|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zatemnitev stekel v avtu
25.4.2013 13:33:39   
hanitah
S čim zatemnite zadnja stekla v avtu? Jaz imam tiste senčnike, ki se pripopajo na steklo ampak ne pokrijejo celega stekla in potem glih tam, kjer je luknja, sonce sveti v avto in otroku direktno v obraz. Ima kdo izkušnje s tako folijo? http://www.conrad.si/websale7/?Ctx=%7bver%2f7%2fver%7d%7bst%2f3ec%2fst%7d%7bcmd%2f0%2fcmd%7d%7bm%2fwebsale%2fm%7d%7bs%2fconrad%2dslowenien%2fs%7d%7bl%2f01%2daa%2fl%7d%7bp1%2f55565294bb9ad659d425643d945e8ea3%2fp1%7d%7bmd5%2f7a613645dbe1723fbaef45a77e9d7a50%2fmd5%7d&act=product&prod_index=856114&cat_index=SHOP_AREA_17286_0330210&otp1=tablink2
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zatemnitev stekel v avtu
25.4.2013 15:12:12   
babylove
Moj je kupil folijo in jo nalepil na zadnja stekla, super stvar. Ce je bila tocno taksna, ne vem.

_____________________________






(odgovor članu hanitah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.4.2013 15:23:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zatemnitev stekel v avtu
25.4.2013 15:42:57   
Hope2
Tu pri nas imajo praktično vsi avti folijo. Druge variante ala senčniki so zelo redko videni. Imamo pa skoraj vse dni v letu sončne. Folija definitivno najboljša varianta

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zatemnitev stekel v avtu
25.4.2013 15:53:01   
malaMravljica
Pa se skozi to folijo med voznjo vidi kaj ven ali ne?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zatemnitev stekel v avtu
25.4.2013 16:27:14   
ronja
Kje pa to kupiš?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
25.4.2013 18:30:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zatemnitev stekel v avtu
25.4.2013 18:33:08   
Hope2
Mi smo za hišo naročili preko neta iz kitajske, smešno nizka cena je bila v primerjavi, če ti profiji pridejo namontirat. V parih dneh smo dobili na dom cca 100 različnih barvnih odtenkov, pa UV zaščita ali ne. In ko smo izbrali, smo spet v parih dneh dobili rolo folije.

Kar se tiče avta, pa je skoraj fajn da ti naredi nekdo, ki res obvlada, da ni mehurčkov. Zakonsko je določeno katere šipe se sploh lahko temnijo in za koliko procentov. Seveda vidiš ven, saj se prednja šipa sploh ne sme temnit, stranske prednje pa le do določenega procenta. V zelo temnih odtenkih je kot da bi vozil s sončnimi očali v temi- samo take zatemnitve zakonsko niti ne smeš imet.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zatemnitev stekel v avtu
25.4.2013 20:20:01   
knorbalbo
Hope: mi bi tudi zelo radi prišli do čim cenejše folije, ker jo rabimo za veliko površino oken, pa seveda za avto bi tut prav prišlo, se mogoče spomneš na kateri spletni strani ste to naročevali, lahko na zs. ? Ker tisto iz prvega linka je sicer fajn, samo za naše potrebe bi bilo predrago....Hvala

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
25.4.2013 20:20:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zatemnitev stekel v avtu
26.4.2013 8:51:35   
ronja
metulj, jaz bi tudi take, ki se jih da dol dat. Mela bi jih samo za zadnje šipe v avtu, nič drugega. Vseeno so tiste iz 1. linka res drage - a ve kdo kako cenejšo varianto? Metulj, kje si ti kupila?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zatemnitev stekel v avtu
26.4.2013 9:07:47   
Masha_M
Tudi jaz bi imela take snemljive. Metulj, lahko izdaš ponudnika, morda celo link? Hvalaaaa! user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
26.4.2013 9:13:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Masha_M)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zatemnitev stekel v avtu
26.4.2013 9:14:50   
poli*
Sem videla že kar nekaj avtov, ki so imeli folijo tako nalepljeno, da se je za zjokat... user posted image
Moj mož se je ravno zmenil, da gremo drug tedn temnit šipe v Lj. h eni firmi- pač, če se že dela, naj bo tako narejeno kot je treba.
Mi bomo morali nerediti homologacijo. Verjetno jo je treba tudi v primeru, če sam lepiš doma?

< Sporočilo je popravil poli* -- 26.4.2013 9:16:40 >

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zatemnitev stekel v avtu
27.4.2013 12:01:58   
Hope2
mal napačna info, mož pravi, da smo naročili iz koreje. Preko ebaya. Je bilo že nekaj časa nazaj, tak da se noben od naju ne spomni firme, žal.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zatemnitev stekel v avtu
6.5.2013 17:54:19   
janezb1
Če dobro pogledaš v svoj račun na ebayu boš videla, da se prodajne osebe shranijo :)


Drugače ne vem ali je zatemnitev še dovoljena v slo če ni serijska?




Sanacija vlage | Team building






< Sporočilo je popravil janezb1 -- 6.5.2013 17:56:41 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zatemnitev stekel v avtu
6.5.2013 18:17:36   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: janezb1

Drugače ne vem ali je zatemnitev še dovoljena v slo če ni serijska?




kot je prebrati na straneh pristojnega ministrstva, je dovoljena: področna zakonodaja - glej spodaj, Pravilnik o zatemnjevanju stekel na vozilih

(odgovor članu janezb1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zatemnitev stekel v avtu
19.5.2013 16:04:38   
vladster
Koliko vem je potrebo potem še urediti homologacijo.

_____________________________

ročne ure
ženske ure
modne ure
mini watch

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zatemnitev stekel v avtu
20.5.2013 16:45:20   
Loose
Ja, za zatemnitev potrebuješ homologacijo. Pri folijah in senčnikih je dostikrat tako, da sicer blokirajo direktno sonce, vendar prepuščajo UV žarke in včasih tudi temperaturo. Ubistvu podobno kot da bi gledal skozi ponarejena očala-kar je pravzaprav še znatno slabše. Jaz imam že vgrajena zatemnjena stekla zadaj, je pa kolega nedavno kupil senčnike Privacy Shades, ki naj bi bili nek vrhunski proizvod za zatemnitev in so ubistvu narejeni po meri za različne avtomobile in preprečujejo tudi UV žarke. So malo dražji, vendar kupiš enkrat in vsaj veš, da imaš nekaj kvalitetnega.

(odgovor članu vladster)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Vsaj za dan žena bi mi lahko kupil š...
Vse to, po čemer ženske tako zelo hlepimo od svojih moških, si lahko in moramo dati tudi same. Tudi in še posebej na dan...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?