|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poškodba nohta na nožnem palcu
19.4.2013 13:08:25   
nyna84
Hči je včeraj padla s kolesom in si pri tem v živo odtrgala približno četrtino nohta na palcu na nogi, ena četrtina pa se sicer še drži podlage, ampak je prečno počen.
Nismo delali nobene panike, smo samo očistili rano (kolikor je pustila tikati, seveda).
Ponoči je zelo slabo spala, ker jo je tako bolelo.
Sem poklicala dopoldan v ZD, so rekli, da naj se pridemo popoldan pokazat v dežurno ambulanto, da preverijo, da ni še kaj drugega poškodovanega.
Kaj pa lahko sicer naredijo s poškodovanim nohtom? Se ne zarase sam?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poškodba nohta na nožnem palcu
19.4.2013 13:13:20   
Masha_M
Ko sem bila jaz majhna, sem si priščipnila noht na mezincu na roki, tako da je v precejšnji meri odstopil in močno krvavel. "Zdravili" so me tako, da so ga spulili. Zrastel je popolnoma običajen nov noht.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
19.4.2013 13:33:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Masha_M)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poškodba nohta na nožnem palcu
19.4.2013 14:02:56   
nyna84
A potem lahko kar pričakujem, da ji bodo noht odstranili? user posted image In kako to izgleda? Pod lokalno anastezijo?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
19.4.2013 14:26:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poškodba nohta na nožnem palcu
19.4.2013 14:30:40   
Zora*
Ja, dobi lokalno anastezijo.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poškodba nohta na nožnem palcu
20.4.2013 9:55:05   
Najaa
Odstranitev nohta v lokalni ja. Boli samo injekcija lokalne. Naša je ravno par tednov nazaj imela to operacijo, sicer na prstu. Si je utrgala kožico ob nohtu in se je zagnojilo tako da so ji morali pol nohta in nekaj tkiva odstraniti.

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poškodba nohta na nožnem palcu
24.4.2013 10:55:35   
nyna84
Smo rešili brez odstranitve nohta. user posted image
Koren nohta je nepoškodovan, zato so rekli, da pustimo, tako kot je. Prst ji vsak dan previjamo, da se ne zagnoji, ko ji bo prerasel, bomo ostranili še počeni del. user posted image


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
24.4.2013 17:57:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




koronavirus
Lelly28 RR

Ali ste zaradi koronavirusa kaj bolj drastično spremenili življenje (zaloga živil, manj obiskov , otroke ste pustili doma, izogibate se prostorom z veliko ljudmi)?

da (74%)

ne (26%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!