|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slikanje na majice
11.9.2012 16:43:07   
Medea10
Pozdrav!

Zanima me ali katera slika na majice? S katerimi barvami? Menda akrilne tudi veljajo? Kako je to potem obstojno? Se bolj "splača" risat z barvami na majčko ali kupit nalepko in jo nalikat na majico?
Kje kupite nalepke za majce?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slikanje na majice
11.9.2012 18:18:32   
Paštetka
Na majčke se slika z barvami za tekstil. Imaš tudi takšne napihljive za tekstil, da ko jih sfenaš se napihnejo in izgleda 3D.
Če nisi ravno umetnik, tega ne priporočam, po izkušnjah sodeč. user posted image
Za nalepkepa nevem. Verjetno v kakšni trgovini z blagomuser posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slikanje na majice
11.9.2012 20:32:44   
*mačka*
Lahko rišeš tudi s flomastri za tekstil - saj men je lažje kot z barvami. Ker pa nisem nek superduper risar (beri zelo slabuser posted image ) me zanima kako bi kako slikico "prerisala" na majco. Al vse tko lepo riše(te)jo da gre direkt user posted image
Lp

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slikanje na majice
11.9.2012 20:50:35   
Medea10

IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*

Lahko rišeš tudi s flomastri za tekstil - saj men je lažje kot z barvami. Ker pa nisem nek superduper risar (beri zelo slabuser posted image ) me zanima kako bi kako slikico "prerisala" na majco. Al vse tko lepo riše(te)jo da gre direkt user posted image
Lp


Če imaš stekleno mizo, spodaj usmeriš lučko (pisarniško npr.) gor, pod majico (neko svetlo, čez temno se vrjetno nič ne vidi) daš list s sličico, ki jo želiš na majici, filsiraš z nekim močnim selotejpom in rišeš. Nisem še sprobala, sam po moje bi se dalo tako nekako user posted image

A te flomastre se da dobit v art trgovini al kje??

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slikanje na majice
11.9.2012 21:00:17   
Paštetka
Med majčko in sličico daš indigo in potegneš po črtah

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slikanje na majice
11.9.2012 21:47:51   
*mačka*

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Med majčko in sličico daš indigo in potegneš po črtah

user posted image user posted image user posted image
Hvala paštetka user posted image
medea10 - te flomastre sm jst kupla v leclercu (cel komplet v škatli), posamezne (ampak sam po par barv) sem pa vidla v milerju pa v uni art trgovini v cityparku.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slikanje na majice
12.9.2012 9:55:43   
Medea10

IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*

medea10 - te flomastre sm jst kupla v leclercu (cel komplet v škatli), posamezne (ampak sam po par barv) sem pa vidla v milerju pa v uni art trgovini v cityparku.


Danke! user posted image

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slikanje na majice
3.7.2013 8:39:02   
orchid
Če lahko kako pomagam, jaz zelo rada rišem in mislim, da dobro...
Sporočite mi na zs.

Lp,

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?