|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Delitev stroškov!
15.10.2012 19:04:35   
ronja
Tudi..samo jaz tega ne povezujem vedno z nespoštovanjem...

Tudi jaz ne, ampak smo različni. Meni so tudi bolj balkanci všeč kot nordijci;).

Sicer pa, lej mateyka, tvojemu ni sprejemljivo zmerjanje, ena po riti pa vama je, meni je pa recimo grdo govorenje bolj sprejemljivo, vsak ima svojo lestvico, na Švedskem je baje ena po riti recimo prepovedana, tri krasne pa mislim da še ne...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Delitev stroškov!
15.10.2012 19:21:00   
Tippi
Nisem brala vseh komentarjev, ampak a ni bilo tukaj v prvem postu omenjeno ne samo preklinjanje, ampak tudi zmerjanje? mislim, da je velika razlika med kakšno kletvico, ki je meni mimogrede ful grda, sploh v pričo otrok in sploh mi ta komunikacija ne sede, mi je odraz nespoštovanja, če me kdo pošlje v PM, ali jaz njega. ampak ok vsak po svoje, no, v tem postu je bila omenjena pa tudi **** in pič...ka, hočem rečt praskanje po pič..ki. sin materi! a to vam je sprejemljivo??user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 15.10.2012 19:23:11 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Delitev stroškov!
15.10.2012 20:45:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Vem da obstajajo ljudje, ki so bolj popolni od mene, ki se znajo vedno brzdati, so vedno vljudni.....samo jaz "padam" pač bolj na tiste direktne, "ta balkanske" pa čeprav kdaj koga v p.ič.ko mat.erino pošljejo (ali kot se ti bolj kulturno izraziš, v tri krasne pošljejo)....

Me pa veseli, da je tvoj partner našel v tebi žensko, ki mu ustreza.....user posted image


da ne boš mislila - se trudim, pa še vedno trdi da sem/smo (z vso slovensko-balkansko rajo) klingoni user posted image

pa sej to ni tok bed - klingoni so impulzivni in spontano izrazijo frustracijo, majo pa tudi honour in srce, pojejo opere, jejo surovo meso (tatarski anyone?) in pojejo junaške pesmi kjer tečejo reke krvi; mix balkana in Valhale user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=nNTVzwjEyb4
tako nekako pojejo:
Borimo se, ljubimo in potem ubijamo.
Naše življenje gori kratko in bleščeče.
Potem častno umremo in se pridružiimo svojim
Očetom v Črni floti, kjer se večno
Bojujemo v Neskončni Bitki.
user posted image

mogoče mal preveč krvoločni, a bi bili totalno podobni, a? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Delitev stroškov!
16.10.2012 8:44:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


da ne boš mislila - se trudim, pa še vedno trdi da sem/smo (z vso slovensko-balkansko rajo) klingoni user posted image

pa sej to ni tok bed - klingoni so impulzivni in spontano izrazijo frustracijo, majo pa tudi honour in srce, pojejo opere, jejo surovo meso (tatarski anyone?) in pojejo junaške pesmi kjer tečejo reke krvi; mix balkana in Valhale user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=nNTVzwjEyb4
tako nekako pojejo:
Borimo se, ljubimo in potem ubijamo.
Naše življenje gori kratko in bleščeče.
Potem častno umremo in se pridružiimo svojim
Očetom v Črni floti, kjer se večno
Bojujemo v Neskončni Bitki.
user posted image

mogoče mal preveč krvoločni, a bi bili totalno podobni, a? user posted image


Zato pa včasih kdo tudi pove ko.te.j.ebe....ali pa koga pošlje nekam......user posted image  prav tako enostavno, kot lahko pred polno restavracijo poljubi svojo drago ali svojega dragega......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?