|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj za pranje tal (scooba, aqua trio..)
7.5.2014 16:05:53   
skuštrana
tule pokliči http://www.philips.si/about/companycontacts/kontakt.page

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nekaj za pranje tal (scooba, aqua trio..)
7.5.2014 16:13:15   
skuštrana
sem šla malo pogledat, niti na hr strani ga ni, na philips.com pa je. Na hr ga še imajo v trgovinah, kaj pa vem, mogoče ni ravno šla prodaja, pa so ga vzeli iz ponudbe za naš trguser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nekaj za pranje tal (scooba, aqua trio..)
8.5.2014 16:24:00   
TejkaPK
tukaj ga še imajo http://oskarveliki.si/index.php/philips-fc-7070-01-aqua-trio.html

_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nekaj za pranje tal (scooba, aqua trio..)
8.5.2014 16:24:35   
TejkaPK
ups.... videla da ni dobavljiv :(

_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nekaj za pranje tal (scooba, aqua trio..)
8.5.2014 22:47:02   
ronja
Ja, tisto sem že gledala in isto trznila najprej, samo kaj češ, če ga ne dobavljajo več... NO, danes je spet močo pel:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nekaj za pranje tal (scooba, aqua trio..)
4.1.2016 20:20:22   
Bett
Ronja a si nagruntala kaj? Pri sorodnici sem.videla to cudo od philipsa in sem se kar navdusila. Sem se tudi ze navdusevala nad bravo, ampak ne vem kako se kaj obnese. Imam robotski sesalec s katerim sem sicer kar zadovoljna, ampak vcasih kote malo slabo ocisti, pa se pod mizo se vcasih uatakne. Da ne govorim, da je ze dvakrat padel po stopnicah (kljub senzorjem). In res ne vem, ce se mi do dalo se en stroj resevati iz tezav. Ta trio res ne dela sam, ampak pa vsaj naredis dva dela naenkrat. Moji otroci so tudi taki, da vsakič ko zapustijo mizo, pustijo pod njo pravi svinjak.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nekaj za pranje tal (scooba, aqua trio..)
14.1.2016 14:45:29   
ronja
No, po 2 letih sanjarjenja, ko sem pomivala po 7x na dan včasih, ker smo pač 5x na dan jedli, 2x pa kaj ustvarjali in zdaj, ko ga niti ne rabim več toliko, ker mali ipak ne naserje več toliko kot prej in ko dopoldne najmlajša nista več doma, ampak v šoli/vrtcu, se je pa lubi odločil, da bi se to pa splačalo. Sem najprej mislila, da ga bom nekam treščlauser posted image , potem sem flegma rekla, da je meni zdaj že precej vseeno, lahko pa ga kupimo, če se mu zdi. No, zdaj ga imamo in dela dobro.

Pomije res lepo, to mu je za priznat. Kake zasušene hrane res ne zmore dol spravit, ampak pomije pa lepo in tudi precej dobro posuši za sabo (ok, če imate poslovne prostore, boste še vedno morali dat un znak za mokro, ampak ni nič bolj mokro kot če pomiješ s krpo). Spuca se sam, kar je super in ni tako težek, da ga ne bi mogli okoli porivat. Je ljubljenček od tamalega. Če katero še kaj zanima, na dan z besedo:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nekaj za pranje tal (scooba, aqua trio..)
14.6.2016 20:51:37   
elfk
Živjo!
Predvideva, da imate Philipsov sesalec (sesanje/pranje tal).
A imate tale Sesalnik Philips fc7088/01 aquatrio pro ali tale model Sesalnik FC7070/01 SISTEM SESANJE & POMIVANJE PHILIPS?
Razlika v ceni je kar velika...
A za laminat se vam zdi primerno (je premokro)?

Jaz sicer uporabljam spin@go (za pranje) in je super (zelo lepo očisti, ni premokro in rok si ne rabiš mazat in ožemat) - manjka pa mi korak sesanja pred tem :-(

Lp,E

< Sporočilo je popravil elfk -- 14.6.2016 20:52:22 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nekaj za pranje tal (scooba, aqua trio..)
15.6.2016 9:41:28   
ronja
Na njem piše Philips Aqua Trio Pro, posesa, pomije in posuši hkrati, un, ki ima večjo glavo spodaj. Mislim, da je to predhodnik tega modela, ki je zdaj in je precej dražji kot je bil ta. Potem so očitno šli v dve smeri, prej je bil samo ta, sem kar nekaj časa gledala...

Mi ga uporabljamo povsod: na laminatu sploh ni problem, tudi na lakiranem parketu isto, na vinilu itak (tega lahko itak z vodo poliješ), isto ploščice, na oljenem parketu pa ga res ne uporabljamo velikokrat, ampak kadar se spravimo pomit dnevno sobo po tleh, takrat jo s tem. Enako morko pusti kot če sama pomivam in ožemam cunje (res pa mam bolj švoh roke:D).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu elfk)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?