v smeri stran od mamice ne da poležat ...



Mene pa zanima, katere pomankljivost so te tako odvrnile?
Ker jaz, razen teže, ne najdem nobene. Me pa vseeno zanima. Sicer sem dosti vozičkala s kolegičinim, pa kar se tiče vodljivosti nimam pripomb. Pravzaprav ima kar nekaj prednosti, tudi višino otroka - drugi favorit je bil bugaboo, pa je otrok nekje čisto nizko - in ko sem primerjala ali težko ali to, mi je teža manj moteča (smo v hiši, imamo velik avto, tako težek pa zopet ni, da bi ga ne mogla dat v avto ali ven in to sama user posted image ).
Mislim, jaz sem se že odločila, res sem dobro razmislila, pa pri drugem otroku imaš malo izkušenj od prvega in veš, na kaj bit pozoren. In res, razen teže, ne najdem pomankljivosti.
Kaj pa si ti potem vzela?


Stokke punce - verjetno ste spregledale user posted image , ali je vzela katera trdi kovček za na ogrodje?


MA sploh ne vem, če bi ti odgovorila, da nebo spet katera odgovora razumela kot osebni napad user posted image
No pa dajmo: kot največji minus, mi je bil to, da se v smeri stran od mamice voziček ne da poležat, potem nasploh se mi školjčna oblika sedežev ne dopade ... ok vizuelno so taki vozički itak lepši (meni osebno), ampak mi niso praktični, potem če ga hočeš zložit, je potrebno sedež vzet dol, (ne)vzmetenje me je motilo ... ga je imela ena znanka in ko smo šli skupaj na sprehod je šla sicer po makedamu lahko, se kolesa niso zatikala, ampak koj ko smo zavili z res drobnega in dobro utrjenega makedama na malo bolj grobega, je mulčka v vozičku kar precej treslo, ... potem to da nima nastavljivega naklona za nogice mi ni bilo ravno kul (vem, da se ga da lahko bolj gor in bolj dol, samo ne moreš pa tako naredit, da ima otrok v sedečem položaju noge vodoravno) ... nazadnje je bila pa tu še cena, ki se mi za vse prej opisane pomanjkljivosti zdi absolutno previsoka ...

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
30.7.2012 11:44:38   
zaspancek1
Mene pa zanima, če je voziček res stabilen, če je v njem otrok, star kakšni dve leti? Sem pred časom videla enega otroka v njem, pa je bil precej živahen in ga je morala mama obvezno držat. Pač glede na to, da je težišče višje (in večinoma vsi poudarjajo to prednost, da je otrok v njem višje od ostalih vozičkov), je najbrž res manj stabilen user posted image ? Ma, nekako si težko prdstavljam naše mulce v njem (manjše, tam nekje od 8 meseca dalje, tam po enem letu pa itak skoraj nismo vozičkali večuser posted image ), ko sta že v našem precej telovadila, pa je vendarle to bil precej stabilen voziček. Drugače pa - je pač res mesten voziček, enim je takoj všeč, drugim pač ne. user posted image Pomanjkljivosti ima vsak voziček(kolikor sem brala, so res to, poleg cene, "nevzmetenje", naklon, nekje tudi slabši material in nestabilnost na slabšem terenu), lažje pa jih spregledaš, če ti je voziček všeč.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
30.7.2012 11:56:06   
Tutan
Hm, natančnega odgovora glede nestabilnosti ti ne morem dat, lahko ti pa povem, da se je naš takrat 3letnik brez problema vozil v njem in voziček nikakor ni deloval nestabilno (pa je nas res živahten otrok). Roko na srce, se mi je takrat naš 3kolesnik zdej bolj nestabilen, sploh če nisi imel fiksiranega sprednjega kolesa.
Glede terena. To se strinjam. Če si za malo bolj offroad zadeve, potem definitivno Bugaboo in ne Stokke. Bugaboo ti res pride povsod. Iz razloga vseh terenov smo imeli pri prvem voziček 3kolesnik, vzmeten, Quinny itn. Ok, 1x sem res peljala voziček po njivah - drugače pa smo vedno vozičkala po makedam poteh in vse te naše makadam poti so sedaj spremenili v asfaltne, ker po isti trasi poteka kolesarsko-sprehajalna pot. Drugače pa - ljubka pot in največkrat prehodena je definitivno pri nas do mesta - cca 1km in nonstop je asfalt. Tako da iz tega razloga sem potem izločila Bugabooja, ker res ne rabim offroad vozička, Stokke pa je neprimerljivo lepši.
Vzmetenje je res mogoče minus - ampak saj pravim, prvi vozek je bil vzmeten, no ja, nekako tega vzmetenja sploh nismo potrebovaliuser posted image

Sicer pa - mogoče je le sprva cena malo šokantna, ampak če si grem računat Quinnya, sem dala leta 2006 za športni del + košaro tudi skoraj 600€. Prodala sem ga starega leto in pol za 250€ in košaro za 50€. Če vzamem čisto osnovno verzijo Stokkea s košaro in športnim delom, me s poštnino vred pride 850€. Brez problema ga lahko prodam za 600, če še ne za kakšnih 50 več. Osnovno verzijo. In ne vidim neke računice v prid cenejših vozičkov, skupna vsota porabljenega denarja je enaka. Roko na srce - kolegica je imela Jane voziček, pa je bil po 2letih tako razjahan, da ga je lahko zgolj šenkala....

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Uporabnice Stokke vozičkov - za kakšno ce...
7.8.2012 21:03:33   
Martinčka
jaz sem stokke voziček v purple izvedbi prodala z vsemi dodatki (za novega z dodatki sem dala 1400eur) za 600 eur! to se mi zdi realna cena!

drugače mi je to najboljši voziček in najbolj praktičen, zelo stabilen, ter za vse terene (edino na plaži sem imela malo problema, drugače pa so vse makadam poti šle glako skozi)... tudi mi je najlepši voziček ever, ampak to je pa že stvar okusauser posted image

tako da zdaj ko sem kupila nov voziček za novega člana mi je prav na beda ker mi je bil stokke tako zakon da joj! sam si želim spremembeuser posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?