|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Atopiclair krema
18.1.2013 20:05:05   
ThinkPink
Uprablja katera tole kremo http://nakup.dr-gorkic.si/si/nesteroidna-krema-atopiclair-i146.shtml ?

Pomaga ali je isto kot Eucerin, A derma ipd?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Atopiclair krema
18.1.2013 21:09:13   
nele
Zdravo!
Ne vem kaj bi rekla razen tega, da našemu enoletnemu malčku ni pomagala.
Ni finta kot Eucerin oz. A-Derma, ni negovalna krema. Uporablja se na vnetih predelih kože, ki še ni poškodovana. Ne vem nas ni prepričala. Pa še teh 40 g imaš glih za 10 dni če jo mažeš 3x na dan (mi smo jo probali na gležnjih).
Smo pa zdaj šli prvič ubogati dermatologinjo. Najprej 5 dni Locoidon nato elidel 10 dni, vmes pa nega!! Pa da vidimo!!
Lep pozdrav!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Atopiclair krema
19.1.2013 8:07:39   
ThinkPink
Hey, nele!

Bi te prosila, če potem napišeš, če je takšna uporaba Elidela pomagala vašemu malčku...

LP

(odgovor članu nele)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Atopiclair krema
15.2.2013 11:41:55   
jakobinka
Tudi meni ta krema ni popolnoma nič pomagala. Samo drago sem jo plačala.


(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Atopiclair krema
16.2.2013 13:30:36   
nele
Evo kako je z Elidelom!!
Pomaga pri manjši rdečici če so se pojavili večji in bolj intenzivni fleki (ekcemi) pa ne pomaga dosti.
Mi smo pa spet na starem, melem imam v hladilniku in ne vem kaj naj ali naj ga vrežem stran ali ga naj uporabim!!!!
LP

(odgovor članu jakobinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Atopiclair krema
16.2.2013 20:02:00   
lenci3
popolnoma na istem kot nele.

(odgovor članu nele)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Atopiclair krema
19.2.2013 9:32:39   
ThinkPink
Hey, nele!
Jaz sem od januarja uporabljala ta zloglasni melem. In sicer sem si ga najprej razmazala po dlaneh, nato sem ga v tankem sloju namazala čez dojenčkov trebušček in po hrbtu (kjer je imel rdečino). Mazala sem npr. 3 dni zapored, nato spet 3 dni pavze in ko se je začela spet rdečina oz. pojavljati pike, spet 3 dni melem. Uprabljam ga tudi pri hčerki, pa imam en melem že mesec in pol. Itak da vsem ful pomaga in tudi nam je. Trentno ga imam namazanega na herpesu (ki ga imam od nosa pa čez pol ustnic), prej sploh nisem mogla ne jest, ne smejat - ko sem dala gor melem se je herpes v roku dveh ur tako zmehčal, da ga sploh več nisem čutila. Jaz se tolažim, da karkoli že vsebuje (čeprav mogoče naivno zaupam, da je res natura), mažem v tako miniaturnih količinah, da ne morem narediti velike škode kože oz. večje kot bi jo, če bi pustila malega v srbečih ekcemih (pustimo to, da ni spal zaradi tega ipd). Jaz bi ga priporočala, v kolikor si v dvomih.

(odgovor članu lenci3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?