|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: uvajanje v vrtec
13.10.2012 12:12:39   
takotako
Vem da je tema zašla ampak mene pa neki zanima. Najprej pa višnjauser posted image Super da je sprejela vrtec.
Jaz študiram ob dveh otrocih, starejši je v šoli, mala pa je stara 1leto. ostala je doma ker sem jaz brez službe in mi lahko tud moja mami vskoč da dokončam študij. Mami pa vskoč zato: ker meni ne znese se ponoči učit... Jaz sem k cujna zvečer. Pa priznam nimam tok dodatnega dela sam ne zmorem se učit... Kako vam rata?

Nekaj sicer še dodatno delam in sem si zdaj k sem doma dala dodatno delo-da ponovim ang.nem itd, sam mi itak vse ne uspe.

(odgovor članu višnja123)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: uvajanje v vrtec
13.10.2012 12:49:03   
pelin
Višnja, tudi jaz sem zelo vesela, da se stvari obračajo na bolje....user posted image
Glede študija ob malih otrocih in nočnega učenja pa....tole sem tudi sama dala skozi (samo, da sem sama hodila tudi v službo)....ni bilo lahko , vendar ko si enkrat not v takšni situaciji enostavno dnevi bežijo...študij teče...Tudi sama sem bila večkrat kot cunja...vendar smo si ljudje pač različni.... v bistvu bi nas veliko raje študiralo lepo v miru čez dan ob kahli kave in v miru...vendar ker pač situacija tega ne dopušča vedno, se je treba drugače zorganizirat ... vsak je drugače produktiven... eni zvečer, drugi ponoči ( vprašaj Ronjouser posted image ), tretji zjutraj....Osebno mi je najbolj zadeva ležala po tistem, ko sem spravila mulčke v mižale...nekako od devetih zvečer naprej...pa tudi tja do treh ponoči, če me je priganjal rok...Sem pa imela kolegice na faksu, ki so ob podobni družinski situaciji in službi najlažje študirale tako, da so vstajale na vse zgodaj zjutraj oz. še sredi noči...no, tole pa ni bilo zame, ker sem zjutraj če ne spim dosti čisto neproduktivna...oz. rabim precej časa, da je kaj z mano..hja...kolegico, ki poleg treh malih mulčkov in odgovorne službe , ravnokar zaključuje doktorat, sem nekoč vprašala kako ji pri streli vse to znese...Narežala se je in rekla, da študij ni za pametne ampak za pridne...Po moje je potrebno vsega, vendar v dani situaciji, pridnost igra večjo vlogo ...pa še kakšno osebnostno lastnost zraven je treba potegniti iz rokava...takšno zagamano...user posted image

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: uvajanje v vrtec
13.10.2012 13:07:08   
Izabelina
js sm morala končat študij, sm mela samo par (mislm, da ene 5) izpitov za narest in spisat diplomo pa je kr šlo no... učila sm se ko je tamala spala (se prav čez dan in zvečer) in ker je hvalabogu kr velika zaspanka mi ni blo treba vlečt nočnih učenj (ker to pač ni zame, rabim veeeliko spanca) razn mogoče parkrat...

diplomo sm spisala mal s pomočjo mame-varuške (sva s tamalo šle za vikend k nam domov in sm js pisala ostali pa so čuval... mal pa pač ob večerih, js mam tko, da ko mi enkrat zalaufa na hitrco lahko napišem tut 10 strani pa potem par tednov nič... tko, da se je zarad tega kr vleklo (ampak spisala sm celih 90 strani), edino zagovor so me malo presenetl, so me namreč en četrtek ob 16ih poklical, da mam zagovor naslednji dan ob 16ih... torej sm mela en dan za pripravit prezentacijo in se naučit za diplomski izpit... takrat je pa bla nočna, ampak je šlo...

kaj pa vem, ko je tamala budna se nism mogla nič učit (enostavno ni blo tko, da bi se ful zaigrala in par ur delala sama nekej) ampak ker sm res hotla končat sm pač stisnla in zdej sm frej in čakam dojenčka št. 2 user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: uvajanje v vrtec
14.10.2012 12:16:45   
takotako
No sej če sem iskrena itak vem da sem prelena. Oz. da včasih preveč sanjam.. Bos e treba v red vržt!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?