|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izbira vozička
28.3.2013 18:53:10   
equinox
Pozdravljene!

Ker ste na forumu predvsem članice, pa tudi člani, z različnimi izkušnjami glede vozičkov bi vas prosila za mnenja, kritike, pohvale ...
Rada bi imela voziček, ki je lahek, ima kolesa primerna za makedam, da se povsem poleže. Raje 4 kolesnik kot 3, sicer pa to ni nujno. Malo sem po netu že gledala (tudi nekaj v živo) in v ožji izbor bi dala mutsy transporter, jane muum. Prav gotovo pa je še kakšen, zato predlogi dobrodošli. Pa seveda izkušnje glede omenjenih dveh.

Hvala že vnaprej.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izbira vozička
28.3.2013 21:02:19   
Anonimen
Namesto transporterja bi ti raje svetovala Evota: http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicki/mutsy/evo

(odgovor članu equinox)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izbira vozička
29.3.2013 10:15:14   
zaspancek1
Tudi pri meni bi bila v ožjem izboru Mutsy Evo in Jane Muum. Sicer pa mi je bil všeč še Maxi Cosi ali Bebeconfort Elea, pa Quinny Muudd (obvezno štirikolesnik), samo ta dva nista tako lahka. Kaja pa še kakšen bolj klasičen Hartan Lite XL:
http://www.hartan.de/de/kinderwagen.php?modell=lite-xl
Pa kakšen Peg Perego easy drive? Pa Britax B-smart?

(odgovor članu equinox)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izbira vozička
29.3.2013 11:31:32   
equinox
Hvala za predloge.user posted image Si bom malo pogledala. Nimam izkušenj, kako je z vozički, ki nimajo napihljivih koles. Aja, pa košare tudi ne bom kupovala, ker jo že imam. Rada bi voziček za po cca. 6 mesecih, seveda ne predrag. Gledala sem še TFK Buggster S Air, ki ima le dva naklona. Ne vem, kakšen je ta "ležeči", bi morala preverit.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izbira vozička
2.6.2013 20:31:45   
equinox
No, nekaj časa je že minilo; vmes sem tudi pregledovala širok nabor vozičkov. ;) Možu sta všeč quinny freestyle in maxi cosi mura, meni pa poleg teh dveh še vedno jane muum in maxi cosi/bebe confort elea. Sedaj imamo voziček z napihljivimi kolesi in se res super odnese. Ne vem, kako je z vozičkoma, ki nimata napihljivih koles, sta pa nekoliko lažja, kar bi tudi rada. Kakšne izkušnje? Ali pa mogoče ... katerega priporočate?

Hvala in lep dan!

< Sporočilo je popravil equinox -- 2.6.2013 20:32:19 >

(odgovor članu equinox)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izbira vozička
4.6.2013 8:52:53   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: equinox

No, nekaj časa je že minilo; vmes sem tudi pregledovala širok nabor vozičkov. ;) Možu sta všeč quinny freestyle in maxi cosi mura, meni pa poleg teh dveh še vedno jane muum in maxi cosi/bebe confort elea. Sedaj imamo voziček z napihljivimi kolesi in se res super odnese. Ne vem, kako je z vozičkoma, ki nimata napihljivih koles, sta pa nekoliko lažja, kar bi tudi rada. Kakšne izkušnje? Ali pa mogoče ... katerega priporočate?

Hvala in lep dan!



Če ti je kaj v pomoč (ali pa tudi ne user posted image ) - tudi tanova MURA Plus nima več napihljivih koles, pač pa penasta.

(odgovor članu equinox)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izbira vozička
10.6.2013 11:11:10   
Nagajivkica
Pri nas smo pri prvem uporabljali voziček iz takratnega paketa, vendar je bil težak in velik. Pri naši drugorojenki sma s partnerjem kupila quinny speedy sx(komplet, jajčka, košara, in športni deel) in sma bila prezadovoljna, je dobro vodljiv, prostoren za malčka in jaz sem se enostavno zaljubila vanj. Tako da bo sedaj tudi naš malček, ki je na poti uporabljal ta voziček, ker ga ne dam od sebe...

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izbira vozička
10.6.2013 13:13:35   
equinox
Hvala za deljenje izkušenj. Sva kupila kar quinnya freestyle comfort. Preizkušeno. Bova pa še kakšno marelo, samo nisem še nič preučevala. Lahko podate svoje izkušnje in predloge.

(odgovor članu Nagajivkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izbira vozička
10.6.2013 21:31:14   
Claudia13
Imamo recaro babyzen, sedaj, ga uporablja že drugi in nimam slabe besede za ta voziček...vse je tipi topi

(odgovor članu equinox)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izbira vozička
11.6.2013 11:12:27   
radirka
mi smo najprej stestitali babybooma- katastrofa sploh športni del ker porabi veliko prostora in ker otrok kar pleše v njem, ne more lepo sededi.. sedaj imamo quinny buzza spredaj smo dali napihljivo gumo in je super!! user posted image

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu Claudia13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izbira vozička
11.6.2013 20:45:58   
ninola
mi imamo Peg Perego GT3 in smo zelo zadovoljni. je res komot za ga vozit. lahko. :)


_____________________________

ninola

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izbira vozička
11.6.2013 23:36:50   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: ninola

mi imamo Peg Perego GT3 in smo zelo zadovoljni. je res komot za ga vozit. lahko. :)



Tole je pa super voziček, ga ma klegica.

(odgovor članu ninola)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?