|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenica ZA ENKRAT. UPORABO v stroju
8.9.2005 16:31:43   
bskrle
Plenico
za enkratno uporabo sem oprala v stroju .
KAJ SVETUJETE, DA SE MI STROJ NE ZABAŠE?
Trenuno nimam moža doma, pa ne bi rada, da se vse zasuši.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plenica ZA ENKRAT. UPORABO v stroju
8.9.2005 18:00:14   
babylove
Pokliči moža v službo .
Ali pa še 1x spusti vodo skozi stroj, da temeljito odplakne ostanke. Se je čisto razcefrala?

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   plenica ZA ENKRAT. UPORABO v stroju
8.9.2005 19:02:25   
bskrle
JA, NORANJOSTI sploh ni ostalo, samo ovitek. Mož ima roditeljski sestanek, pa bi zgeldalo čudno.
S

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plenica ZA ENKRAT. UPORABO v stroju
8.9.2005 19:03:22   
bskrle
Sem klicala na servis, so rekli, da je treba vse razstaviti

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plenica ZA ENKRAT. UPORABO v stroju
8.9.2005 19:31:57   
dory
si predstavljam da tole ni fajn zadeva..men jo je raznesl ko se je tamal storast usedu in jo je razneslo...ne bom omenjala,da je blo bo bajti vse noro preden sem vidla kaj se dogaja...mislim tist pospravlat...rajs ne pomislim,kaj je to v stroju

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   plenica ZA ENKRAT. UPORABO v stroju
9.9.2005 20:13:12   
india
Prvo poglej in s prazni filter. Potem pa bi jaz tudi spustila vodo skozi, da vidim, kaj se dogaja, morda pa jo je le odplaknilo

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   plenica ZA ENKRAT. UPORABO v stroju
12.9.2005 16:44:18   
bskrle
Vecina plenice je ostalo med cunjami, mucke je ven pobral filter v susilnem stroju, ki smo ga morali temeljito ocistiti. STROJ pa zaenkrat pere b. p., sem pa ene 4x pognala vodo cez.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   plenica ZA ENKRAT. UPORABO v stroju
12.9.2005 17:20:31   
niki5
Meni se je to dostikrat zgodilo, naprej sem prala normalno, samo s cunjami katere so se oprale s plenico sem imela več dela, da sem vse to stran spravila.
Jaz nisem imela nobenih težav.. ne vem zakaj taka panika

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   plenica ZA ENKRAT. UPORABO v stroju
12.9.2005 17:22:28   
niki5
3x sigurno , ker mi je mali zabasal notri ne da bi vedela..

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?