|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadarska reviera
21.4.2013 10:14:55   
sivk1
Pozdarvljeni!

Zanima me, kakšne imate izkušnje z Zadarsko reviero, kateri kraj se vam je najbolj dopadel?! Smo namreč družina za najhnimi otroki in iščemo kraj oz app blizu plaže mirna lokacija, vendra na plaži kakšen lokalček in sladoled :) Zanimali smo se za Sukušan, vendar vsak ima drugačno mnenje. Je bil kdo v Sv. Peter?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zadarska reviera
23.4.2013 9:41:34   
ona
http://www.hrvaskaapartmaji.si/apartmaji-sanja-zaton.aspx

Ful prijazna lastnica,na mirni lokaciji,pošlji povpraševanje,ker menda imajo nekaj še fraj:)

Na eno stran je bolj divja plaža,nimajo nič(sladoled,prigrizki) na drugo stran pa je vsega in seveda mivka.
Slike hiše ni gor,ker dajejo gor novo fasado in so ravno končali,še okolico urejajo.

< Sporočilo je popravil ona -- 23.4.2013 9:43:26 >

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zadarska reviera
23.4.2013 21:58:27   
Špelička
Midva sva bila lansko leto v Sukošanu ampak nama ni bilo všeč. K sreči sva bila samo 3 dni, potem sva šla naprej po Dalmaciji. Zelo sta se nama dopadla Murter in Primošten, takrat sem bila ravno noseča in sva vse dojemala kot bodoča starša. In prav v Primoštenu sem videla morebitni naslednji dopust - ful lepo, čisto morje (kar v Sukošanu ni bilo), ogromna peš pot za vozičkanje, veliko luštnih restavracij ob morju (Sukošan se mi je zdel tako mrtev), nobene gužve, uglavnem upam, da gremo letos dopustovat tja! user posted image

< Sporočilo je popravil Špelička -- 23.4.2013 21:59:30 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zadarska reviera
29.4.2013 8:46:40   
Urhica
Zdravo,

mi hodimo že nekaj let v Sukošan. Imam dva mala otroka in mi "gužva" ne odgovarja. Zvečer ko gremo na sprehod mi je všeč da je nekaj za otroke (trampolino, vlakec, ipd.) Imamo app na polotoku Punta v Sukošanu, voda sicer ni tako kristalna kot npr. na Korčuli, ampak so ostale prednosti, tako da me to ne moti.user posted image
Sicer pa vsak sam ve kaj išče. Meni je pomembno, da imamo app ob plaži, da je na plaži senca, tuš, da lahko gremo zvečer (z vozičkom) na sladoled in kavo ter seveda igrala. Skratka da se nam ni potrebno peljat z avtomobilom.

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zadarska reviera
29.4.2013 13:26:54   
majčica1508
Na dopust tudi hodimo v Sukošan(polotok Punta) in nam isto ustreza,kot Urhici...
Gužve pa res ne rabim na dopustu....

(odgovor članu Urhica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zadarska reviera
30.4.2013 10:59:22   
Petka09
Bibinje!
Mi smo bili tam v mesecu juliju in je res bilo mirno, ni veliko turistov, ker je to majhno mestece. Ne dogaja se praktično nič, je pa ob morju v mestu nekaj lokalčkov, pizzerija... Štantov ravno ni, sprehajalna riviera je bolj boga. Ampak je pa fino za družine z majhnimi otroki, ki bi rade imele mir. So mi pa lastniki tistega apartmaja v katerem smo bili rekli, da je avgusta več življenja, ko je neki ribiški praznik in je tudi več hrupa zaradi glasbe.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zadarska reviera
30.4.2013 12:23:39   
oktober11
kak daleč so pa Bibinje al pa Sukošan oddaljene od Zadra?

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zadarska reviera
4.5.2013 8:05:15   
sivk1
Hvala za odgovore in mnenjauser posted image . Čez Bibinje smo se enkrat peljali. res majhno mesto z zalivčki za otroke super, vendar je težko dobit app v prvi vrsti, nad železniško progo nimaš kaj delat, če imaš kup stvari prinest na plažo... Binibje so od zadra oddaljene nekje 10km še manj. Imam link enega app, ki je praktično na plaži. če želite vam ga priložim.
Če je v Sukušano gužva user posted image to ni glih za nas.
Kaj pa Nin, Vrsi Mulo je komu znano? Nin Kraljičina plaža?
Zaton-Holiday resort izgleda super vendar nam je predrago. Sem slišala, da so cene noter ful nabite. user posted image

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zadarska reviera
6.5.2013 15:35:53   
Urhica
Zdravo,
prosim sivk1 priloži link app Bibnje.
Mi gremo v Sukošan tretje leto in nam je zelo všeč, na (naši) plaži ni gužve, v mestu pa je na glavni ulici pri štantih nekaj ljudi, ampak to ni gužva v primerjavi z Zadrsko promenado.

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zadarska reviera
6.5.2013 16:32:45   
sivk1


Smo se odločili, da Sukušan odpade. iščemo naprej.user posted image . Vsako mnenje dobrodošlo user posted image

< Sporočilo je popravil angelika RR -- 2.6.2013 9:28:36 >

(odgovor članu Urhica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zadarska reviera
7.5.2013 9:58:27   
**M**
IZVIRNO SPOROČILO: sivk1



Smo se odločili, da Sukušan odpade. iščemo naprej.user posted image . Vsako mnenje dobrodošlo user posted image



Že kdo bil? Izkušnje dobrodošle, mi smo letos rezervirali pri njih. Upam, da nam nebo žal, smo pa družina z majhnim otrokom.

< Sporočilo je popravil angelika RR -- 2.6.2013 9:28:55 >

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zadarska reviera
29.5.2013 22:28:55   
*bubi*

Kaj pa Nin, Vrsi Mulo je komu znano? Nin Kraljičina plaža?
Zaton-Holiday resort izgleda super vendar nam je predrago. Sem slišala, da so cene noter ful nabite. user posted image


V Nin gremo letos četrtič zapored, ker sta otroka več kot navdušena nad plažo, raki, školjkami... user posted image user posted image
Smo v predelu Ždrijac, edini minus je ta, da ni naravne sence na plaži. Gremo čez opoldan obvezno v app.
Popoldan in zvečer vozi iz Nina vlakec v Zaton, tako da zabave ne manjka. Tudi samo mestece Nin je zvečer lušno.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zadarska reviera
2.6.2013 1:19:36   
morje2013
Oglaševanje na portalu no dovoljeno.
Hvala za razumevanje!

< Sporočilo je popravil angelika RR -- 2.6.2013 9:27:59 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?