|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   soda bikarbona
29.9.2012 21:12:22   
vesper
punce imam eno vprašanje. Danes sem si kupila sodo bikarbono, ker umiram od zgage. Kaj katera ve kdaj in kako je to najboljše pit? Nekje sem zasledila eno čajno žličko zmešam z malo vode. Mene pa zanima če ima katera kakšne izkušnje s pitjem in če je pomagalo?

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: soda bikarbona
29.9.2012 22:24:33   
annai
haj...žličko vode zmešane z malo vode je meni pomagala...ampak zvečer ko me je najbolj matralo ni zdržala soda dlje kot do prvega obiska wc-ja... zdaj pa zvečer ko me peče zgaga pojem žličko srovega riža in lahko celo noč hodim na wc in spim normalno do jutra. :) smešno ane? probaj...malo traja da zagrabi ampak je super. user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: soda bikarbona
30.9.2012 9:23:12   
Medea10
Tud jaz sem jo pila. Žlička sode v mal vode in spila. Pa mi je pomagalo, sem lepo spala celo noč brez pekoče nadloge.

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: soda bikarbona
30.9.2012 12:05:18   
vesper
punci hvala za odgovor. Sicer sem malo bolj podrobno začela prebirat o tej sodi bikarboni in sem marsikje zasledila, da ima baje jojo učinek. V tistem trenutku pomaga, potem se pa zgaga vrne še v hujši obliki user posted image Tak, zdaj si pa niti probat ne upam, ker si ne predstavljam še hujšega skelenja v želodcu user posted image user posted image

annai kaj sem te jaz prav razumela, da poješ žlico surovega riža??

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: soda bikarbona
30.9.2012 13:11:47   
annai
ja. žličko surovega riža. user posted image predvsem pa se zvečer izogibaj sokom za mešanje ker zgaga potem grozna.

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: soda bikarbona
30.9.2012 14:33:13   
vesper
ja sej, teh sokov itak ne pijem hvala bogu. Zvečer spijem ponavadi 2dcl navadnega jogurta in mi nekako najbolj pomaga. Ampak opažam, da bolj proti koncu gre nosečnost, vedno huje je. Zato sem mogoče mislila s to sodo, ampak mislim, da bom ostala kar na navadnem jogurtu in rupurutu do konca nosečnosti. Pa mogoče se opogumim in mojem surov riž user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?