|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za hranjenje - manjši !
4.9.2012 20:03:37   
rujanja
Zanima me, kakšen stolček za hranjenje ste kupile tiste mamice, ki nimate prav veliko prostora - pri meni je namreč problem prav prostorska stiska in si ne predstavljam, da bi imela v kuhinji stolček z ogromnimi "nogami", ki zasedejo več kot en stol. Gledala sem stolček iz ikee, ki je manjši, pa me zanima ali je še kak podoben.
Hvala vam za nasvete in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za hranjenje - manjši !
5.9.2012 19:22:58   
urška
Mislim da tudi trip trap ne zavzame veliko prostora.

(odgovor članu rujanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za hranjenje - manjši !
5.9.2012 20:38:01   
cilla
Jaz imam bolj malo prostora v stanovanju in dvojčka, torej vse rabimo dvojno user posted image
Stolčka za hranjenje imamo 2 Ikeina Antilopa. Nabavila sem si še enega zložljivega potovalnega stolčka Idea od Cam, ki se namesti na običajen stol za odrasle, če bi se nam Antilop ne obnesel. A se kljub pomanjkanju prostora (Ikea rulz z rešitvami za malo placa) stola prav fino obneset_a, pa še otroka sedita not lepo, v unih velikih stolonih (probali smo Peg Perego Prima Pappa) sta se kar zgubila not, mizica jima je tudi na najnižji stopnji prišla direkt pod brado. Tako da... Antilop je zakon, pa še poceni (20€ nov, na bolhi rabljen od 10€ naprej). user posted image Priporočam.

< Sporočilo je popravil cilla -- 5.9.2012 20:41:24 >

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
6.9.2012 9:39:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za hranjenje - manjši !
18.9.2012 9:58:01   
tečla
Mi smo imeli zložljivega lesenega z mizico ki se z lahkoto odstrani. Kupljen je bil v Leclercu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?