|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novus 3 ali?
1.3.2004 18:16:12   
beti 1
Odločava se za nakup bolj športnega vozička, ker možek rad teče, pa mava neko idejo, da bi on tekel, jaz pa rolala s ta malim zraven. Všeč nama je Novus 3 od ABC designa, tudi zaradi dokaj ugodne cene, pa me zanima, kakšne so vaše izkušnje s tem vozičkom. če ma katera (-i) dobre izkušnje s kakšnim drugim bolj športnim vozičkom se tudi priporočam za info. Zanima me predvsem kako se obnesejo zavore, pa kolko je trden voziček.
Zdaj mava izposojenega Plikota od Peg Peregota, pa moj možek tolk šiba z njim okoli, da se bojim da bodo kolesa odpadla.
Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Novus 3 ali?
2.3.2004 8:59:14   
Mina1
Jaz prisegam na Maxi Speedi Taxi, model 2002 (mislim, da je look like Quinny).

Če se bi še enkrat odločila, bi vzela ravno tega. Tricikel, amortizerji, nič škripanja. Je pa drag.
Kupiš športnega za kasneje, na isti geštel gre Maxi Cosi Dream košarica za prve 4 mesece, nato na isti geštel montiraš Maxi Cosi City, ki je hkrati tudi avto sedež in kasneje imaš prvotnega športnega. Kupljeno pri Scmidu.

Preverjeno super dobro. Ga šparamo za drugega

pa-pa

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Novus 3 ali?
3.3.2004 11:19:01   
beti 1
Kako pa drugače? Škripanje vzmeti, majanje koles, kakovost tkanine,...
hvala
beti

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Novus 3 ali?
3.3.2004 16:28:15   
rožica
Loni...
če si tako prijazna in prosim poveš kje je Toys´r´us in kako priti do nje?

hvala ti

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Novus 3 ali?
4.3.2004 14:48:35   
Darči
Mi imamo ravno ta vozek ( NOvus 3) in smo zelo zadovoljni z njim. Res pa je, da sem o njem slišala že kar nekaj slabih reklam, vendar nam zaenkrat služi odlično.
Mi smo ga kupili v Sončku, na Bledu.
Tukaj ti prilagam še link in si ga oglej če te zanima:

http://www.soncek.si

lp Darči

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Novus 3 ali?
4.3.2004 14:58:58   
Darči
Se opravičujem za napačno informacijo.V Sončku na Bledu se teh vozkov ne da več kupiti. Mislim pa da se jih da v Žireh ( Bob& Čenča),vendar nisem sigurna.

lp Darči

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Novus 3 ali?
4.3.2004 15:50:44   
gaja
Beti, mi smo ga kupili, pa nismo zadovoljni. MOgoče imamo le smolo, je pa tko da vse škriplje in se maje, bremza ta ročna je grozna, ker se vedno razrahlja, pol jo mora pa fant vedno zategnit, da sploh kaj prime, strehica kar naprej dol leze(se zapira), nožna brenza je pa super. Mi imamo ta voziček v uporabi mesec in pol, je pa res da smo ga kupili od prijateljice ki ga je kupila že marca lani, vendar ga je uporabljala le en mesec, ker je potem zadela Quinija. Jaz sploh ne pomislim kako bo izgledalo, ko se bomo spravili na rolerje, ker mislim, da se bo prevrnil. Priporočam ti da vzameš takega, ki ima prednja kolesa vrtljiva, ker ga boš lažje obvladala.
Jaz če bi se še enkrat odločala bi vzela Pilkota.

Upam da sem kaj pomagala ...


(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?