|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj dati otroka v vrtec?
30.12.2012 14:39:42   
monica12
sedaj imam otroka ki ima 16 mesecev in imamo možnost varstva doma pri starših. Opažam pa da je vedno bolj razcrtan saj preživi s starši večji del dneva ker si opremljamo dom. potrebuje 100% pozornost in je ful veljaven, trmast.

Ali naj ga dam v vrtec ali naj še počakam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj dati otroka v vrtec?
30.12.2012 18:46:23   
nusi
sem prepricana da ves, da vrtec ne bo vzgajal namesto tebe. jaz bi ga na tvojem mestu obdrzala doma, razen ce se ti zdi, da starsi ne skrbijo dobro zanj. koliko se mu boste pustili, da vas komandira je vasa stvar, saj v vrtcu bi ga hitro postavili na tla ampak doma bo se naprej ista pesem ce ne bo imel meje. mogoce si tudi utrujena pa se ti se bolj zdi, da je zahtven in ce je bolj malo s tabo izkoristi skupni cas na polno

(odgovor članu monica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj dati otroka v vrtec?
31.12.2012 11:31:08   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

sem prepricana da ves, da vrtec ne bo vzgajal namesto tebe. jaz bi ga na tvojem mestu obdrzala doma, razen ce se ti zdi, da starsi ne skrbijo dobro zanj. koliko se mu boste pustili, da vas komandira je vasa stvar,


Se strinjam. Do tretjega leta sploh ne bi razmišljala o vrtcu, če imate možnost domačega varstva.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj dati otroka v vrtec?
31.12.2012 12:19:34   
Doll
jaz bi ga dala za 4 ure v vrtec.
ne morejo stari starši non stop čuvat otroka. Tudi oni potrebujejo malo miru,počitka...

(odgovor članu monica12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj dati otroka v vrtec?
31.12.2012 14:00:25   
Zoja Lara
Tudi jaz sem mnenja, da naj bo otrok doma vsaj do dveh let, če imate možnost privat varstva. Ne moreš pa vedet, kako bo npr. pri njegovih 2 letih, saj so otroci različni. Po moje starši najbolje poznajo svojega otroka, njegove potrebe in tukaj ni nekega enotnega recepta. Moja dvojčka sta šla v vrtec pri 20 mesecih in bi jih zagotovo imela v privat varstvu, če bi se še enkrat odločala. Prvo leto v vrtcu sta bila res veliko bolna in res ni bilo fajn biti tako pogosto na bolniški.

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu monica12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
31.12.2012 19:56:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zoja Lara)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj dati otroka v vrtec?
1.1.2013 19:36:38   
Arwenko
Moje mnenje je, da daj otroka v vrtec. Stari starši vsaj po mojh izkušnjah otroka preveč razvadijo in potem popoldne namesto da bi z njim kaj konstruktivnega počel, ga postavljaš nazaj v njegove (domače) meje, vsaj pri nas je tako, ko gre kdaj za par dni k babicam in dedkom kjer je za moje pojme dovoljeno veliko preveč. V glavnem če imaš možnost starih staršev, ga izkoristi v tem smislu, da je tam ko zboli ali pa da grejo babice in dedki mogoče malo prej po njega v vrtec in mu ni treba tam bit do 16h ravno, to pa je tudi to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj dati otroka v vrtec?
1.1.2013 19:57:13   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

ne morejo stari starši non stop čuvat otroka. Tudi oni potrebujejo malo miru,počitka...


Čisto odvisno v kakši kondiciji so, s kakšnimi interesi, kako sodelujejo kot ekipa (dedek - babica) in kakšen jim je interes varstva otroka. Nekateri se ob vnukih čisto prebudijo, pozabijo na začete bolezni, ipd.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj dati otroka v vrtec?
2.1.2013 8:43:10   
aprilčica07
Moje mnenje je, da naj bo mali doma, če je lahko. Moja dva sta šla  pri treh letih v vrtec in sta se čisto ok vklopila in navadila na vse. Je pa res, da so ju izmenično čuvali, malo moji in malo njegovi.  Pa še kakšna bolezen je "pršparana".

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj dati otroka v vrtec?
2.1.2013 9:48:30   
tečla
16 mesečnik potrebuje pozornost in veliiiiiiiiiiiiiiiiko 16 vmesečnikov je trmastiih pa če hodijo v vrtec ali ne.
Če bo hodil v vrtec ne bo doma nič majn trmast in nič manj ne bo iskal pozornosti. Marsikateri jo išče še bolj.

To če boš otroka vpisla v vrtec je vsekakor tvoja oz. vajina odločitev, mojemu ni nič manjkalo v vrtcu, nasprotno zelo rad je hodil (šel je z 18 meseci) A doma mu boš morala vsekakor ti postavit mene oz. vidva.
Ni zaston rek... Straši so zato da vzgajao, babice in dedki zato da razvajajo.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
3.1.2013 7:44:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj dati otroka v vrtec?
3.1.2013 15:36:37   
prejca
Jaz pa sem za to, da gre otrok od doma ampak ne v vrtec temveč v privatno varstvo. Tam je manj otrok in varuška se lahko vsakomur posveti in je bolj individualen pristop. Ne bi ga dala pred tretjim letom v vrtec, saj se lahko v varstvu veliiiiko nauči. Tudi staršev ne bi obremenjevala, saj imajo radi svoj utečen red. Ne rečem pa, da se jih sama nisem posluževala, ko so bili otroci bolni. Če imaš kreativno varstvo, kjer pojejo, plešejo in se zabavajo, berejo knjigice ali pa se učijo pesmice, potem nisi nič narobe naredila, če si dala otroka čuvat tja. Žal pa je veliko takih, ki nimajo vzgojiteljske šole in čuta za razvoj malčka. Tam si ga pa oplela, saj pohlep po denarju naredi svoje. Torej korajžno poiskat dobro varstvo.user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?