|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decembrke 2007
11.2.2013 12:13:23   
vita78
Pozdravljene, po zelo dolgem času se oglašam. Rada bi zvabila vse tiste, ki ste rodile decembra 2007, da se mi pridružite na forumu, hvala vnaprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decembrke 2007
19.2.2013 11:39:21   
vetrnica
Živjo,

ja, prejšnja tema decembrčkov 2007 je čisto zamrla. Bi bilo fajn, če bi se spet začela debata :). Zdaj smo že skoraj za v šolo. No, pri nas smo dali vlogo za preložitev vpisa.

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu vita78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decembrke 2007
26.2.2013 9:11:49   
želva
živjo, pa se spet javljam po parih letih!

tudi nas mori vprašanje šole?!! Sicer smo dali vlogo za odložitev vpisa, vendar še nismo odločeni. Gremo še k psihologu za mnenje. Sicer bi bila čisto prepričana v odložitev šole, vendar potem bi bila tavelika drugo leto v vrtcu v isti skupini kot mala sestrica, pa še to med samimi majhnimi(4-5).Pa me mal skrbi kaj bi potem počela v vrtcu še eno leto. Glede na razmere kakšne možnosti za napredovanje ne vidim.
Lp

_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decembrke 2007
14.3.2013 10:29:23   
vita78
Zdravo, no super, sa smo se podollgem času našle. Jaz tudi še ne vem glede šole, bom počakala na te preglede in se bom potem odločila kako naprej. Toliko različnih zgodb sem že slišala, da resnično ne vem kaj storiti. Bom pa se ozrla zgolj na Najo. Kaj pa vidve?

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decembrke 2007
20.3.2013 9:23:02   
vetrnica
Zdravo,
midva z možem sva se že odločila, da Zoje letos ne dava v šolo. Sicer veva, da bo po testih dobila mnenje, da je primerna za v šolo, samo vseeno.
Po eni strani je Zoja čustveno precej občutljiva (na to me je opozorila tudi vzgojiteljica v vrtcu), poleg tega pa sva jo že s tem šolskim letom prestavila v skupino otrok letnika 2008 in se ji ful pozna. Prej je bila zelo zadržana, se je skrivala v ozadju, ni hotela nastopati,... Letos je pa že od oktobra pripravljena sodelovati in se bolj izpostavljati (recimo, je skupina pela eno pesem in je vzgojiteljica rekla, da rabi par prostovoljcev, ki bodo spredaj plesali, in se je takoj javila). Pa ravno včeraj mi je rekel en, ki je oče od sovrtičkarja, kako se je spremenila, da se je zadnjič kar pogovarjala z njim, prej se je pa vedno skrivala. Sicer je lahko to vse povezano s starostjo in razvojem, ampak vseeno.
Pa tudi sama ne želi iti v šolo (ko smo dobili vabilo za vpis, je dobila kar žalosten obraz in mi rekla, da ne bi šla v šolo). Ne vem, doma je nismo spodbujali s šolo, strašili ali pa kaj negativno pa tudi nismo govorili o šoli. Letos sicer nismo šli v to, ji bo pa verjetno potrebno naslednje leto predstaviti čimveč lepih stvari, ki se dogajajo v šoli.

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu vita78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decembrke 2007
19.4.2013 17:16:47   
loncica
Tudi jaz po parih letih:). Tudi pri nas smo dali prošnjo za odlog vpisa. Čaka me še psiholog, vsi me prepričujejo naj ga dam-jaz sem pa kar proti. Je zelo občutljiv in cmerav in se mi zdi, da ni čustveno še ni pripravljen. Bom videla kaj bom opravila drug teden.

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Decembrke 2007
26.4.2013 11:44:23   
vetrnica
hojla

Mi smo pa ta teden dobili ugodno rešeno prošnjo o odložitvi vpisa v OŠ. Na odločbi so sicer 3 razlogi za odložitev vpisa, pri čemer se z dvema ravno ne strinjam, ampak glavno je, da smo odložili vpis. Jaz vem, da je to za mojega otroka prava odločitev.
Kako ste pa druge naredile?

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Decembrke 2007
6.5.2013 21:18:39   
15.7.
Punce a imate skupino decembrckou 2007 na fb. In je skrita?

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Decembrke 2007
2.6.2013 9:05:20   
lana38
No, se še ajz javim. Sem mislila, da sploh ne bom več našla naše teme. Kar nekaj časa sem samo
gledala gor in ni bilop nič novic. Naš Tim gre v šolo in že komaj čaka. V vrtec ne hodi rad. Blaž pa že končuje 1. letnik gimnazije
Imam pa še eno novico. 25.5.sva se z dragim poročila po 24 letih, odkar sva skupaj. user posted image
Pišite kaj.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Decembrke 2007
28.6.2015 17:35:58   
soncek.djukelica
živjo,

a že uživate na počitnicah? :) mi nismo odložili šolanje, tako da sta letos končali 2.razred! uspešno, z nekaj dodatne pomoči doma in v šoli. Dobri sta v matematiki, slovenščina pa rabi nekaj več vaje. Ampak dejansko sta dojeli,da se morata učiti. sedaj pa počitnice in branje vsak dan.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?