|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poslikane stene
7.9.2005 8:15:07   
kepica
Ojla!

Smo v fazi izdelave otroške sobe za našega leto in pol starega fantka. Med ogledovanjem albumov sem zasledila ročno narisane slike na stenah. Ker mi je to zelo všeč,me zanima,kako bi tudi jaz lahko doma narisala kaj lepega. Se da kupit kakšne šablone,da to samo perekopiraš,ker nisem ravno umetnik,da bi risala na pamet? Zelo bi mi prav prišla kakšna informacija od tistih,ki imate s tem že izkušnje.

hvala
lp
kepica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   poslikane stene
7.9.2005 8:23:34   
Anonimen
js kakih izkušenj še nimam, ampak ko bomo pri urejanju sobe za tiso bom zaposlila svojga desca ki ful raztura risanje, pa bo narisov kar bom hotla, oz bo tisa hotla

lp, lara

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   poslikane stene
7.9.2005 8:32:50   
maks
Jaz sem sama naredila šablone;sonce, oblake, metuljčke in travo. Trava se mi najbolj dopade, vendar je tudi največ dela, ker si pri tleh in pa še pomikat sem morala šablono.
Kako pa je s tem v trgovini ne vem, vendar se pa zdaj tko in tko že vse dobi.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   poslikane stene
7.9.2005 8:42:46   
SaaS
Jaz sem že dolgo nazaj (12-15let) porisalasvojo sobo. Bom v prihodnosti verjetno tudi otroško, ko bomo v malemu urejali sobo.
Jaz sem si najprej skiciral na papir in ko mi je bilo res všeč na steno.
Svetujem ti, da narišeš na papir ali vzameš slikco iz knjige ali kje drugje. Čez njo zrišeš kvadratno mrežo, ki jo v večjem merilu potem zrišeš tudi na steno. Tako lažje prerisuješ elemnte v posameznih kvadratkih s papirja na steno.
Pa veliko veselja pri packanju na steno.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   poslikane stene
7.9.2005 12:25:43   
puncica
Bagi je po moje risala na steno s unim proiciranjem na steno al neki, po moje ima v albumu postopek napisan al poslikan, ne vem točno, mal poglej

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   poslikane stene
7.9.2005 22:02:06   
tejas
ojla!
Slikanje na steno je eden izmed mojih hobijev , pri katerem zelo uživam! ... Lahko si poslikave ogledaš v mojem albumu, ne potrebujem pa nobenih šablon ali projeciranja, samo slikco, ki jo želim narisati, moram imeti pred sabo da gledam...
Želim ti veliko uspeha pri ustvarjanju!
Tejas

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   poslikane stene
8.9.2005 9:19:28   
puri
Pri meni je enako, kot pri Tejas,...rišem tako, da samo gledam slikco, zato ti težko pomagam.

lp

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   poslikane stene
8.9.2005 9:45:31   
puncica
UAAAAUUUU Tejas, a prideš še k nam kej narisat, ful lepo res. Pa kako to znate, jaz sem pa tak anti za risanje, pa tako rada bi znala

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   poslikane stene
8.9.2005 12:36:29   
Aleksandrin
tejas , kapo dol, obvladaš

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   poslikane stene
8.9.2005 12:55:32   
tulifon
Pojdite v baby center, pikapolonico ali pa kar v efekta Črniče in kupite stensko dekoracijo za otroške sobe.Imajo full motivov(medvedek pooh, mickey miška, dalmatinci, barbie....)Ravnokar tudi mi urejujemo sobo za našega triletnika-izbral si je pooh-ja. Res pride zelo lepo.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   poslikane stene
15.9.2005 21:30:52   
saba01
Tudi jaz samo gledam na slikico in rišem
LP

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   poslikane stene
16.9.2005 13:44:12   
lotus
Tejas, sem pogledala album in imas ful lepo poslikavo. Zanima me s cim obrobis sliko,a s crnim flomastrom? Kaksnim?

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   poslikane stene
16.9.2005 19:51:37   
tejas
Ne, lotus, obrobim kar s črnim dipijem - tenak čopič in dipi , včasih tudi z barvastimi ( npr. poslikava happy-hippos in kuža), odvisno, kako bolje zgleda
Je pa fino, ker se te zidne barve lepo zabelijo in se poslikave lahko znebiš že z dvakratnim beljenjem, flomaster pa udarja skozi beljavo še po 10em beljenju - preverjeno!
lp, tejas

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   poslikane stene
19.9.2005 8:51:22   
lotus
Hvala za odgovor tejas, tvoje poslikave so res super! Ja, saj se mi je zdelo,da flomaster ne bo ok. Joj, mas pa res take fine slikce.... Jaz pa ne znam risati, na zalost, edino ce kaj prerisem, pa ne vem ali si upam tvegati z otrosko sobo ali ne... Koliko casa pa rises eno risbico?

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   poslikane stene
20.9.2005 13:33:22   
Wahoo RR
jaz sem risala na roko...na pamet...
slončka sem pa gledala pa risala...slikica je bila sicer majhn...ampka je šlo...

je tud v albumu

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Vzgoiteljice v vrtcu
Admin

Ali ste zadovoljni z vašo vzgojiteljico v vrtcu

da, nimam nobenih propomb (71%)

ne (8%)

pričakovala bi boljšo (12%)

boljše ne bi mogla pričakovati (9%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!