|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 20:12:19   
bubu_bibi
Jaz imam tako frizuro, kot je pripopala mateyka, brez frufruja (4. in 5. tam, ko je predlagala ideje za fruzuro) in je super. Moji lasje se sicer malo kodrajo in je to čisto v redu - pač, ko jih sušim si jih malo gnetem v rokah, da pride taka zmečkana, a še vedno obvladana frizura. Sploh nimam dela z lasmi. Samo se mi zdi, da je bistvo to, da te frizek(ka) dobro postriže takoj na začetku.

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 20:29:02   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

Samo se mi zdi, da je bistvo to, da te frizek(ka) dobro postriže takoj na začetku.

Zelo.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 20:42:58   
malaMravljica
He he mojmu sinetu so ze v porodnisnici sestre delale irokezo.
No, moja druga opcija oz ideja za frizuro, ce bi se na kratko pa je, da jih nazaj poceses oz tko gor da ti stojijo. To mi je hudo dobro, sam spet to mores pol gela se in se gor dat. Sem imela v SŠ enkrat neki tacga.

Sej posteizena sem jaz dobro, zna postrizt ta frizerka, sam nekako me ne tok na kratko kot jaz bi oz zacneva debatirat in da oredlog in jaz pol butasto kar ja recem. Bi mogla y slikcami it v salon in pol vprasat kaj bi bilo zane.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 20:55:04   
LuLu
V salonu, kjer hodim zadnja 3 leta, vedno kateremukoli frizerju rečem, delaj, kaj ti paše.
Potem pa mi delajo haircute, pa raznorazne undercute user posted image

Zdaj sem si iz takega vijoličnega paža pustila daljše, temno rjave in še malo pa grem po novo frizurco.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 21:27:36   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Lulu, saj vem, da si se hecala in sem se jaz tudi nazaj. Ni panike. Ja sprej, l'oreal prifessionnel iman, sam jaz jarkoli dam gor mi naredi prhljaj in pol full nocem nic gor dajat. Jp, tisti lak je sam za fleke z usnja resevat.
Sem pa zadnjic imela probo sampon od Revlon. Ej, kaj takega se ne, sicer imam vse za lase L' Oreal professionnel, ni tako slabo a ne, sam ta sampon od Revlona je pa mega, res mega. Tako mehke, lepe lase naredi, cist drugacni in res fajn. Sem sla mal googlat, sam sem brala nekaj ze par let staro, da imajo ti samponi silikone notri, pol je bila debata, da to imajo itak vsi. Morem dobit kaj novejsega in ugotovit zakaj so ti silikoni sploh tako slabi za lase in ali jih imajo tudi drugi samponi in ali jih ima doticni tudi. Ko porabim zalogo samponov bi pol zamenjala na tega, ker od kozmetike in se nikol nisem take razlike med izdelki videla. Res ne vem, ce zamenjam in je res tko mega bom porocala naprej. Kupujem pa to na netu, da be bankrotiram.

Felicita, men je ta priceska, ta prva gor in tista ki jo je dala Mateyka za primer pramenov, super sta obe. Sam se bojim kaj bo z mojimi lasmi, ce jih tok postrizem, se bodo mal kodrali, kok bo dela in kok bom sama sposobna lepo frizuro naredit. Sam sej ce ne bi bilo ok bi pa res na kratko sla. Sem ze tok casa dolgolaska,da bi res rada nekaj drugega. Ta moja frizerka me pa vedno tko malo ostrize, se mi zdi, da noce na kratko punc strizt.


silikoni naredijo 'zaščitno' plast okrog las, in jih zapre, da so bolj gladki in sijoči; jih pa tudi obteži in jim lahko zmanjša volumen in dela probleme pri likanju/sušenju - ker se zadeva lahko 'pricvre' na lase in jih poškoduje... ampak do pred kakšnim letom so imeli silikone skoraj vsi šamponi, pa smo vse preživele user posted image da o silikonskih kapljicah za konice niti ne govorim. kakorkoli, jest uporabljam šampone od alverde (dm), ki naj ne bi imeli silikonov, pa niso problematični... sem si pa prej, ko sem bila še dolgolaska naredila vsake 2 meseca eno kuro s kakšnim 'purifying' šamponom (jaz sem ga imela tudi od dm, imajo pa tudi profesionalne), ki res odstrani sledove VSEGA z las (tudi balzame, gele, pene, silikone, ... vse v glavnem) - potem šele vidiš, koliko nekega sranja imaš gor, ker so lasje po spiranju grobi in pusti (je pa potem fino, ker so čisti in 'odprt'i za kakšne hranilne maske, balzame ipd). zdej se ne ubadam več s tem user posted image

moja frizerka je čist travmirala, ko sem rekla, da želim se orenk ostrižt... me je ene 6x vprašala če sem prepričana, da mi odstriže čop (lase sem imela do sredine hrbta - čopa je bilo cca 30 cm). ampak sem želela spremembo, najprej sem šla na klasiko do ramen, zdej sem pa na kratkem pažu user posted image pa tudi po 100 letih imam spet frfru, prej sem skoz nosila prečo na desno. prov fina sprememba je... barve pomoje ne bom menjala, ker me temna postara, za rdečo nisem, svetlo rjava sem pa naravno in bom v starih letih spet user posted image

glede tiste kvazi irokeze z gelom - ko so lasje spredaj mal dvignjeni in mal natupirani - ta stil mi je blazno všeč, samo ne vem, če je moj frfru dovolj dolg za kako tako zadevo... sem pa različne variacije (ne prov divje) veliko nosila v SŠ user posted image
zdej vidim, da je blo to 'moderno' že davnega 2009 user posted image

user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
1.5.2013 11:57:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
glede tiste kvazi irokeze z gelom - ko so lasje spredaj mal dvignjeni in mal natupirani - ta stil mi je blazno všeč, samo ne vem, če je moj frfru dovolj dolg za kako tako zadevo...



sej zato sem pa predlagala uno fizuro št.2 - rajf ti drži fru fru nazaj, dvigneš pa lase za rajfom gor (pač ne prej). al pa da jih spneš kot na št.4 in nato natupiraš/dvigneš. mislim, sta tud to eni od alternativnih možnosti..

drugače pa - tole zgoraj bi jaz dala une "špange v U" da držijo fru fru in strani bi tudi spela z njimi ali pa s kitami šla nazaj. nekak takole. samo za to moraš met mal jajc user posted image
user posted image
user posted image

zdej ti dve mata daljše lase, samo imo lahko spneš krajše na ta način in isto kul zgleda
user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?