|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 19:03:07   
Martina8
Ja,dobesedno! No nej pojasnim.Jih kr fajn pomažemo, npr. hrana, pa nos brišemo, pa še kej druzga se najde in pol nastane problem to oprat. Sm probala z vanisham pa ni nč bolš,tud ročno sm prala pa sem obupala S čim hudiča jih ve perete, da gre sploh kej stran??
obupana tinka vas pozdravlja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 20:49:48   
taška30
No, tkole: mi slinčke zaenkrat uporabljamo le v dobesednem pomenu - za slino, pa včasih kak bruhec od mleka. Ampak če pomislim na svoje majčke, ki jih včasih popacam s hrano , res ne gre nič dol.
Glede Vanisha pa tole: tudi jaz sem šimfala, potem sem pa ugotovila naslednje; narediti je treba točno tako kot v reklami povejo, zliješ ga na madež in dodaš detergentu, poleg tega dam še predpranje in pa pranje na 90° (če vsaj en pogoj od tega ni izpolnjen ne gre nič dol ).
Bi se pa malo uštulila v tvojo temo, pa vprašala, če je katera že kdaj prala slinčke iz DM - tiste, na katerih pišejo dnevi v tednu, na 90° in kaj se je zgodilo s plastiko spodaj, ker piše da naj se perejo na 40°
Lp, Taška

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 20:56:18   
Divja vijolica
Jaz sem prala tiste s plastiko na 90 stopinj. Ene petkrat je še šlo, potem pa se je tista plastika čisto razcefrala in sem jo pobirala po celem stroju.
Tako, da ni priporočljivo.
Imamo pa tudi mi vse slinčke... grozne .
Imam pa kakšne 2 lepa, če kam gremo, da nima ravno najbolj zamazanega slinčka na sebi.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 21:18:14   
Anonimen
Za hranjenje uporabljate polivinilaste ali plastične, pa bo. Za slinjenje pa bombažne s folijo spodaj, pa bodo lepi.

(odgovor članu Martina8)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 21:31:06   
Jančika_
Ja, pri nas je plastični "brezrokavnik" (se obleče od spredaj in zapre zadaj) zakon za hranjenje! Ali pa plastična "pelerinca", ki se obleče od spredaj in ima rokave - ko hoče jesti sam.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 21:33:02   
Baldi
Mi uporabljamo za hranjenje (vedno in povsod) navadne kuhinjske servete, ki se potem perejo na 95. Pa tudi, če kdaj ne gre vse dol, se nihče ne sekira. Slinčki so pa samo za slino
Plastični slinčki se pri nas niso obnesli

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 21:39:09   
tinatona
Joj jaz pa te slinčke perem vse samo na 40. Mah če bodo umazani bodo pač umazani. Sem si pa kupila dva iz PVCja v BC za 640sit in sta full fajn. Ga samo zbrišem s krpo al pa pod vodo splaknem in je.

LP Tina

p.s.:Ej Baldi a mi lahko posles to slikco s Pipijem...?
Ti posljem mail na privat.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 21:47:42   
smejček
Mi uporabljamo samo plastičnega ki se okoli vratu zapne,ki ga po kočanem hranjenju lepo opereš pa spodaj ima še žepek v katerega pade hrana,da ni napacano vse naokoli.Z njim smo zelo zadovolni.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 21:48:28   
Marogica
Mi uporabljamo od 5 mesecev dalje sličnek iz trde plastike. Se takoj opere, pa še na obleko ne gre nič, ker vse v slinčku ostane. Sem zelo zadovoljna.
Brišem pa ga s pleničkami ali servietami.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Slinčki me zafrkavajo!
11.9.2005 23:00:09   
piščanc
jaz pa uporabljam bombažne slinčke z plastiko spodaj. sicer so beli, ampak tudi slikica je na njih. če jih splaknem z vodo takoj po hranjenju (ko grem umit tud razgrajača) in jih obesim za nadaljnje pranje v stroju, gre načeloma vse ven.
Če pa kdaj pozabim splakniti , pa pomaga Omino bianco 100. Kdaj se tud najde kakšen madež na belih barvah, ki ga ven spravljam z Domestosom.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Slinčki me zafrkavajo!
12.9.2005 7:00:23   
viv_
Mi uporabljamo tiste velike polivinilaste slinčke, ki imajo spodaj predal, kupijo se pa v DM-u (verjetno tudi še kje drugje) in so ZAKON!!! Zdržijo cel krožnik juhe, ne premočijo, lepo se obrišejo...

Imamo pa slinčke samo za hranjenje.

lp

P.S.: Slinček se vidi v albumu Mirna 4. del (2 in 3 slikica)

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Slinčki me zafrkavajo!
12.9.2005 7:41:40   
Anonimen
tudi mi imamo te velike polivinilaste slinčke in so zakon. v bistvu mamo samo enga vsakič po jedi ga umerem pod pipo in dam posušit,,,je zakon. mamo pa tut celo obleko slinček z rokavi in zadi se zapne..kupljeno v tojsu.

lp, lara

(odgovor članu Martina8)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Slinčki me zafrkavajo!
12.9.2005 13:02:31   
BARBARA R.
Jaz jih perem na 95 s plenicami, pa ne misli da gre vse stran. Pa kaj moraš, važno da so oprani. Res ni lepo, tako da za od doma hranimo dva, ki sta namenjena samo " za lepo ".


(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Slinčki me zafrkavajo!
13.9.2005 19:15:38   
bskrle
jaz imam ene 2 za na obiske, ostalo pa za doma.
Vanis, Domestost, Varikina.
Je pa res da sem slincke dobila in da jih ni skoda.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Slinčki me zafrkavajo!
14.9.2005 18:45:29   
Pupica
Nič posebnega, imam pa take, da jih lahko prekuham.Nobenih flekcev, pa verjami, da jeo svašta pa še mal, pa umažemo tut svašta pa še mal...

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?