|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bexa ali Lux4kids
18.3.2013 9:10:42   
AnaEla
Zdravo! Najprej se vam iskreno opravičujem, ker odpiram novo temo, vendar mi onih tem "Vse o vozičkih" itd. preprosto NE odpreuser posted image (ali jih pa sama ne znam user posted image ) No kakorkoli....mi še zmeraj izbiramo voziček user posted image , vendar smo zdaj omejeni le na Bexo in Lux4kids (Q7 ali Delux x3) in me resnično zanimajo vaša mnenja oziroma nasveti glede kakovosti enega in drugega vozeka....priznam, sama sem popolnoma zmedena katerega naj user posted image smo šli pogledat oba, in sta mi oba dobra (razen kakovost lupinic me malo skrbi user posted image ). Zelo vam bom hvaležna za vsako mnanje, nasvet user posted image

Že vnaprej najlepša hvala in upam, da se bo tokrat razjasnila odločitev user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bexa ali Lux4kids
8.5.2013 9:33:32   
sen32
ojla
imam bexa b4-s13(sivo rumen) in sem zelo zadovoljna.peljes lahko po vseh terenih brez problema.sestavi se tudi cist enostavno in je fajn za majhen avto:)pa vse se sname in je pralno.svojega prodajam(komplet) in ce vas zanima mi sporocite:))
lp

(odgovor članu AnaEla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bexa ali Lux4kids
8.5.2013 18:08:43   
AnaEla
Hvala za informacije, vendar smo voziček že naročili user posted image

Lp

(odgovor članu sen32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bexa ali Lux4kids
13.5.2013 10:47:17   
sen32
Super..potem pa veliko uzitkov z vozickanjem:)))

(odgovor članu AnaEla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bexa ali Lux4kids
11.6.2013 11:15:54   
radirka
imam 2 kolegici z lux4kids in nista zadovoljni.. voziček je ful trd, ne moreš ga voditi z eno roko, je kar težak, precej velik ko ga zložiš, športni del je precej ozek.. v športnem delu otork skoraj da ne more biti zvezan, sploh kolegica, ki ima punčko staro že skoraj 1 leto.. jo ne more zvezati noter tako da vozi okorg odvezano.. je pa lušen voziček za videti.. :)

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu sen32)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?