|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 9:11:33   
Anonimen
Včerajšni prispevek na poročolih RTV o tigrastih komarjih mi je dal mislit,Katja pa je postala mal panična.
Pred dnevi je pri belem dnevu Timija nekaj pičilo na sredi čela.Pokazala se je bulica in ga močno srbela takšna kot te piči komar.
Naslednje jutro pa šok.Oteklina se je razširila čez oči nos.V glavnem je izgledal kot da prihaja iz drugega planeta Oteklina ni izginila pa tudi srbenje še dva dni,kljub obkladkom in antihistaminiku.
Pravkar sem klicala ambulanto in razložila.
Odgovor:preventiva nič drugega.Zaščita notranjih prostorov z naprvicami za odganjanje komarjev,čim manj se gibat,ko je vlažno zunaj (to je nemogoče)
zaščita otroka z dolgimi rokavi in hlačnicami.spet v tej soparni toploti nemogoče,edino pošpricat z Avtanom to še pride v poštev.Uživanje antihistaminika.
V glavnem je rekla doktorca,da so letos pogosti obiski ambulante z otroci ki tako burno reagirajo na komarje pike(grde velike bule,otekline)
Mi živimo le lučaj od Tržaške luke in tega vražjega tigrastega komarja sem že opazila pri nas
pa ni pomoči!!!!

__________________

Lp neva
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 9:15:44   
MarijaPo
Ohoj, kar si napisala - naspricaj ga z Autanom, ni drugega, ker ce ga bos imela stalno doma, bo ves nesrecen.
Mogoce mu lahko kupis tisto stvar, ki oddaja nek visoko frekvencni zvok (vecinoma se uporablja za klope) in naj ga ima v zepu, ko okrog hodi.
Ce imate vrt in ste veliko na njem, pa kupi spirale, ki tlijo in odganjajo komarje.

Srecno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 9:20:18   
Anonimen
Ojoj, ma poden, tale golazen. Sem ujela z enim ušesom včeraj tisto pri dnevniku, ja. Ja, Neva, maži oz. šricaj ga z Autanom ali čim podobnim. Pa tiste špirale od Raida se mi zdi res ful odganjajo komarje. To imamo pri nas ponavadi na morju, zvečer pred prikolico prižgano in je res ful učinkovito.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 9:27:44   
Anonimen
Sej imamo...špirale na vrtu zvečer,z Avtanom ga pošpricam proti večeru,v celi hiši imamo v vtičnicah napravice z tekočino proti komarjem....ampak to ga je pičilo sredi belega dne.Tigrasti komarji pikajo podnevi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 10:46:49   
piščanc
Tjaša je imela tud grozne pike po nogah in hrbtu - še nikoli ji ni tako zateklo, sploh ni mogla obuti čevljev. pa še bulica se je naredila tam kjer jo je pičil - pa to je bilo v centru Ljubljane, na travniku.

pomagal je fenistil gel, pa claritine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 12:53:00   
Anonimen
Ja piščanc,so sedaj ko je več vlage komarji popolnoma znoreli sestradani napadajo kadarkoli in kjerkoli
Je povedala pediatrinja da so pri otrocih take reakcije(zatekanje)značilne in pogoste.
Tudi moja 16 letnica alergik in asmatik ima tako hude reakcije na pike.Samo se mi dozdeva da so postali imuni tile komarji na vse insekticide,avtan,in podobno.pikajo vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 13:23:16   
Anonimen
Drugače pa ful po piku pomaga Olje 31 od Justa. Jaz nič ne verjamem tem zadevam, ampak ko sem se zadnjič pri mami namazala po tem, ko me je pičil in me je pošteno srbelo, da sem imela že bulo, nisem mogla verjet. V nekaj urah po tem, ko sem se namazala, ni bilo ne duha ne sluha o kakšnem piku. Prav hecno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 14:13:24   
piščanc
o, splišni ima pa novo slikco

te sploh nisem prepoznala, še dobr a imaš ime enako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 14:14:24   
piščanc
a= da

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vražji komarjevi piki
9.9.2005 14:15:09   
Anonimen
Ja, verjamem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vražji komarjevi piki
13.9.2005 15:38:07   
Pupica
ojej...jaz sem tut zeloooo občutljiva na komarjev pik. Mi takoj nastane oteklina. K sreči Tio še nobeden ni pičil, me je pa strah, ko jo bo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vražji komarjevi piki
13.9.2005 15:52:10   
kofetek2010
moj je pa alergik na pike in en navaden komar mu povzroči to, kar povzročajo ti "novi" komarji, mora takoj vzet Claritine, samo po navadi do jutra, ko opazimo, da ga je kaj pičilo, je že čist razkraspan in zatečen
predvčerajšnjim je imel tak uhelj, tak čist debel in velik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vražji komarjevi piki
14.9.2005 17:05:27   
Anonimen
Na že spet...sredi popoldneva pri soncu,belem dnevu,na sprehodu so ga popikali,da po obrazu in vratu izgleda kot,da je prebolel vodene koze Čeprav smo ga namazale s kremo,ki vsebuje tudi snov,ki odganja komarje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?