|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrčki 2012
8.2.2014 12:21:32   
tiši
tinka986 res mi je žal za tvojega dojenčka. user posted image Res je, s tako situacijo se sprijazniš, pozabiš pa ne nikoli. Meni se je to zgodilo pri prvi nosečnosti pred tremi leti in čeprav zdaj čakamo drugega otročička in je zaenkrat vse v redu, velikokrat pomislim na to.
Pogumno naprej!

Je bila pa tokrat moja ginekologinja zelo prijazna, in me je dala na polno bolniško. Je odkrila tudi popkovno kilo in ni kaj dosti razmišljala. Jaz nisem imela pojma, da imam tudi popkovno kilo. Sem mislila, da me trebuh pač boli ker trebušna stena ni tako močna. No kaj čmo, zdej več počivam. Kolikor se da pri našem malem razgrajaču. Moram pa pohvalit moža. Res veliko naredi namesto mene.

Je pa naš fant zelo razposajen. Tudi on spleza vsepovsod. Kar naprej ga moram gledat, ker je en dva tri na mizi. Je pa tudi zelo spreten. Kakšne večje buške še ni imel. Se je naučil pasti tako, da se ne polomi preveč. user posted image

(odgovor članu tinka986)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Novembrčki 2012
8.2.2014 12:35:26   
Izabelina
tinka986 user posted image user posted image user posted image
upam, da se kmalu odločita za naslednjega dojenčka in da bo naslednja nosečnost najlepša!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu tinka986)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Novembrčki 2012
8.2.2014 12:50:36   
rakica82
Tinka986user posted image user posted image , žal mi je, ni kaj za rečt kot da pogumno naprej, seveda je hudo in vedno boste imeli malega angelčka ki vas bo spremljal. Držite se

mi smo pa v fazi izbirčnosti pri hrani, zelo rada pljuva ven, če ji kaj ni, plus tega morem gledat da skuham take stvari, ki jih alhko da na žlico, ker ni šanse da ji dam jst žlico v vust,a sama pa pika.
končno delamo tudi korake, čeprav gre še vedno zelo rada po vseh štirih, spleza pa povsod, amap kmorem rečt da zan zelo it dol s kavča ali postelje, se vedno lepo obrne in gre rikverc.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Novembrčki 2012
8.2.2014 19:45:23   
44gatti
Tinka986, objemček user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Novembrčki 2012
9.2.2014 15:07:48   
tinka986
Gatti, sem že spremljala "septembrčice 2014", ampak se nisem oglasila (sem si rekla: bom že, ko bo čas). Tako da čestitam tebi! :) (poleg tega imata najina predlanska novembrčka na isti dan rojstni dan in tudi letos bi lahko bilo skoraj tako).

Hvala vsem za spodbubne besede. Seveda se bova trudila še naprej in to čimprej. Kar je bilo, je bilo. Oba si želiva velike družine in upam, da se nama kja takega več ne zgodi. Nimaš kaj.

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Novembrčki 2012
10.2.2014 10:55:11   
rakica82
tinka seveda samo pozitivno naprej. držimo pesti

gatti kaj je tebi tudi treba čestitat? user posted image user posted image kako lepo
sem glih zadnjič razmišljala o tebi ko me je tašča spraševala nekaj, ker smo že takrat lani ugotovili da se poznajo mesd sabo od tvojega in mojega možauser posted image

mene mož tud skoz nagovarja da bi še enega, pa je meni še prezgodaj, nekako ne bi mela glih 3 otrok v manj kot 4 letih, pa še brez službe sem. on si pa tako želi še kakšnega, po možnosti fantka, je malo osamljen med vsemi babincami v hiši user posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu tinka986)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Novembrčki 2012
10.2.2014 11:04:08   
44gatti
Hojla! Ja!!! Spet bomo zibali!!! Zaenkrat je še skrivnost. Tako šššš! :-)))))))
user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Novembrčki 2012
10.2.2014 13:56:51   
rakica82
gatti veš da , bodo pa vsi ziher zelo veseli user posted image

jaz tako rada vidim take novičke, se takoj spomnim na moje nosečnosti

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Novembrčki 2012
21.2.2014 12:02:40   
Izabelina
kako ste mamice? kako so novembrčki? a sploh še spadamo v rubriko o dojenčkih?

Naša je lumpa na kubik, skoz odpira hladilnik in dans ji je uspelo razbit tri jajca... pol me pa pogleda s tistimi očmi, kao sej sm sam jest hotla pa zraven govori ama,ama user posted image k sm jo hotla skupi z jajčki ocvret user posted image

drugače pa jo bom zdej marca vpisala v vrtec, da bo potem s septembrom šla, ko bo stara skoraj dve leti, lahko pa, da bomo počakal kar do novembra, da bo res dve... se bomo še odločil, razen seveda, če meni po kakšnem čudežu prej uspe dobiti službo, potem bo pa šla k varuški...

javite se kaj user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Novembrčki 2012
28.2.2014 15:57:29   
tinka986
Ja, naši definitivno niso več dojenčki. Hitro je minilo user posted image

Tudi naša pleza po stolih in vsepovsod, kjer ji uspe. Zelo rada nosi stvari v ustih - plišaste igrače, mehke žoge, kaj takega - potem pa se smeje s "polnimi usti igrač". Rada se tudi skriva, samo na ta način, da se skrijem jaz, potem pa me išče. Sama se še ne zna skriti - oz. ne more biti tri sekunde pri miru, niti tiho, da bi jo jaz lahko poiskala. Pravi živec in dobrovoljček je.

Tudi jaz sem lani že razmišljala, da jo bova dala v vrtec, potem sem to misel opustila (glede na to, da smo na kmetiji), zdaj pa me spet ima. Bomo počakali do jeseni, potem pa videli, kako se bodo stvari iztekle.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Novembrčki 2012
4.3.2014 10:05:29   
rakica82
Ja tale tema nekako ni veš za naše škratkeuser posted image , bi mogli odpret novo v čvekamo o naših otrocih verjetno.

naša je tudi lumpa, skoz šiba naokrog in nosi kaj s sabo, po možnoti svoj copat in nogavice, ona pa bosa, se nalašč sezuje in mi pol prinese pa nme gleda kao mami lej. ali pa nese v kakšen predal vse skupaj pol pa iščiuser posted image

jaz jo bom v vrtec vpisala. že zaradi mesta če bomo rabili, nisva se pa še odločila ali bo šla. dokler sem jaz brez službe itak nima nekega smisla, čeprav zjutraj vedno hoče it s taveliko ko ona gre. če pa se zgodi čudež in mami dobi službo pol pa ziher gre

boste kaj za pusta? mi smo bli v nedeljo, je bla žabica, smo šli na eno otroško pustovanje, je uživala ful, se je zagledala v enga levčka in pol kr za tisto punčko šibala. jo je bla polna dvorana samo okrog hodila.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu tinka986)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Novembrčki 2012
3.4.2014 17:18:03   
Aljaz13
Odpiramo vadbo za otroke, od starosti 18 mesecv naprej. Vadba obsega področja osnovne motorike, hkrati pa preko igre seznanja otroke z angleškim jezikom. Vadba je vzbudila veliko zanimanja po drugih krajih v Sloveniji, zato smo jo pripeljali tudi v Ljubljano. Vadba se začne z prvim petkom v apirlu in bo potekala vsak petek od 16.30 do 17.30 ure. Za več informacij pokličite: 040 474 276 ali pa pisite na email: ramsak.aljaz@gmail.com, lahko pa pogledate več o sami vadbi tudi na strani: https://www.facebook.com/otroskeurice

(odgovor članu Austeja)
Neposredna povezava do sporočila: 662
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?