|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POHIŠTVO PREK KATALOGA
7.9.2005 10:35:05   
Mešamdrek
Razmišljam,da bi kupila dnevno sobo pri quelle ali pri Neckermanu,pa me zanima,če ima katera izkušnje s tem.A je pohištvo kvalitetno? Dobavni roki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   POHIŠTVO PREK KATALOGA
7.9.2005 10:59:35   
Anonimen
Moja mati je naročila dva stola iz ratana in tepih, ampak je seveda vse nazaj poslala. Tako kot vedno več ali manj vse. O kvaliteti bi pri teh kosih pohištva težko govorila, dostava je bila v redu, msilim, da so pripeljali s kombijem ene hitre pošte, pa potem prišli tudi iskat. Ne vem pa, kako je z vračanjem pohištva, ki ga je treba sestaviti. Najprej se o tem prepričaj, ker lahko, da ti ne bo všeč ali bo kaj drugega narobe. To je res tvegan posel.

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   POHIŠTVO PREK KATALOGA
7.9.2005 11:17:24   
Vanček*
Pozdravljena Zorgo,

sploh ni problema, govorim za Neckermann, pohištvo naročiš, dobava je nekje 3-6 tednov(to ti piše tudi v kat.), in potem te en dan prej pokličejo, tako da si doma, ti pripelje pošta in ti dostavi tudi v stanovanje.
Če pa to ni to kar si pričakovala, imaš 15 dni časa jih pokličeš na njihov reklamacijski oddelek in ti tam vse pojasnijo...brez skrbi, res je fajn, ker nimaš nobenega letanja in nič, vse ti uredijo.
Upam, da zadostuje...

LP Vančo

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   POHIŠTVO PREK KATALOGA
7.9.2005 11:30:54   
KIRA
žIVIJO!
midva bova verjetno sedežno kupila pri nekermannu, ker je v primerjavi z ostalo ponudbo pri nas, tokrat ugodna cena (vsaj za to garnituro). Brez težav so nama poslali vzorce blaga, kar se mi zdi fino - olajša odločitev.
Glede dobavnega roka pa mi je rekla, da je med 3 in 6 tednov po naročilu, možen je tudi nakup na obroke/položnice, tako da bom verjetno koristila to opcijo, čeprav se mi zdijo obresti še kar zasoljene.
Ampak kot pravim, je cena za to konkretno garituro še kar in najbrž bova opravila nakup.
baje ti pohištvo tudi prinesejo v prostor in odstranijo embalažo - ampak za vsak slučaj raje pokliči in vprašaj..
Lp

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   POHIŠTVO PREK KATALOGA
7.9.2005 11:32:49   
nenni
Jaz sem kupila pri quelle mizo in stole. Dobavni rok je bil 6 tednov, dobila sem jih v 3.

Je vse v redu in kvalitetno Podobne stole sem zdaj videla v Rutarju, samo da so malenkost dražji.

Tudi sestavljanje je bilo enostavno, navodila so bila pa samo v nemščini.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   POHIŠTVO PREK KATALOGA
7.9.2005 13:49:56   
Mešamdrek
Hvala punce!Najbrž se bom kar odločila za to opcijo.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   POHIŠTVO PREK KATALOGA
7.9.2005 22:18:39   
AlenkaE
Midva sva kupila sedežno pri Neckermannu in sva zadovlojna s kvaliteto in tudi njihovimi storitvami. Fantje, ki so sedežno pripeljali (hitra pošta) so prinesli tovor v drugo nadstropje. So pa dobili za to pijačo.
Kako je z vračanjem se pa prej pozanimaj, še posebej, če moraš kaj sestavljati.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?