|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
11.3.2013 22:31:54   
v3sn4
Jaz sem si kar nekaj oblačil nakupila v New Yorker-ju ... Kaj pa ve!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 9:40:22   
Sportni.ca

IZVIRNO SPOROČILO: v3sn4

Jaz sem si kar nekaj oblačil nakupila v New Yorker-ju ... Kaj pa ve!?


Ubistvu sploh nisem zapravljala in si kupovala nosečniških oblačil. Teh par mesecev bom zdržala. Drugo je, če rabiš oblačila za službo in rabiš bit elegantna. Jaz ne, zato sem si v Calzedonii kupila 2 pajkice, ki jih bom mela lahko tudi potem in kako majčko v H&M - u, zdele za pozim. Se mi zdi, da je brezveze zapravljat ... Ampak ja, vsaka drugače user posted image

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 10:35:14   
v3sn4
Se strinjam z napisanim ..
Zato sem si jaz kar v new yorkeru kupila bolj daljse majcke - puloverje in pa pajkice in to je to .. user posted image
Je pa res da sem si mogla kupit tudi bundo.. No se dobro da jo lahko dam mami,ker nevem kaj bi si se pol z njo zacela user posted image je namrec 2stevilki vecja od teh kaj jih nosim ;)

(odgovor članu Sportni.ca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 10:38:49   
v3sn4
aja.. pozabila napisat ..

Kaj pa te majcke z napisi raznoraznimi.. (nevem, npr. pridem junija, itd.), ste si jih dale same delat ali ste jih kje na netu kupile, pa ce sploh ste ??

Za kaksno slikico, ce se naredi je lepo, kajne ;)


(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 12:31:52   
petraaaa
se pridružujem temi:)
zanima me če je katera kupovala preko internetnih strani iz tujine?
sem šele na začetku user posted image , ampak sem se zaljubila v te hlače:
http://www.4mums.eu/p/2/11712/bow-beige-maternity-skinny-trousers-izabell-hetnar-.html

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 12:41:09   
v3sn4
prvo cestitke za user posted image user posted image

in pa ja wooooow, te hlace so videti super user posted image user posted image je pa res da je cena tut kr visoka user posted image

no jaz si taksih hlac nisem kupovala, sem samo nosila pajkice .. ampak te so res lepe .. Aja pa preko neta iz tujine tut nisem nic kupovala..

(odgovor članu petraaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 13:06:11   
petraaaa
saj imaš prav, bom verjetno tudi js sredi nosečnosti ugotovila da so pajkice najbolj udobne:)
pa si nosila navadne, ali kakšne nosečniške pajkice, če obstajajo (nisem ravno na tekočemuser posted image )

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 13:17:50   
v3sn4
hehe, ja komot bos ziher bolj v legicah ja .. Jaz se trenirk nekak nisn rada nosila ..

pa glede na to, da imam bolj mali trebuscek, sem mela kar navadne legice.. obstajajo pa tut one nosecniske .. jih imas tut v h&m-mu..

(odgovor članu petraaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 13:19:46   
Sportni.ca

IZVIRNO SPOROČILO: v3sn4

aja.. pozabila napisat ..

Kaj pa te majcke z napisi raznoraznimi.. (nevem, npr. pridem junija, itd.), ste si jih dale same delat ali ste jih kje na netu kupile, pa ce sploh ste ??

Za kaksno slikico, ce se naredi je lepo, kajne ;)




Hehe, ja bunde so problem, jz jih nisem mogla sploh zapet user posted image nisem pa kupovala nove ...

Pa tudi to majčko sem si nabavila in jo imela oblečeno res samo 1x! Ful sem si jo želela ampak zdaj vidim, da bi za ta denar bilo bolje kupit kaj drugega user posted image

petraaaa jaz preko neta kupujem, vendar se prej res pozanimam o strani in kdo je tisti, ki ima to stran čez.

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 15:03:30   
mateyka
trgovina Lumy na vodnikovi ima imho prav lepe stvari za nosečnice..
mislim, da od te firme - mamalicious:
http://mamalicious.de/?forcecountry=DE

(odgovor članu Sportni.ca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 18:30:11   
Anonimen
Ker sem visoka, je bila mission impossible dobit pri nas dovolj dolge nosečniške hlače ... zato sem si 1 kavbojke in 1 lepe črne hlače kupila na Nextu (da so bile oboje skupaj cenejše, kot v Popku ene, mi najbrž ni potrebno omenjat) ... par tunik in pajkic sem si kupila v HMu, to je pa že to.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 19:10:58   
petraaaa
Otika potem imava isto težavo, js že navadne kavbojke teško dobim (177cm), vidim da bo pri nosečniških hlačih še hujši problemuser posted image , čisto sem pozabila na to, verjetno bom res celo nosečnost bolj v legicah in podobnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 19:15:40   
Mamaja
V nasprotju z večino meni pajkice med nosečnostjo sploh niso pasale, pa nimam pojma, zakaj. Prej sem jih nosila, med nosečnostjo pa zelo malo... Preprosto sem se v njih počutila slabo.

Najraje sem nosila oz. še te zadnje dni nosečnosti nosim kavbojke za nosečnice, ki sem jih kupila v H&M. Majčke oz. pulije imam v glavnem tiste, ki sem jih nosila pred nosečnostjo - predvsem tiste, ki so malo daljši, lahko nosim tudi sedaj. Tudi nekaj malo daljših puloverjev nosim kar od prej.

Zimski plašček sem kupila rabljen na gugu in mi odlično služi. Prav vedno, ko ga oblečem, sem vesela, da sem ga kupila...

Če mi ne bi prijateljice in sestra nepričakovano posodile precej zadev, bi verjetno preko gugu ali bolhe kupila še kakšna oblačila. Nekako se mi zdi škoda dat veliko denarja za teh nekaj mesecev.

V C&A sem nabavila dve majici, ki sta bili močno znižani in mi pristojita, sicer mi njihovi kroji ne pašejo.

Zelo so mi všeč tudi stvari iz Bennetona, ampak pri modelih, ki bi jih kupila, nikoli niso imeli moje številke.

Sicer so zelo všečne tudi reči od Popka, a se mi zdijo cene čisto preveč navite.

Majčk "prdem takratpatakrat" pa nisem kupovala, ker mi pač niso všeč.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 21:01:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: petraaaa

Otika potem imava isto težavo, js že navadne kavbojke teško dobim (177cm), vidim da bo pri nosečniških hlačih še hujši problemuser posted image , čisto sem pozabila na to, verjetno bom res celo nosečnost bolj v legicah in podobnouser posted image

Jaz jih imam 180cm ... in si zdaj tudi nenosečniške na Nextu naročam ... špica, pa še brez poštnine ti pošljejo ... jaz sem dala za nosečniške kavbojke 2x podaljšane 27€ in za lepe črne hlače prav tako 2x podaljšane tudi 27€ ... ni računice ... da tule obletam mijaužent trgovin, ali pa če tam samo kliknem in čez 2 dni so hlače pred pragom.

(odgovor članu petraaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 23:02:57   
Sportni.ca
Sem pozabila povedat, da sem si kupla une nosečniške kavbojke iz H&M-a, ki jih vse veselo hvalite. Men so katastrofa, mela sem jih 2x na seb, kroj, ubistvu sploh nevem kaj, ampak kar vse me je motilo ko sem jih mela gor. Pa tudi cena 40€ mi ni neki nizka...

Drugač pa, mamaja in petraaa madonca, sta obe veliki user posted image Manekenki!!! Kdaj pa imata rok?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 23:04:39   
Sportni.ca
Sorry.. otika....user posted image

(odgovor članu Sportni.ca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
12.3.2013 23:09:36   
Stanislava_
Hlače H&M ter Mothercare. Ali Bolha..Majice in obleke pa kar običajne, dovolj raztegljive in jih še vedno nosim.

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
13.3.2013 9:08:22   
tinapv
hej rPetraaa hlače so full dobre a imaš mogoče kakšne izkušnje z naročilom si si jih mogoče naročala ?

(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
13.3.2013 9:36:46   
Mamaja
IZVIRNO SPOROČILO: Sportni.ca Sem pozabila povedat, da sem si kupla une nosečniške kavbojke iz H&M-a, ki jih vse veselo hvalite. Men so katastrofa, mela sem jih 2x na seb, kroj, ubistvu sploh nevem kaj, ampak kar vse me je motilo ko sem jih mela gor. Pa tudi cena 40€ mi ni neki nizka...


sportni.ca v H&M je sicer več modelov nosečniških kavbojk. Meni je od mislim da petih, šestih, ki sem jih pomerila na Rudniku, ustrezal le eden. Tak dokaj navaden z ravnimi malo ožjimi hlačnicami. Je pa tako, da imamo različne postave in tudi telo se nam med nosečnostjo različno spreminja, tako da bi težko našle en model, ki nam bo vsem ustrezal... Se strinjam, da 40 evrov za hlače ni malo, ampak jaz sem očitno imela srečo in kupila take, ki jih nosim že od cca 20. tedna, tako da je bil zame dober nakup.

(odgovor članu Sportni.ca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
13.3.2013 10:51:01   
pridna_janja
http://www.zps.si/otrok/odpoklici-2013/odpoklic-dva-modela-vozickov-bugaboo.html?Itemid=724

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
13.3.2013 23:57:51   
v3sn4

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

http://www.zps.si/otrok/odpoklici-2013/odpoklic-dva-modela-vozickov-bugaboo.html?Itemid=724



katastrofa !!! grrrrrr... user posted image user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oblačila za nosečnice - kje ste kupovale!?
14.3.2013 10:45:15   
Sportni.ca
Ja, se čist strinjam ... Najbrž sem si res kupila napačne. Sam druge so mi pa se huj delvale user posted image . Pa če maš srečo in so znižanja je kul, ker 40€ za take kavbojke ni mal. Vem da so jih ene cenej dobile sam očitno sem v napačnem času kupla he heuser posted image

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Starost
Ela123

Koliko ste stari?

20 ali manj (9%)

20-25 (17%)

25-30 (30%)

30-35 (29%)

35-40 (10%)

40 ali več (5%)


Število vseh glasov: 454

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!